%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

25.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 787 Değerlendirme
25000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
44.99   TL

Instagram’ı daha renli hale getiren IGTV özelliği, kullanıcılar arasında çok popüler hale geldi. Daha uzun ve daha zengin içerikli video yayınları yapabilmeyi mümkün kılan IGTV özelliği, hesabın kullanıcılarla etkileşimini daha aktif hale getiriyor. Bu açıdan hesapların gelişiminde IGTV üzerinden gelen izlenmelerin çok ciddi katkısının olmasına neden oluyor. IGTV’nin hesaplardaki bu katkısının fark edilmesi üzerine de her kullanıcı IGTV videolarındaki izlenmesini arttırmaya çalışıyor. IGTV izlenmelerini arttırmanın en pratik yolu olan IGTV izlenme hizmetleri de doğal olarak bu süreçte her geçen gün artan bir talep görüyor.

IGTV izlenme hizmetleri ile profilde yayınlanan her bir IGTV videosu için yüksek sayılarda izlenmeler satın alınabiliyor. Böylelikle IGTV videolarında beklenen izlenme oranları yakalanırken, hesap etkileşiminin de ciddi manada artış göstermesi sağlanabiliyor. IGTV videolarınızın izlenmelerinin düşük kalmasından memnun değilseniz ve izlenmeyi arttırmaya çalışıyorsanız sizde 25.000 IGTV izlenme hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

IGTV İzlenmeleri Hesaba Ne Sağlar?

Instagram tüm özellikleri ile kullanıcıların içerik üretiminde daha özgürce hareket edebilmesine imkan veriyor. Profildeki gönderiler ile daha fazla kullanıcıyı hesaba çekmek ve hesap etkileşimini arttırmak bu özellikler ile daha kolay oluyor. IGTV izlenme servisleri ise bu etkiyi katladığı gibi etkileşimle hesaba sağlayacağı katkıyı daha kısa zaman dilimlerinde alabilme fırsatı verir. IGTV videolarınıza izlenme gelmesi diğer tüm gönderi tiplerinde olduğu gibi hesabınızın etkileşimini arttırır. Organik Takipçi olarak web sitemizde sunduğumuz 25.000 IGTV izlenme paketi ile sizde hesabınızın gelişimine önemli bir destek alabilirsiniz.

  • IGTV videolarındaki izlenme, hesap etkileşimini arttırır.
  • IGTV videolarına izlenme gelmesi hesaba yeni takipçiler kazanmayı sağlayacak, daha geniş kitlelere erişim fırsatı tanır.
  • Hesap popülerliğini arttırır.

25.000 IGTV İzlenme

25.000 IGTV İzlenme Paketinin Özellikleri Nelerdir?

Hesap etkileşiminizi arttırmak, yeni takipçiler kazanmak ve daha popüler Instagram profiline sahip olmak istiyorsanız, IGTV izlenme servisleri işinizi kolaylaştıracaktır. Daha kısa sürelerde IGTV videolarınızda yüksek izlenmeleri yakalamanızı sağlayan bu servis, ayrıca hesabınızda IGTV videolarınız için daha fazla izlenme ve yeni takipçiler kazanma fırsatı da sağlar. IGTV videosu paylaştığınız anda on binlerce izlenmeye ulaşmasında 25.000 IGTV izlenme servisimizden yararlanabilirsiniz.

Tüm IGTV izlenme paketlerimizde videolarınıza gönderdiğimiz izlenmeler gerçek ve Türk kullanıcılardan gelmektedir. Bot/yazılım ile üretilmiş hesapların deaktifliğinin hesabınıza hiçbir katkı sağlamayacağından, sadece gerçekten Instagram’ı aktif olarak kullanan değerli Türk Instagram kullanıcılarından izlenme gönderiyoruz. Buradan gelen izlenmeler hesabınızda yeni Türk takipçi kazanma ihtimalinizi de önemli ölçüde arttıracaktır.

25.000 IGTV izlenme paketimizi satın aldığınızda en kısa süre içerisinde tüm izlenmeler hesabınıza gönderilir. Aldığınız izlenme paketinde eğer izlenmenizin düşmesi gibi bir durum söz konusu olursa izlenme telafi hakkınızda bulunuyor.

25.000 IGTV İzlenme Nasıl Satın Alınır?

IGTV izlenme satın almak için organiktakipci.net web sitemizdeki IGTV izlenme sayfamızdaki paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayfada yer alan 25.000 IGTV izlenme paketimizi satın almak için paket altında yer alan “Hemen Al” kısmına tıklamalısınız.

IGTV izlenme sipariş sayfasında profilinizdeki hangi IGTV videosu için izlenme almak istediğinizi belirtecek ilgili IGTV videosunun linkini girmelisiniz. Ayrıca sipariş süreci ve izlenme gönderim süreci ile ilgili olarak sizinle her an iletişimde olabilmemiz için e-mail ve cep telefonu numarası bilgilerinizi de doğru olarak girmelisiniz.

Sipariş ve kişisel iletişim bilgilerinizi girdikten sonra ödeme yöntemleri kısmından “Havale/EFT”, “Kredi Kartı/Banka Kartı” ve “Mobil Ödeme” şeklinde ödeme yöntemlerinden birisini seçerek, ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Ödemesi tamamlanan siparişleriniz en genç 60 dakika içerisinde işleme alınır. İşleme alınan 25.000 IGTV izlenme paketi siparişinizdeki 25 bin izlenme çok kısa zaman dilimi içerisinde verdiğiniz linkteki IGTV videosuna gönderilir.