%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

1.000.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 786 Değerlendirme
1000000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
699.99   TL

Instagram’da yapılan her bir paylaşım hesaba yeni kullanıcılar çekmek ve tabii ki hesap popülerliğini sağlama amacı taşır. Kullanıcılar, profillerinde yapacakları paylaşımlarda içerik çeşitliliği sağlamada Instagram’ın farklı özelliklerinden yararlanabiliyor. Sürekli yeni güncellemeleri ile daha zengin içerik çeşitliliğine sahip profiller yaratabilmeye yardımcı olan Instagram’da son olarak IGTV özelliği kullanıma sunuldu. Instagram gönderilerinde en fazla 1 dakika uzunlukta paylaşılabilen videolar IGTV özelliği sayesinde daha uzun olarak paylaşılabiliyor. Uzun videolar olması da hesap etkileşimi açısından daha fazla katkısı olmasını sağlıyor. Instagram kullanıcıları da standart video gönderileri yerine IGTV videoları yayınlamayı tercih ediyor. IGTV videolarının daha sık yayınlanması ve daha fazla izleyici toplaması da ücretli IGTV izlenme hizmetlerine olan talebi doğal olarak arttırıyor.

IGTV videolarınız için sunduğumuz izlenme hizmetlerimizde hesap gelişiminize gerçek katkı sağlayacak şekilde düzenlenmektedir. IGTV videolarınızın çok uzun süre çok düşük izlenmelerde kalmalarından şikayetçiyseniz 1.000.000 IGTV izlenme alarak, kolayca kısa sürede milyon düzeyinde izlenme barajını geçmesini sağlayabilirsiniz.

IGTV İzlenme Hangi Hesaplar İçin Alınmalı?

Ücretli Instagram hizmetlerini kullanmak için herhangi bir hesap kriteri bulunmamaktadır. IGTV izlenme paketi ile IGTV izlenme oranını arttırmak istediğiniz her bir IGTV videonuz için izlenme satın alabilirsiniz. Yani hesabınızın yeni açılmış olması veya binlerce ya da on binlerce takipçiye sahip olması herhangi bir fark oluşturmaz. IGTV video izlenmelerinizden memnun değil ve daha yüksek olmasını arzuluyorsanız hemen sizde 1.000.000 IGTV izlenme paketini satın alarak, hesabınıza ciddi bir etkileşim gelmesini sağlayabilirsiniz.

1.000.000 IGTV İzlenme

IGTV İzlenmesini Arttırmak Neden Önemli?

Instagram profilinizde bulunan IGTV kısmındaki videolarınız ne kadar çok izlenme alırsa, hesabınızın popülerliği ve kalitesi o kadar çok artacaktır. Çünkü IGTV özelliğinde yayınlayacağınız videolar çok uzun olabiliyor. İçeriği itibariyle ilgi çekici olması da kullanıcıların paylaşımınızda daha uzun süre kalmasını sağlar. Bu durumda Instagram hesap etkileşiminizi arttırmada diğer tüm özelliklerden daha etkili olmasına neden olur. IGTV izlenme paketlerinden satın alarak, IGTV videolarınızdaki izlenmelerinizi çok ciddi seviyede arttırabilirsiniz.

IGTV 1 Milyon İzlenme Alırsam Hesabıma Katkısı Ne Olur?

Instagram’ın en yeni ve en popüler özelliklerinden IGTV’de video içerikleri üreterek, IGTV izlenme paketi alırsanız, hesap etkileşiminizi uzun süreler beklemeden arttırabilirsiniz. 1.000.000 IGTV izlenme paketini almanız hesabınızda sadece izlenmenizi arttırmakla sınırlı kalmayacak bir katkı sağlar.

IGTV izlenme paketleri sayesinde hesap gelişiminizi çok ciddi seviyede destekleyebilirsiniz. Çok uzun sürelerde ulaşabileceğiniz IGTV izlenme, yorum ve beğenilerin dışında Instagram gerçek takipçi sayısına kısa zaman diliminde ulaşmanızı sağlar.

  • IGTV videolarınızın izlenmesini arttırarak, Keşfet sayfasında üst sıralarda çıkmasını ve uzun süre kalmasını sağlar.
  • IGTV videolarınızın takipçiniz olmayan kullanıcılara ulaşmasını da sağlar. Bu sayede hesabınız yeni takipçi, beğeni, yorum ve izlenme gelme ihtimalini arttırır.
  • Hesap genel etkileşim grafiğinizi yukarıya çeker.
  • IGTV videolarınız ve hesabınız için popülerliği arttırır.
  • Profilinizi ziyaret eden kullanıcılara daha kaliteli bir profil izlenimi oluşturur.

IGTV İzlenme Almak Güvenli Mi?

Instagram profilinizdeki IGTV videolarınız için izlenme almanız, Instagram tarafından hizmet politikası için uygun olmayan eylem olarak değerlendirilmez. Yani güvenli sağlayıcılardan IGTV izlenme satın almanız durumunda hesabınızı riske atmazsınız. Güvenli servislerden IGTV izlenme satın almanız hesap güvenliğiniz dışında hizmetin hesabınıza gerçekten katkı sağlaması açısından çok önemlidir.

Organik Takipçi olarak 1.000.000 IGTV izlenme paketlerimizde yalnızca etkileşimi yüksek ve kaliteli Türk Instagram kullanıcılarına yer veriyoruz. Bu şekilde paketimizi satın aldığınızda IGTV videolarınıza gelen izlenmelerin organik olur. Organik izlenmeler, içeriklerinizle kullanıcıları takipçiniz yapma ihtimalini arttırır. Örneğin bayanlara hitap eden içerikler üretiyorsanız, izlenme paketimizle hesabınıza gelen gerçek Türk bayan Instagram kullanıcılarından yeni bayan takipçi kazanmanız dahi mümkün olur.