%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

250.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 764 Değerlendirme
250000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+10000 Hediye Toplam: 260000
Fiyat
229.99   TL

Her geçen gün artan sosyal medya çılgınlığı sebebiyle sosyal medyada kendine yer bulmak isteyen kişiler profillerini organik olarak büyütemedikleri için bu durumda kolay yolları tercih ediyorlar. Bu yollar aslında tahmin edildiği kadar zor olmayıp sadece etkileşimleri satın almak için belirli ücretler ödenmesi gerekiyor. Profilinizde paylaşmış olduğunuz herhangi bir videonun etkileşimini arttırmak için ne kadar etkileşim satın almak istediğinize bile siz karar veriyorsunuz.Bu video izlenme hizmeti özellikle hesabınızın daha organik ve yoğun etkileşimli olarak büyümesinde çok önemli etkilere sahiptir.

250.000 Video İzlenme

250.000 Video İzlenme Faydaları

Hesabınızın mükemmel bir şekilde gelişimine etki etmek için satın aldığınız video izlenme hizmetinin sadece organiklik kazandırmak gibi bir etkisi bulunmuyor bunun yanı sıra sizi sosyal medyada bir adım daha ileri çıkarıyor. Bu hizmet sayesinde platformda bulunan keşfet bölümüne kolayca çıkabilir ve hesabınızın erişimlerini arttırabilirsiniz. Keşfet bölümüne düşen videolarınız takipçileriniz tarafından değil tüm instagram kullanıcıları tarafından görüntülenebilecektir.

Hepsini bir kenara bıraktığımızda profilinizi ziyaret eden kişilerin takipçi sayınızla orantılı bir izlenme göremedikleri durumunda hesabınıza güvenmeleri çok zor bir durumdur. Bizim tarafımızdan uygun fiyatlarla satışı gerçekleştirilen video izlenmeleri ile takipçi sayınızla orantılı etkileşimler kazanabilirsiniz.

250.000 İzlenme Hizmeti Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Sistemimiz tarafından sizlere sunulan video izlenme hizmeti mükemmel bir şekilde faydalanmanız için kısa sürede teslim edilmektedir. Herhangi bir aksaklık olmaması durumunda işleminiz anında başlar ve tarafınıza iletilir. Tabii ki her serviste olduğu gibi bu serviste de kullanıcıdan video izlenme gönderimi için hesap şifresi talebinde bulunulmaz. Bu şekilde olduğunda kullanıcının güvenliği üst düzey sağlanarak hesabının tehlikeye girmesi engellenir. Birçok sistem bu konuda kullanıcının güvenliğini yok sayarken biz şifresiz sadece video linki ile gönderim yapıyoruz.

250.000 İzlenme Satın Almadan Önce Bilgi Alabilir Miyim?

Servislerimizden faydalanacak kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmak için her an destek sunmayı hedefliyoruz. Bu sayede internet sitemizde bulunan canlı destekte çalışan arkadaşlarımız izlenmelerin tarafınıza iletilmesi konusunda bir sorun oluşursa anında müdahale ederek sorunun ortadan kalmasını sağlamaktadır. Bu yol etkili olmaz ise yine internet sitemizde bulunan whatsapp butonu ile bizimle doğrudan iletişim kurabiliyorsunuz. Bu iletişim gerektiği durumlarda sesli olup gerektiği durumlarda ise yazılı oluyor. Her durumda sorununuzun çözülmesi ve en iyi hizmetten faydalanmanız hedefleniyor.

İzlenme Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

İzlenme hizmetinden faydalanacak kişiler özellikle satın alma aşamasında tedirgin oluyorlar ancak her açıdan güvenli bir hizmet sunduğumuz için kesinlikle endişe duymamaları gerektiğini söyleyebiliriz. Satın alma aşamasına geldiğinizde sizden hesabınıza ait bir şifre veya ödeme aracınız olan kredi kartına ait şifre talep edilmeyecektir. Bu durumda hem kredi kartı güvenliğiniz açısından hem de binbir emeklerle büyütmeye çalıştığınız instagram hesabının güvenliği açısından herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu video izlenme göndereceğiniz paylaşımın linki sizden talep edildiğinde bu linki kesinlikle doğru girmeniz gerekiyor. Bu linkin doğru girişini sağlamaz iseniz satın almış olduğunuz izlenmeler tamamen boşa gidecektir. Hal böyle olunca ödediğiniz ücret konusunda da sorunlar yaşayacaksınız.

Aynı zamanda burada sadece dikkat etmeniz gereken nokta bu değil sizden iletişim bilgilerinin eksiksiz olarak girilmesidir. Bu bilgilerin eksiksiz girilmesi özellikle verdiğiniz siparişin takibi konusunda büyük önem arz ediyor. Her bilgiyi doğru bir şekilde girdikten sonra ödeme yapıp siparişinizin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.