%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

1000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 787 Değerlendirme
1000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
2.99   TL

Instagram fenomeni olmak doğru sosyal medya yönetimiyle herkes için mümkün hale geldi. Tüm Instagram özellikleri ile hesapta sağlanacak yüksek etkileşim sayesinde geniş kitlelere hitap eden bir profile sahip olunabilir. Hesap popülerliğini sağlamada paylaşımların Instagram Keşfet sayfasında çıkması çok önemlidir. Instagram TV veya kısa adıyla IGTV paylaşımlarının Keşfet sayfasında çıkması hesap popülerliğini ciddi seviyede arttıracaktır. Web sitemizde yer alan IGTV izlenme paketlerimiz ile de tam olarak bu etkiyi hesaplarınız için sağlıyor. Tüm IGTV paylaşımlarınızda kısa sürede yüksek izlenme oranlarınızı yakalamanız için izlenme gönderiyoruz.

Instagram profilinizin ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirdiğimiz IGTV izlenme hizmetimizde 1000 IGTV izlenme paketini seçerek, kısa sürede IGTV paylaşımlarınızın izlenmesini binin üzerine çıkartabilirsiniz. IGTV’de paylaştığınız videolar için hedeflediğiniz izlenme sayılarına daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.

IGTV’nin Farkları Neler?

İnstagram profilinizde fotoğraf paylaşımlarınızın yanı sıra video paylaşımları da gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızdan gönderi olarak paylaştığınız videolar, “normal video” olarak sınıflandırır. Çünkü Instagram’ın ayrıca bir IGTV olarak isimlendirilen bir TV servisi bulunuyor. Instagram Hikaye ve normal gönderi sayfalarında yapılan video paylaşımlarında süre sınırlaması bulunur. Bu süre üzerindeki videoları paylaşmanız maalesef mümkün olmaz. Ancak IGTV’de böyle bir sınırlama söz konusu olmadan daha uzun videoların paylaşımını da gerçekleştirebilirsiniz. IGTV paylaşımlarınız için 1000 IGTV izlenme paketimizi satın alarak da, kısa sürede izlenme sayısını kolayca arttırabilirsiniz.

IGTV İzlenme Neden Alınır?

IGTV izlenme paketleri hesabınızın etkileşim istatistiklerini arttırmada çok etkilidir. Hikaye ve standart gönderilerde olduğu gibi IGTV paylaşımlarınızda görüntüleme yani izlenme, yorum ve beğeni alarak, paylaşımın popüler olmasını sağlar. IGTV izlenme sayınızın artması, hesabınızdaki takipçi sayısının dahi artmasını sağlayabilir. Yüksek etkileşime sahip IGTV paylaşımınız İnstagram Keşfet sayfasında öneri olarak kullanıcılara sunulur.

Keşfet sayfasında çıkan IGTV paylaşımınız, buradan diğer kullanıcılarında hesabınızı ziyaret eder ve takipçiniz olur. IGTV paylaşımlarının bu potansiyelini sizde değerlendirmek istiyorsanız, web sitemizdeki 1000 IGTV izlenme paketimizi satın alabilirsiniz.

IGTV İzlenme Almak Kimler İçin Faydalıdır?

Instagram hesap gelişiminiz için IGTV izlenme hizmetini kullanmanız çok faydalıdır. IGTV için izlenme satın almak yalnızca yeni açılan hesaplar için değil, yüksek takipçi sayılarına sahip hesaplar için bile fayda sağlar. IGTV izlenme hizmetini kullanmanın bir dönemi/zamanı veya bir kriteri bulunmuyor. Dilediğiniz zaman izlenme satın alarak, IGTV paylaşımlarınızın izlenme sayısının artmasını destekleyebilirsiniz.

1000 IGTV İzlenme

IGTV İzlenme Satın Almak Hesaba Zarar Verir Mi?

IGTV izlenme hizmetlerini kullanmanızın hesabınız için herhangi bir zarar bulunmaz. Ancak aldığınız izlenmeler bot izlenme yani yazılım kullanılarak açılmış hesaplardan gönderilmiş veya deaktif durumdaki hesaplardan gönderilmiş ise hesabınıza zarar verir. Bu riskle karşılaşmamak adına izlenme paketi satın almak için güvenilir IGTV izlenme sağlayıcılarını tercih etmelisiniz. IGTV paylaşımınız için gönderilen izlenmelerin gerçek ve Türk Instagram kullanıcılarından oluşması, hesabınız için hedeflediğiniz katkıyı tamamen yasal bir şekilde sağlayacaktır.

Organik Takipçi olarak 1000 IGTV izlenme paketimizde Instagram TV gönderilerinizde izlenmenin hem gerçek hem de Türk kullanıcılardan oluşmasını sağlıyoruz. Gerçek ve Türk kullanıcılar sadece IGTV paylaşımınıza izlenme oluşturmaz ayrıca paylaşımlarınızın ilgi çekici olmasıyla hesabınıza yeni takipçi olarak katılabilirler.

1000 IGTV İzlenme Siparişim Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

Kullanıcılarımızın sorunsuz ve güvenli bir şekilde IGTV izlenme paketi satın alabilmelerini sağlayabilmek adına haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz canlı destek hizmetlerimiz bulunuyor. 1000 IGTV izlenme paketi siparişiniz veya diğer hizmetlerimiz hakkında teknik bilgi almak için web sitemizin sağ alt kısmındaki Canlı Destek bağlantısını kullanabilirsiniz.