%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

2.500.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 786 Değerlendirme
2500000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
1499.99   TL

Instagram TV veya kısa adıyla IGTV, kullanıcılara sunulan en yeni özelliklerden birisidir. Instagram’da kullanıcılar video gönderisi paylaşabiliyor olsa da 1 dakika sınırlamasıyla karşılaşıyordu. Instagram, bu sınırlamayı ortadan kaldıracak ve daha uzun video içerikleri üretebilme fırsatı sağlayacak IGTV özelliğini kullanıma sundu. Bu özellikte kullanıcılar diledikleri uzunlukta video içerikleri üretebiliyor. Videonun uzun olması kullanıcının paylaşımda daha uzun süre kalmasını sağlıyor.

Böylelikle hesap gelişimi için çok önemli olan etkileşim hususunda çok daha yüksek bir potansiyel yakalamasını sağlıyor. Bu sebeple Instagram’da son zamanlarda IGTV video paylaşımları her geçen gün hızla artmaya başladı. Kullanıcılar, IGTV videolarına gelen izlenmeler sayesinde hesap gelişimlerini çok daha başarılı bir şekilde sürdürebiliyor.

IGTV videolarının hesaba etkileşim katkısı izlenme sayısı ve süreleri üzerinden oluyor. Bir IGTV videosu ne kadar çok izlenme alırsa o kadar çok yeni izlenmeler alabilmesine olanak veriyor. Bu sayede paylaşım ve tabii ki hesap popülerliği de o kadar hızlı artıyor. Instagram IGTV özelliğinde yapılan video paylaşımlarının izlenme sayısını hızla arttırmak isteyenler için kullanabilecekleri ücretli izlenme hizmetleri bulunuyor. Tüm Instagram video izlenme hizmetlerinde olduğu gibi IGTV izlenme hizmetlerinden de Organik Takipçi güvencesiyle faydalanabilirsiniz. 2.500.000 IGTV izlenme paketini satın alarak, çok uzun sürelerde ulaşabileceğiniz izlenme sayılarına çok kısa zaman dilimlerinde ulaşabilirsiniz.

2.500.000 IGTV İzlenme

Neden IGTV İzlenme Paketi Almalıyım?

Instagram’ın IGTV özelliğinde paylaştığınız videolarınızın izlenmesinin düşük kalmasından şikayetçiyseniz izlenme satın alabilirsiniz. Hesabınızın yeni olmasından takipçi sayısının düşük olması, Instagram kullanıcılarının IGTV videolarınızdan haberdar olmamasına neden olur. Bunu sağlayabilmeniz için bile IGTV videolarınızın izlenmesinin yüksek olması gerekir. Zira bu şekilde videolarınız Instagram Keşfet sayfasında çıkar. Keşfet’te bulunan bu potansiyel takipçileriniz dışındaki kullanıcılara da IGTV videonuzun önerilmesini ve dolayısıyla daha fazla izlenme almanızı sağlar.

Hızla büyüyen ve gelişen bir Instagram hesabına sahip olmak istiyorsanız zengin, özgün ve kaliteli IGTV video içerikleri üretmeli ve IGTV izlenme hizmetlerinden yararlanmalısınız. Organik Takipçi olarak hesabınızdaki IGTV videolarında izlenme sayısını milyonlar düzeyine pratik ve hızlı bir şekilde çıkartabilmeniz için 2.500.000 IGTV izlenme paketi sunuyoruz.

 • İzlenme satın aldığınız IGTV videosunun izlenmesi hızla artar.
 • İzlenmesi hızla artan IGTV videolarınızın Instagram Keşfet kısmında çıkması ve uzun süre kalır.
 • Keşfet sayfasında çıkan IGTV videolarınız sayesinde hesabınıza yeni takipçi, izlenme, yorum ve Türk beğeni gelme ihtimali artar.
 • Hesabınız daha hızlı büyür ve geniş kitlelere hitap eden bir fenomen haline gelir.
 • Kaliteli hesaplardan gelen izlenmeler ile hesabınızın değeri artar.

2.500.000 IGTV İzlenme Hizmetini Nasıl Alabilirim?

IGTV izlenme satın almak için Organik Takipçi web sitemizdeki IGTV izlenme kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Kategoride yer alan izlenme paketlerinden 2.500.000 IGTV izlenme paketindeki “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklayarak, sipariş sayfasına ulaşabilirsiniz. Siparişinizi oluşturmak için sistemizde sizden bazı bilgiler talep edilmektedir. Talep edilen bilgiler arasında Instagram hesap şifreniz ise kesinlikle yer almamaktadır. Böylelikle güvenle şifresiz IGTV izlenme satın alarak, IGTV videolarınızın izlenmesini kolayca yükseltebilirsiniz. Sipariş sayfasında;

 • İzlenme satın almak istediğiniz IGTV videosuna ait linki girin.
 • E-mail adresinizi girin.
 • Telefon numaranızı girin.

İşlemlerini tamamladıktan sonra ödemeyi nasıl yapmak istediğiniz göre ödeme yöntemini seçebilirsiniz. Organik Takipçi web sitesindeki tüm siparişlerinizde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri;

 • Mobil Ödeme,
 • Banka Havale ve EFT,
 • Kredi Kartı ve Banka Kartı,

Şeklindedir. Ödeme işlemlerini Havale/EFT yöntemiyle yapacaksanız “Banka Bilgileri” ekranından anlaşmalı tüm banka ve hesap bilgilerini öğrenebilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ile yapacağınız ödeme işlemlerinde ise 3D Secure güvenlik altyapısıyla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle kredi kartı ve kişisel bilgi güvenliğinizi sağlayarak, ödemelerinizi almaktayız.

2.500.000 IGTV İzlenme Siparişimin Durumunu Nasıl Öğrenebilirim?

2.500.000 IGTV izlenme siparişinizin durumunu anlık olarak “Sipariş Takibi” ekranından görebilirsiniz. Organik Takipçi olarak tüm siparişlerinizin durumu hakkında anlık olarak bilgi alabilmenize şeffaflık ilkesine bağlı olarak büyük önem veriyoruz. Sipariş takibi ekranında siparişinizin hangi işlemde olduğunu, ne kadarlık izlenme gönderildiğini anlık olarak görebilirsiniz. Bu bilgileri öğrenebilmek için sipariş takibi ekranında sizden istenen;

 • Sipariş numarası,
 • Cep telefonu veya e-mail adresi,

Bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girmelisiniz. Daha sonra “Gönder” seçeneğine tıklayarak, siparişinizin durumu hakkında güncel bilgi alabilirsiniz.