%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

25.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 764 Değerlendirme
25000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+2500 Hediye Toplam: 27500
Fiyat
44.99   TL

İlgi çekici özellikleri ile her kullanıcıya hitap eden bir sosyal ağ kullanımı sunan Instagram, toplumun her sınıfından insanın yaşamlarını bir araya getirme özelliğine sahip. Modern toplumun her kademesinden insanın bir arada yaşamından kesitler paylaşabildiği ve birbirleriyle etkileşime girebildiği bir platform olan Instagram’da fotoğrafların yanı sıra video gönderileri paylaşabilme imkanı da bulunuyor. Video paylaşım imkanı hesap popülerliğini arttırmak isteyenler için içerik üretimini daha da zenginleştiriyor. Instagram’da tüm özellikler için olduğu gibi video gönderilerine de izlenme hizmetini ücretli olarak alabilme imkanı bulunuyor. Video gönderilerindeki etkileşimi arttırmayı sağlayan bu izlenme paketleri, son dönemlerin en çok kullanılan Instagram hizmetlerinden birisi oldu.

25.000 Video İzlenme

Her kullanıcının kendi profilinde paylaştığı video gönderilerini hızlı bir şekilde yüksek izlenme sayılarına ulaştırabilmesi gibi önemli bir kazanım getiriyor. Hesap popülerliğini arttırma yönünden sağladığı etki yüzünden video içerik üretimi ve bu içeriklere izlenme satın alımı her geçen gün daha popüler hale geliyor. Organik Takipçi olarak Instagram video gönderilerindeki izlenmeyi arttırmak isteyenler için 25.000 video izlenme paketi sunuyoruz. Sizde hesabınızdaki videolarınızın izlenmesini arttırmak, paylaşımlarınızı Keşfette çıkartmak için bu video izlenme paketlerimizi kullanabilirsiniz.

25.000 Video İzlenme Almanın Faydası Nedir?

Instagram hesabınızda her bir gönderiniz için ne kadar çok etkileşim alırsanız, hesap kaliteniz o kadar değerlenir. Bu açıdan profilinizdeki özellikle video gönderileriniz için izlenmenizin artması hem paylaşım popülerliğini hem de hesap kalitesini arttırır. Normal yöntemlerde binler ve on binler gibi izlenme rakamlarına ulaşabilmek çok uzun zaman alabiliyorken 25.000 video izlenme paketi ile çok kısa zaman dilimi içerisinde videolarınızda on binlerce izlenmeyi yakalarsınız. Bu denli yüksek bir izlenmesi olan videonuzda doğal olarak Instagram Keşfet sayfasında çıkar ki bu da yeni izlenmeler, yeni Türk beğeni ve takipçiler kazanma imkanı getirir.

Organik Takipçi olarak tüm video izlenme hizmetlerimizde yalnızca aktif Instagram hesaplarından izlenme gönderimi gerçekleştirdiğimizden, 25 bin video izlenme paketiyle hesabınıza önemli kazanımlar sağlayabilirsiniz.

  • Video gönderilerinde etkileşim istatistikleri arttırılır.
  • Gerçek ve kaliteli Instagram hesaplarından gelen izlenmeler ile hesap kalitesi artar.
  • Etkileşimi yüksek Instagram hesaplarından gelen izlenmeler, paylaşımların daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.
  • Video gönderileri Instagram Keşfet sayfasında çıkar.
  • Yeni takipçi, beğeni, yorum ve izlenmeler kazanma ihtimalini arttırır.
  • Hesap popülerliğini arttırır.

Video İzlenme Paketinde İzlenmeler Gerçek Hesaplardan Mı Gönderiliyor?

Organik Takipçi olarak kullanıcılarımızın Instagram hizmetlerimizi kullandıklarında hesaplarında gerçek ve yüksek etki alabilmelerini hedeflemekteyiz. Bu sebeple tüm video izlenme hizmetlerimizde hesabınıza gönderilen izlenmeler gerçek Instagram kullanıcılarından oluşmaktadır. Instagram’ı aktif olarak kullanan ve yüksek etkileşime sahip, kaliteli Türk kullanıcılardan izlenmeleri gönderiyoruz. Yani 25.000 video izlenme paketini satın aldığınızda videonuza gelen izlenmenin 25 bini de gerçek kullanıcılardan gelmektedir.

Video İzlenme Paketlerinde Şifre İsteniyor Mu?

Instagram hizmetlerinde kesinlikle Instagram hesap şifrenizi üçüncü şahıslar ile paylaşmanıza gerek bulunmamaktadır. Organik Takipçi olarak kullanıcılarımızın bilgi güvenliğine gösterdiğimiz hassasiyet ile hiçbir hizmetimiz için olmadığı gibi 25.000 video izlenme satın alırken de kullanıcılarımızdan şifrelerini talep etmemekteyiz. Instagram video izlenme veya Instagram Reels izlenme gibi tüm hizmetlerimizi kullanırken yapmanız gereken tek şey izlenme almak istediğiniz videoya ait linki bizimle paylaşmanızdır.

Video İzlenme Satın Aldığımda İzlenmeler Ne Zaman Gönderiliyor?

Instagram video izlenme hizmetlerimizde vereceğiniz siparişler, ödeme işleminden sonra en geç 60 dakika içerisinde işleme alınır. İşleme alınan siparişiniz çerçevesinde satın aldığınız 25.000 video izlenme çok kısa periyot içerisinde hesabınıza gönderilmektedir. Günlerce bekleme gibi bir durumla asla karşılaşmamanıza Organik Takipçi olarak en yoğun dönemlerde dahi büyük hassasiyet gösteriyoruz.