%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

12.500 Otomatik Takipçi

Sipariş Formu
Sipariş Detayları
  • 12.500 Otomatik Takipçi
  • 30 Günlük
  • Her gün 425 Takipçi Gelir!
Toplam: 3249.99₺

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan birçok kullanıcının en önemli isteklerinden biri belirli zaman aralığında takipçi sayısının sürekli olarak yükselişe geçmesidir. Bu da tabii ki sosyal medyaya yeni girdiğiniz dönemlerde kolay kolay mümkün olmuyor. Her ne kadar durum böyle olsa da kolayca sürekli takipçi kazanmanın bazı yolları buluyor. Her kullanıcın periyodik olarak takipçi kazanması ve hitap ettiği kullanıcı kitlesinin belirli zaman aralığında sürekli artması organik yollarla olmasa bile yapay yollarla sunduğumuz servislerin yardımı ile mümkün hale geliyor.

Takipçi sayınızı 30 gün boyunca her gün olmak üzere arttırmaya yönelik olan bu paketin içerisinde bulunan hesaplar tamamıyla organik ve gerçek kişiler tarafından kullanılmaktadır. Hâl böyle olunca fazlasıyla önem verdiğiniz profiliniz ardınızda bıraktığınız her gün takipçi sayısını arttırırken etkileşim olarak da beklentilerin üstünde bir performans sunacaktır.

İnstagram 12500 Otomatik Takipçi Özellikleri

Tarafımızdan satın almış olduğunuz 12500 takipçi içerisinde hiçbir şekilde bot hesap barındırmamakla birlikte sizlere etkileşim olanağı da sunuyor. Bu sayede instagram otomatik beğeni ve buna benzer servislere ihtiyacınız olmuyor. Tamamıyla ekstra masraflardan kurtulacağınız için hayalinizdeki profile kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Hepsini bir kenara bıraktığımızda bu sistem güvenlik açısından herhangi bir sorun çıkarmıyor. Takipçilerin gönderimi belirli periyotlar dahilinde olduğu için algoritmaya yakalanarak hesabın kapatılma durumu ile karşı karşıya kalmanız da engelleniyor.

12.500 Otomatik Takipçi

Takipçilerin gönderimi durumunda sizden kesinlikle hesabınıza ait herhangi bir şifre talebinde bulunmuyoruz. Bu sayede şifrenizi sizden farklı kişiler ile paylaşma gibi bir zorunluluğunuz da olmayacak. Bir ay boyunca günlük ortalama 425 takipçi sizi takip edecek ve ay sonunda takipçi sayınız 12500 olacaktır. Takipçilerin gönderim aşamasında teslimatın her zaman anlık olarak yapılıyor olması sizleri takipçim niye gelmedi diye düşünmekten alıkoyacak ve belli saatlerde size aktarılacaktır.

İnstagram 12500 Takipçi Fenomen Olma Yolunda Etkili Midir?

Fenomen olmanın en kolay yolu takipçi sayınızı bir şekilde arttırmak ve etkileşim oranlarınızı yükseltmektir. Bu durumda herhangi bir şekilde yapay takipçi kasmak veya yapay etkileşim almak önemli değildir. Takipçi sayınızın olabildiğince yüksek olduğunu gören diğer takipçiler direkt olarak profilinizi takibe alacak ve birçok insana hitap etme imkanını kolayca bulacaksınız.

Bu paket sayesinde takipçi sayınız anlık olarak değil de süreli aralıklarla artacağı için yeni gelen ziyaretçilerinize de organik hesap havası verebilirsiniz. Tüm avantajları sebebiyle bu paketi tercih etmenizi ve tarafımızca verilen destekten en iyi şekilde faydalanmanızı öneriyoruz.

İnstagram 12500 Otomatik Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Tarafımızca sunulan 12500 otomatik takipçi hizmeti kullanıcıların kolayca satın alabilmesi için kolay ara yüze sahip internet sitemiz aracılığıyla aktarılmaktadır. Hâl böyle olunca sitemize girdikten sonra “Otomatik Takipçi” kategorisine girip buradan “12500 Otomatik Takipçi” paketinin altında bulunan “Hemen Satın Al” butonuna tıklamanız ve satın alma sayfasına yönlendirilmeniz yeterli olacaktır. Burada sizden bazı bilgiler talep edilecek ve bu bilgileri eksiksiz olarak girmeniz siparişinizin teslimatı açısından büyük önem arzedecektir.

İnstagram 12500 Otomatik Takipçi Satın Alırken Hesap Şifresi Vermeli Miyim?

Her zaman belirttiğimiz gibi kullanıcılarımızın güvenliğini her daim ön planda tutmamızdan dolayı kullanıcının sipariş esnasında ya da sipariş sonrasında teslimat için hiçbir şekilde instagram hesabının şifresini verme zorunluluğu bulunmuyor. Sistemlerimiz tamamen şifresiz takipçi satın almaya yönelik olduğu için kullanıcı adınızı girmeniz yeterli olacaktır.

Bunların yanı sıra teslimat ya da teslimat sonrası takipçilerin düşüşü gibi bir durum olduğunda her an sizlere hizmet vermek için aktif olan canlı desteğimizi kullanabilir ve sorunsuz hizmet desteğinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılarımıza üç farklı iletişim seçeneği sunduğumuzu da söyleyelim.