%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

100.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 765 Değerlendirme
100000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+10000 Hediye Toplam: 110000
Fiyat
134.99   TL

Her geçen gün diğer sosyal medya platformlarını alt ederek hep daha ileri seviyeye doğru yönelen İnstagram içerisinde birçok milletten kullanıcı barındırıyor. Bu kullancıların her birinin farklı farklı hedefleri oluyor. Bu hedefler doğrultusunda bazı kullanıcılar zaman harcamadan ücreti ile paylaştığı videolara izlenme satın alabiliyor. Bu durum da hızlı gelişime fırsat veriyor.

100.000 Video İzlenme

Paylaşmış olduğunuz birbirinden güzel videolara gelen yoğun izlenmeler sonucunda hesabınızda bulunan takipçilerin dışında sizi takip etmeyen kullanıcılara erişme imkanınız ortaya çıkacaktır. Bu durum tamamen yoğun etkileşimden kaynaklı olan keşfet bölümü aracılığıyla olacaktır. Bu paketi satın almanız durumunda gerekli bilgilerin girişi ve sipariş adımının tamamlanmasının ardından anlık olarak gönderim sağlanacak ve aldığınız hizmetin kalitesi karşısında şaşkınlıklar içerisinde kalacaksınız.

100.000 Video İzlenme Paketinin Teslimatı

Sistemimiz tarafından tamamen uygun fiyatlarla sunulan video izlenme paketi satın alma aşamasının ardından hızlı bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir. Herhangi bir silinme durumu ile karşılaşması halinde bizimle iletişime geçerseniz gerekli telafiler yapılacak ve sorunsuz alışveriş süreci için size fırsat sunulacaktır.

Teslimat aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli şey sizden istenen bilgilerin doğru girilmesidir. Bu bilgiler arasında özellikle izlenme gönderilecek videonun linkini doğru girmezseniz satın almış olduğunuz izlenmeler ilgili yere gönderilmeyecek ve sorunlu bir teslimat süreci geçireceksiniz. Hal böyle olunca girdiğiniz tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olmadan ödeme yapmamaya çalışın.

100.000 Video İzlenme Paketi Özellikleri

Yoğun olarak sosyal medyayı kullanan ve profilini yeni kullanıcılara karşı daha ilgi çekici hale getirmeye çalışan insanlar için bu paketin yeri çok özeldir. Hele ki hesabın takipçi miktarı yüksek ve videolarda izlenme miktarları düşükse bu paket adeta hesap sahiplerinin imdadına koşuyor. Satın alma aşamasında kesinlikle sizden herhangi bir şifre girişi yapmanız istenmeyecektir. Bu da hesabınızın güvenliğini sizden başka kişilere teslim etme gibi bir durumu ortaya çıkarmıyor. Tamamen şifresiz teslimat olarak sunulan 100.000 video izlenme paketi sizleri kesinlikle memnun edecektir.

Video İzlenme Paketi Nasıl Satın Alınır?

Bu ve buna benzer paketlerden herhangi birini satın almak için yapmanız gereken işlem tahmin edildiğinden daha basittir. Video izlenme kategorisi içerisinde 100.000 video izlenme paketini bularak “Hemen Satın Al” butonuna tıklamanız ve satın alma ekranına yönlendirilmeniz gerekiyor. Burada sizden üç farklı bilgi ve ödeme talep edilecektir.

Bilgilerin girişinde her birine önem vermeniz gerekiyor ancak ilk başta bulunan “Link” kısmına siparişinizin sağlıklı bir teslimat süreci geçirmesi için daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Hesabınızın gizliliğini “Herkese Açık” hale getirip videonun üst kısmında bulunan üç noktaya tıklayın ve “Bağlantıyı Kopyala” butonuna tıklayın ardından kopyaladığınız bağlantıyı buraya yapıştırın. Bu sayede video linki sorunsuz bir şekilde tarafımıza iletilmiş olacaktır.

Ardından iletişim bilgilerinin bulunduğu kısma gelin. Bu kısımda sizden eposta adresi ve telefon numarası istenecektir. Sistemimizin tamamen üyeliksiz bir çalışma prensibine sahip olması bu iki bilginin önemini daha fazla arttırıyor. Siparişinizin teslimat süreci ile ilgili tüm bilgiler bu iletişim araçları sayesinde tarafınıza iletilecektir. Bu sebeple teslimat sürecini eksiksiz bir şekilde takip etmek istiyorsanız bu bilgileri doğru girin.

En son adım ise ödeme adımıdır. Bu adımda herhangi bir güvenlik sorunu yaşamamanız için elimizden gelen her önlemi almış bulunuyoruz. İki farklı ödeme yöntemi seçebilirsiniz. Bunlar “Havale / EFT” ve “PayTR ile Online Ödeme”’dir. Online ödeme aşamasında 3D Secure altyapısını kullandığımız için kart bilgileriniz kesinlikle saklanmayacak ve sizden başkası tarafından bilinmeyecektir. En son ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişinizin teslimatının tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.