%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

250.000 Reels İzlenme

5/5 Toplam: 389 Değerlendirme
250000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
549.99   TL

Instagram yeni güncellemeleriyle birlikte daha renkli ve daha zengin içerikli bir sosyal mecra haline geldi. Hesabının popülerlik sağlamak ve hatta bir Instagram fenomeni olmak isteyen kullanıcıları takipçi kazanmak ve etkileşimi arttırmak için içerik üretimi konusunda çeşitlilikten faydalanıyor. İçerik üretimini kolaylaştıran yeni Instagram özelliklerinden birisi de Instagram Reels özelliği oldu. Kullanıcılar, Reels özelliği sayesinde video süre sınırlaması olmadan video paylaşımları gerçekleştirebiliyor. Hesap etkileşimi açısından ciddi katkı sağlaması da Reels izlenme hizmetlerine olan ilgiyi her geçen gün arttırıyor.

Reels özelliğinin hesap etkileşimini arttırmada çok fazla etkisi bulunmasının dışında kullanıcıları profile çekme noktasında da geniş fonksiyona sahip. Instagram Reels özelliğini kullanarak yapılacak video paylaşımlarında müzik ekleme, efekt kullanma, düzenleme ve daha pek çok dikkat çekici fonksiyondan yararlanılabiliyor. Instagram Reels fonksiyonlarıyla özgün ve dikkat çekici nitelikte paylaştığınız videolarınız içinde 250.000 Reels izlenme hizmetimizle ciddi bir izlenme sayısı oluşturabilirsiniz.

Instagram Reels Özelliği Nedir?

Instagram Reels özelliği, platformun en yeni özelliklerinden birisidir. Reels’i tanımlarken, Instagram’ın en sık kullanılan özelliği olan Instagram Hikaye ile kıyaslayarak, daha fazla fonksiyonla donatılmış hali şeklinde bir ifade kullanılabilir. Son zamanların popüler video platformu Tiktok kullanıcılarının da yakından bileceği bu özellik ile Instagram, güçlü kullanıcı kitlesiyle Tiktok’a rakip olmuştu. Buradan gelen alışkanlıkla Reels videosu çekme ve Reels videosu izleme alışkanlığı Instagram kullanıcılarınca çok kısa sürede kazanıldı.

Reels özelliğinde kullanıcılar, müziğe ayarlanmış 15 saniyelik video klipleri kaydedip, üzerinde düzenleme yaparak, paylaşabiliyor. Reels videoları kullanıcılarca Instagram Hikaye’de, Instagram Keşfet akışında ve profildeki Reels paylaşılabiliyor. Paylaşılan Reels videolarında izlenme oranı düşük kaldıysa ve bir türlü arttırılamıyorsa 250.000 Reels izlenme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu izlenme paketimiz ile Reels videolarınızın izlenmesini arttırırken, daha fazla yeni izlenme alma ihtimalinizi de arttırabilirsiniz.

250.000 Reels İzlenme

Instagram 250.000 Reels İzlenme Almak Hesabıma Ne Kazandırır?

Instagram hesabınızdaki Reels videolarınızın düşük izlenmeye sahip olması, hesap etkileşiminizin de düşük kalmasına neden olur. Instagram Reels videolarınızda ne kadar çok izlenme olursa o kadar çok yeni izlenmeler kazanmasını sağlar. Çünkü Instagram’da Reels videolarının izlenme sayısı yüksek olursa Keşfet sayfasında daha fazla öneriliyor ve böylelikle daha fazla kullanıcının videoya ulaşmasını sağlıyor. Dolayısıyla 250.000 Reels izlenme hizmetimizi kullanarak, videonuzun popülerliğini arttırabilirsiniz.

  • Reels videolarınızın izlenmesi kısa sürede yüz binlere çıkartır.
  • Reels videolarınız yüksek izlenme oranıyla Instagram Keşfet sayfasında daha üst sıralarda çıkar.
  • Hesabınızı ziyaret eden kullanıcı sayısını arttırır ve yeni takipçi kazanma olasılığını arttırır.
  • Kullanıcıların hesabınızı daha saygın ve daha popüler görmesini sağlar.
  • Hesap genel etkileşiminizin(görüntüleme, beğenme, yorum atma ve takipçi) artmasını sağlar.

250.000 Reels İzlenme Aldığımda Ne Zaman Teslim Edilir?

Organik Takipçi olarak tüm Instagram hizmetlerimizde olduğu gibi Reels izlenme hizmetlerimizde de kısa sürede gönderimleri tamamlıyoruz. 250.000 Reels izlenme siparişinizi verdikten sonra ödeme işlemini de tamamlamanızla 1 saatlik periyotta siparişiniz onaylanır. Bu aşamadan sonra satın aldığınız 250 bin Reels izlenmenin hesabınıza gönderimi çok kısa sürede tamamlanır.

Reels İzlenme Satın Aldım, İzlenmem Düşerse Ne Yapabilirim?

Reels izlenme sayfamızdaki paketlerimizden herhangi birisini satın aldıysanız, tüm hizmetlerimizi yasal güvence altında sağlamaktayız. Organik Takipçi olarak Reels izlenmelerin tarafınıza tesliminin sağlanmasından sonra herhangi bir düşüş yaşamanız durumunda, telafi hakkı sağlıyoruz.

250.000 Reels izlenme satın aldınız ve daha sonraki süreçte izlenmeniz bu sayının altına düştüyse 7/24 web sitemizdeki Canlı Destek kısmından veya WhatsApp Canlı Destek Hattı üzerinden bizimle iletişime geçerek, telafi talep edebilirsiniz. Söz konusu düşüş oranında izlenme en hızlı şekilde telafi edilir.