%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

10.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 766 Değerlendirme
10000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+1000 Hediye Toplam: 11000
Fiyat
18.99   TL

Renkli ve zengin dünyasıyla, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram, geniş özellikleri ile özel bir deneyim sunuyor. Instagram’ın popülerleşmesi, insanların hayatından her anından bir fotoğrafı veya videoyu paylaşma isteğinde olmasına neden oluyor. Öyle ki Instagram’da her saniye çok ciddi sayıda paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor. Sürekli paylaşımların yapıldığı, paylaşımların görüntülendiği bir mecra haline gelen Instagram’da kendi paylaşımlarınızın da geniş kitlelere hitap etmesini sağlayabilirsiniz. Instagram’da fotoğraf paylaşımları dışında video paylaşımları da yapabilir, video izlenme satın alarak da bu paylaşımların popülerliğini sağlayabilirsiniz.

Sürekli yeni paylaşımların gerçekleştirildiği Instagram’da video paylaşımlarınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için 10.000 video izlenme paketini kullanabilirsiniz. Instagram’da bir paylaşım ne kadar çok etkileşim alırsa o kadar çok popüler hale geliyor ve yeni izlenmeler alma potansiyeli yakalıyor.

Neden Video İzlenme Almalıyım?

Instagram hesabınızdaki video paylaşımlarınızın kısa sürede yüksek izlenmeler alabilmesi için mutlaka yapmanız gereken bir takım önemli hususlar bulunur. Kaliteli, özgün ve dikkat çekici video paylaşımları da bu hususların öncelikli maddesini oluşturur. Ancak iyi bir video paylaşmanız, kısa sürede yüksek izlenmelere ulaşacağı anlamına gelmez. Bunu kolayca sağlayabilmeniz için Organik Takipçi olarak video izlenme hizmeti veriyoruz.

Video izlenme hizmetleri, son zamanlarda içeriklerinin daha popüler hale gelmesini isteyen kullanıcılarca yoğun olarak tercihi söz konusu oluyor. Sizde 10.000 video izlenme satın alarak, tüm videolarınız için beklediğiniz izlenme oranlarını yakalayabilirsiniz.

  • Video izlenme paketini aldığınızda düşük video izlenmelerini artacak ve hesap etkileşiminiz yükselecektir.
  • Yüksek izlenmesi olan videolar, Instagram Keşfet sayfasında kullanıcılara önerilir. Video izlenme paketi satın alarak, izlenmenizi arttırabilir ve Keşfet sayfasında çıkabilirsiniz.
  • İzlenme sayısı yüksek olduğundan popüler olan videolarınız hesabınıza daha fazla takipçi kazandıracaktır.
  • Etkileşiminizi arttırarak, hesabınızın daha değerli olmasını sağlar.
  • Yeni açılmış Instagram hesabındaki tüm video paylaşımlarının daha geniş kitlelere, kısa sürede ulaşmasını sağlar.

10.000 Video İzlenme

Video İzlenme Paketinde Gönderilen İzlenmeler Gerçek Mi?

Instagram’da etkileşim değerlerinin gerçekten artması ve hesabınıza katkı sağlaması için gelen etkileşimin gerçek kullanıcılardan olması gerekir. Son zamanlarda video izlenme paketlerine yoğun talep olması, piyasada çok fazla bot izlenme gönderimi yapan servisin bulunmasına neden oluyor. Bot yani gerçek olmayan veya aktif olmayan hesaplardan gönderilen izlenmeler, hesabınıza katkıdan çok zarar verir. Organik Takipçi olarak tüm paketlerimizde olduğu gibi video izlenme paketlerimizde de gerçek ve aktif Instagram kullanıcıları üzerinden izlenme gönderimi gerçekleştiriyoruz.

Instagram’ı aktif olarak kullanan ve bu şekilde kaliteli ve değerli olan izlenme gönderdiğimiz hesaplar, Türk kullanıcılara aittir. Böylelikle video paylaşımınıza gelen izlenme kaliteli Türk Instagram hesaplarından gelerek, hesabınızın değerini arttırır. Ayrıca gerçek ve Türk kullanıcılar olması hesabınızdaki diğer paylaşımlara da etkileşim gösterme ve hatta yeni takipçi kazanma ihtimalinizi de önemli ölçüde arttırır.

Güvenli 10.000 Video İzlenme Nasıl Alınır?

Organik Takipçi olarak Instagram izlenme hizmetlerinden güvenle faydalanabilmenizi sağlamaktayız. Profilinizdeki videolarda izlenmeyi arttırmak istiyor ancak güvenilir video izlenme hizmeti alma konusunda sorun yaşıyorsanız, web sitemizdeki paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer Instagram hesabınızdaki videolar için izlenme satın almak istiyorsanız kesinlikle hesap şifrenizi üçüncü şahıslarla paylaşmanıza gerek olmadığını unutmamalısınız.

10.000 video izlenme paketimizi sipariş ederken, sizden kesinlikle Instagram hesap şifrenizi talep etmiyoruz. Güvenli ödeme yöntemleri aracılığı ile siparişinizi tamamlayarak, gerçek ve organik kullanıcılardan gönderdiğimiz 10 bin video izlenmesi ile paylaşımınızın getireceği popülerliğini keyfini sürebilirsiniz.

10.000 Video İzlenme Paketinin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Web sitemizde bulunan 10.000 video izlenme paketini sipariş etmek için farklı ödeme yöntemlerini sunuyoruz. Video izleme paketlerimizin sipariş sayfasında “Kredi Kartı/Banka Kartı”, “EFT/Havale” ve “Mobil Ödeme” şeklindeki ödeme yöntemleri seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Ödeme yöntemini seçip, ödeme işlemini tamamlamanız durumunda 60 dakika içerisinde siparişiniz alınır. Alınan siparişiniz doğrultusunda satın aldığınız video izlenme paketindeki izlenme sayısı en kısa süre içerisinde hesabınızdaki ilgili videoya gönderilir. Bu süreçte hataya mahal vermemek ve etkin biçimde video izlenme satın almak için siparişiniz sırasında izlenme satın almak istediğiniz Instagram video linkini doğru olarak vermeye dikkat edin. Ayrıca tüm izlenme gönderim süreci ile ilgili tarafınıza bilgilendirme sağlayabileceğimiz e-mail ve telefon numarası bilgilerinizi de doğru olarak girmenizi tavsiye ederiz.