%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

250.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 787 Değerlendirme
250000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
229.99   TL

Instagram’da içerik üretimi, geniş özellikleri sayesinde oldukça kolaydır. Instagram’ın Hikaye, IGTV ve Reels özellikleri ile farklı niteliklerde çok çeşitli içerik üretimi gerçekleştirilebiliyor. Alternatifli içerik üretim şansı da her Instagram kullanıcısının, hesabını popüler ve fenomen yapabilmesine olanak veriyor. Her kullanıcının istediği fenomenlik için doğru bir strateji üzerinden hareket etmek gerekir. İçeriklerin kaliteli ve özgün olması kadar bu içeriklerin kullanıcılar tarafından fark edilmesini sağlamakta çok önemlidir. IGTV videolarının Instagram kullanıcılarına ulaştırılması noktasında IGTV izlenme hizmetlerinin büyük bir katkısı bulunur. Daha fazla IGTV video izlenmesinin yakalanabilmesi için önemli bir izlenme artışının elde edilmesini sağlar. Bu yüzden de yeni açılmış, gelişen veya fenomen olmuş hesaplarda dahi IGTV izlenme hizmetlerine yoğun bir ilgi bulunuyor.

IGTV videolarında izlenme sayısı artarsa Instagram Keşfet sayfasında çıkar ve yeni izlenme kazanma ihtimali artar. Bu açıdan IGTV videoları için izlenmenin çok sınırlı olduğu yeni hesaplar açısından 250.000 IGTV izlenme hizmetleri büyük bir avantaj sağlar. Instagram takipçi sayısından daha fazla izlenmeye sahip olma şansı veren bu IGTV izlenme paketi, izlenme ile birlikte takipçi sayısının artmasını da sağlar. Hatta bu izlenmeler IGTV videoları için Türk beğeni ve yorum kazanmanızı da sağlar.

250.000 IGTV İzlenme Paketi Özellikleri Nelerdir?

IGTV izlenme paketleri sayesinde çok kaliteli olmasına rağmen hesap takipçi sayısının düşük olmasından geniş kitlelere ulaştırılamayan IGTV videolarındaki izlenme sayısını kolayca yükseltebilirsiniz. IGTV videolarınızda izlenme sayısının yüksek olması yeni Instagram kullanıcılarının da videolarınızı ve hesabınızı keşfetmesine fırsat veriyor.

250.000 IGTV izlenme hizmeti satın almanız durumunda IGTV videonuz Instagram Keşfet sayfasında çıkar ve takipçilerinizin dışındaki kullanıcılara ulaşabilme olanağına sahip olursunuz. Bu fırsat hem izlenmelerinizi, hem etkileşiminizi hem de takipçi sayınızı arttırma potansiyeli sağlar.

  • Organik Takipçi IGTV izlenme paketlerimizde izlenmeleri yalnızca gerçek Instagram kullanıcılarından gönderiyoruz.
  • Gerçek ve hesap içeriğinizle ilişkili hesaplardan izlenme gönderdiğimizden hesabınıza bloke veya kapatma gibi yaptırımların uygulanması asla söz konusu olmaz.
  • Tüm IGTV izlenme paketlerimizde gerçek ve Türk Instagram kullanıcılarından izlenme gönderiyoruz. Böylelikle hesabınızdaki etkileşimi gerçekten arttıracak Türk takipçi sayınızın artışı da sağlanır.
  • Satın aldığınız izlenmeler kısa süre içerisinde hesabınıza gönderilir.
  • Aldığınız IGTV izlenmelerinde düşüş olması durumunda telafi hakkına sahip olursunuz.

250.000 IGTV İzlenme

250.000 IGTV İzlenme Paketinde İzlenmeler Silinir Mi?

Organik Takipçi olarak tüm Instagram hizmetlerimizde kullanıcı memnuniyetine önem vererek, kaliteden ödün vermeden hizmetlerimizi sunuyoruz. Şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışıyla 250.000 IGTV izlenme paketlerimizde, videolarınız için izlenmeleri yalnızca aktif Instagram hesaplarından gönderiyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla hesabınıza gönderilen izlenmelerde düşüş söz konusu olmaz.

IGTV izlenmelerinde herhangi bir etkene bağlı olarak düşüş söz konusu olması durumunda ise kesinlikle mağduriyetinize yol açmıyoruz. 7/24 Canlı Destek hattımız üzerinden izlenme düşüşü ile ilgili olarak başvuru gerçekleştirdiğinizde, en kısa süre içerisinde izlenme telafisi tarafımızca sağlanmaktadır.

250.000 IGTV İzlenme Hizmeti ile Keşfette Çıkabilir Miyim?

Instagram’ın en popüler özelliklerinden birisi olan IGTV’de paylaşılan videolar, kullanıcılarca sıklıkla izleniyor. Bu izlenme potansiyelini değerlendirmek için IGTV videolarınızın Instagram Keşfet sayfasında çıkmış olması ciddi bir performans yakalamanızı sağlar. IGTV videonuzun Keşfette çıkabilmesi için muhakkak izlenmesinin yüksek olması gerekir.

Instagram Keşfet sayfasında kullanıcılara önerilen tüm gönderiler yüksek etkileşime sahip olan gönderilerdir. Bu yüzden IGTV videonuzun Keşfet sayfasında popüler olması ve daha fazla kullanıcıya ulaşması için IGTV izlenme hizmetinden yararlanarak, etkileşimini arttırmalısınız. 250.000 IGTV izlenme paketimizi satın alarak, takipçi sayınızdan bile fazla IGTV video izlenmesi yakalayarak, videolarınızın Keşfette çıkmasını garantileyebilirsiniz. IGTV izlenme paketlerimizle ilgili merak ettiğiniz tüm konularda 7/24 Canlı Destek ekranı ve WhatsApp Canlı Destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Sorunları İçin Nasıl Destek Alabilirim?

Web sitemizde gerçekleştireceğiniz tüm siparişleriniz için 7/24 destek hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. IGTV izlenme paketlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve siparişinizde yaşadığınız sorun ile ilgili çözüm destek almak için bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Destek çözümlerini web sitemizdeki Canlı Destek kısmından aktif destek ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz 7/24 WhatsApp Canlı Destek Hattımızı da iletişim için kullanabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki “İletişim Formu” kısmını doldurarak da en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.