%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

10.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 788 Değerlendirme
10000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
18.99   TL

Instagram hesabının hızla yükselmesini isteyen kullanıcılar için, hesap etkileşimini arttıracak birbirinden farklı İnstagram hizmetleri sağlamaktayız. Sosyal medya fenomen kavramını getiren Instagram’da hesabınızın popülerliğini daha hızlı ve daha kolay arttırabilmenize yardımcı olacak, tamamen yasal hizmetler sunuyoruz. IGTV izlenme paketleri sayfamızda bulunan izlenme paketleri ile hesabınızı hızla yükseltecek IGTV videolarınızdaki izlenme sayısını kolayca arttırabilmenize yardımcı oluyoruz.

Instagram’ın sonradan gelen özelliklerinden olan IGTV’de yaptığınız paylaşımlarınızın alacağı izlenme, hesabınızın genel etkileşim grafiğinin önemli oranda artışını sağlar. Sizde Instagram hesabınızın hızla yükselmesini istiyorsanız IGTV beğeni sayfamızda bulunan 10.000 IGTV izlenme paketimizi satın alabilir ve etkilerini en kısa sürede görebilirsiniz.

IGTV İzlenmeleri Nasıl Gönderiliyor?

Instagram hesabınızda IGTV paylaşımlarınızın daha fazla izlenme almasını istiyorsanız, ilgi çekici ve kaliteli paylaşımlarda bulunmanız gerekir. Sosyal medya gündemini takip etmeniz ve hedef kitlenizde bulunan kullanıcıların alışkanlıklarını doğru tahlil etmeniz gerekir. Her ne kadar iyi ve ilgi çekici, kaliteli IGTV içerikleri üretiyor olsanız da hesabınızdaki takipçi sayısının az olması gibi nedenlerle bu içerikleri geniş kitlelere ulaştıramazsınız. IGTV izlenme paketlerimiz ile bu paylaşımlarınızın hem daha fazla etkileşim almasını sağlıyor hem de daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz.

IGTV videolarınız için Organik Takipçi IGTV izlenme paketlerimizde, sadece gerçek ve Türk Instagram kullanıcılarından izlenme gönderiyoruz. IGTV videolarınıza gelen Türk Instagram kullanıcılarının izlenmeleri, hesabınız için daha fazla katkı sağlar.

10.000 IGTV izlenme paketi satın aldığınızda, en kısa süre içerisinde sistem tarafından satın aldığınız izlenmeler belirlediğiniz IGTV videonuza gönderilir. İzlenmeler en geç 24 saat içerisinde hesabınız gönderilir.

IGTV İzlenme Almanın Hesaba Faydası Nedir?

Türk Instagram kullanıcılarından gelen izlenmelerin etkileşiminizi arttırmasında daha farklı etkileri de mevcuttur. Profilinizdeki diğer gönderilerinizde kullanıcılarca görüntülenir, beğenilir ve yorumlanır. Hatta paylaşımlarınızın ilgi görmesi ile yeni takipçiler kazanmış olursunuz.

Organik Takipçi olarak IGTV videolarınız için 10.000 IGTV izlenme paketi sunuyoruz. Böylelikle en kısa sürede IGTV video paylaşımınızdaki izlenme 10 bin bandını geçerek, ciddi bir seviyeye ulaşıyor. İzlenme sayısı kısa sürede bu denli artan IGTV paylaşımınızda Instagram Keşfet sayfasında diğer kullanıcılara öneri olarak sunulur.

Nasıl 10.000 IGTV İzlenme Alabilirim?

IGTV izlenme paketlerini satın almak için yapmanız gereken çok kolaydır. organiktakipci.net web sitemizde bulunan Instagram İzlenme kategorimizdeki IGTV izlenme sayfamıza girmelisiniz. Bu sayfada bulunan IGTV izlenme paketleri içerisinden 10.000 IGTV izlenme paketini seçmelisiniz.

Paket seçiminizi tamamladıktan sonra sipariş aşamasında izlenme almak istediğiniz IGTV videosuna ait link bilgisi ile birlikte iletişim için cep telefonu numarası ve e-mail adresi bilgilerinizi girmelisiniz.

Sipariş bilgilerini tamamladıktan sonra ödeme yöntemleri kısmından “Havale/EFT”, “Mobil Ödeme” ve “Kredi Kartı/Banka Kartı” şeklindeki ödeme kanallarından sizin için en uygun olanı seçerek, ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

10.000 IGTV İzlenme

IGTV 10 Bin İzlenme Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Web sitemizdeki IGTV izlenme paketlerinde verdiğiniz siparişlerini en genç 60 dakika içerisinde işleme alınır. İşleme alınan IGTV 10 bin izlenme siparişinizin takibini kolayca yapabilmeniz için 7/24 Canlı Destek vermekteyiz. Web sitemizin sipariş takip sayfasındaki alandan takip kodunuz ve e-mail bilgilerinizi girerek takip edebilirsiniz. 

Hangi IGTV Videoları İçin İzlenme Satın Alabilirim?

Instagram profilinizdeki tüm IGTV videoları için izlenme satın alabilirsiniz. Paylaştığını IGTV videosunun izlenme sayısını arttırmak için web sitemizdeki IGTV izlenme paketleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama olmadan 10.000 IGTV izlenme ve diğer IGTV izlenme paketlerimiz hesabınıza gönderilir.