%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

100.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 787 Değerlendirme
100000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
134.99   TL

Instagram’daki her paylaşım ile yüksek etkileşim elde edilebilmesi amaçlanır. Kullanıcılar hesaplarını değerlendirecek bu etkileşimi alabilmek için farklı yöntem denemelerinde bulunur. Standart yöntemler ile söz konusu etkileşimin alınabilmesi çok fazla zaman gerektirirken, Instagram hizmetleri bu süreci kısaltmaya yardımcı olur. Organik Takipçi olarak bu noktada IGTV izlenme hizmetlerimiz ile yardımcı oluyoruz. Tüm IGTV videolarınız için kısa süre içerisinde yüksek etkileşim kazandıracak, izlenmeler alabilmenizi sağlıyoruz.

Instagram hesabınızdaki IGTV özelliğini kullanarak, paylaştığınız tüm videolarınız için 100.000 IGTV izlenme paketimizden faydalanabilirsiniz. Bu paketimizi satın alarak, ilgili IGTV videonuzun izlenme sayısını çok kısa bir zaman aralığında 100 bin bandına ulaştırabilirsiniz. Üstelik IGTV izlenme paketlerimizle sadece ilgili IGTV videonuzun izlenme sayısını yükseltmez, aynı zamanda da hesabınızın gelişimi için daha pek çok önemli avantajdan da yararlanmış olursunuz.

100.000 IGTV İzlenme

IGTV İzlenme Hizmetinde Sınır Var Mı?

IGTV izlenme hizmetleri ile tüm IGTV videolarınız için yüksek izlenme sayılarını yakalayabilirsiniz. Her bir IGTV videonuz için tek tek izlenme satın alımı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu nedenle tüm IGTV videonuza ayrı ayrı izlenme paketi satın alabilirsiniz. Böylelikle tüm videolarınızın izlenme seviyesini dengeli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz 100.000 IGTV izlenme paketlerinden aynı IGTV videosu için defalarca yararlanabilirsiniz. IGTV izlenme paketlerimiz için herhangi bir sınırlama bulunmaz.

Organik Takipçi olarak IGTV izlenme hizmetlerimizle gönderdiğimiz izlenmelerin, hesabınızda ciddi bir etkileşim ve hareketlilik sağlaması, yeni izlenmeler satın almanıza gerek kalmaz. Çünkü tüm IGTV videolarınızda ve hatta Instagram gerçek takipçi sayınızda ciddi bir artışta yakalayabilirsiniz.

Yüksek Takipçili Instagram Hesabı İçin IGTV İzlenme Alınmalı Mı?

Instagram takipçi sayınız ne kadar yüksek olursa olsun veya ne kadar popüler bir hesabınız olursa olsun dönem dönem IGTV izlenmelerinde düşüş yaşayabilirsiniz. Pek çok farklı nedenle karşılaşabileceğiniz bu izlenme düşüşünü karşılamak üzere 100.000 IGTV izlenme paketi satın alabilirsiniz. Organik Takipçi olarak sunduğumuz IGTV izlenme paketlerimiz, Türkiye’nin en popüler ve fenomen Instagram hesapları tarafından dahi sıklıkla tercih edilir.

100.000 IGTV İzlenme Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Hesabınızdaki IGTV videolarında izlenme sayınızı yükseltmek veya düşüşü engellemek için IGTV izlenme paketlerimizden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Web sitemizin IGTV izlenme kategorisinde yer alan paketler içerisinden 100.000 IGTV izlenme paketindeki “Hemen Satın Al” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

IGTV 100 bin izlenme paketi sipariş sayfasında IGTV video linki, e-mail ve cep telefonu bilgilerini girmeniz yeterlidir. Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizdeki gibi IGTV izlenme hizmetlerimizde de kullanıcılarımızdan hesap şifrelerini talep etmiyoruz. Şifresiz IGTV izlenme satın alımlarını ödeme işlemini tamamlayarak, gerçekleştirebilirsiniz.

IGTV İzlenme Hizmetinde Hangi Ödeme Yöntemleri Var?

Kullanıcılarımızın hızlı ve güvenilir hizmet alabilmeleri için tüm hizmetlerimizde geniş ödeme yöntemi seçenekleri sunuyoruz. 100.000 IGTV izlenme paketi ödeme yöntemleri ise;

  • Kredi kartı veya banka kartı,
  • EFT ve Havale,
  • Mobil ödeme,

Şeklindedir. Bu ödeme yöntemlerinden sizin için en uygun olanını seçerek, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartı ile yapacağınız ödemelerinizde kullanıcı bilgi güvenliği için tüm dünyada online alışverişlerde kullanılan “3D Secure” altyapısını kullanıyoruz. Web sitemizde bu altyapı aracılığıyla ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Siparişimi Nereden Takip Edebilirim?

Kullanıcı memnuniyetini öncelikli ilke edindiğimiz Organik Takipçi sistemimizde haftanın 7 günü 24 saat destek hizmeti sağlıyoruz. Destek hizmetlerimiz çerçevesinde IGTV izlenme veya diğer hizmetlerimizden vereceğiniz siparişlerinizin anlık takibini 7/24 yapabilirsiniz. Sipariş takibi ekranından siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Dilerseniz 7/24 WhatsApp Canlı Destek Hattımızı veya web sitemizin sağ alt kısmındaki Canlı Destek ekranını kullanarak, siparişlerinizle ilgili destek alabilirsiniz.