%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

5.000.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 786 Değerlendirme
5000000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
2499.99   TL

Renkli dünyasıyla herkese hitap eden ve herkesin popüler olabilme şansına sahip olabildiği bir platform olan Instagram, yeni güncellemeleriyle dünyasını daha da genişletiyor. Kullanıcılarına sürekli yenilenen ve bu şekilde çok daha interaktif ve kaliteli bir hale gelen sosyal medya platformu kullanım deneyimi sunuyor. Yenilikleri, ilgi çekici ve başarılı özellikleri ile de Instagram, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya ağı konumunda bulunuyor. Dünyanın her yerinde bu kadar çok kullanılması da popüler olma arzusunda olan sosyal medya kullanıcıları için ciddi bir potansiyel teşkil ediyor. Özellikle IGTV özelliğiyle içerik üretimini çeşitlendirmesi Instagram’da takipçilerle daha yüksek etkileşimli hesaplara sahip olunabiliyor.

5.000.000 IGTV İzlenme

Instagram videolarındaki süre sınırlamasından bağımsız olan IGTV özelliğinde videolar istenen uzunluklarda olabiliyor. Böyle olunca da IGTV’de içerik üretimi son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Hesap gelişimi açısından çok önemli olan etkileşim hususunda IGTV’nin çok önemli katkılar vermesi nedeniyle IGTV videoları için sunulan IGTV izlenme servislerine olan talepte artış gösterdi. Organik Takipçi olarak 5.000.000 IGTV izlenme paketleri gibi tüm IGTV izlenme paketleri ile güvenle izlenme satın alabilme imkanı sunuyoruz. Hesabınızdaki tüm IGTV videolarınız için izlenme paketlerimizi kullanabilirsiniz.

IGTV İzlenme Hizmetinin Hesabıma Faydası Nedir?

IGTV izlenme paketini satın almanız her şeyden önce izlenmeyi satın aldığınız ilgili videonuzda izlenme sayısını çok kısa zaman diliminde yüksek sayılara ulaştırır. Örneğin web sitemizdeki 5.000.000 IGTV izlenme paketini satın aldığınızda IGTV videonuzun izlenme sayısı 24 saatten daha kısa bir sürede 5 milyon seviyesine ulaşmaktadır. Diğer yollar ile IGTV videonuzda bu izlenmeyi yakalayabilmeniz takipçi sayısı ve hesap potansiyelinize göre kimi zaman ayları kapsayan bir süre alabilir. Instagram hesapları için sağladığı bu gelişim ve büyüme potansiyeli nedeniyle de IGTV izlenme paketleri son zamanlarda yüksek takipçisi olan Instagram hesapları tarafından bile tercih ediliyor.

 • IGTV videonuzun izlenme sayısı kısa sürede 5 milyona çıkar.
 • İzlenmesi hızla artan ve yüksek etkileşim potansiyeline erişen IGTV videonuz, Instagram Keşfet sayfasında çıkar.
 • Instagram Keşfet sayfasına çıkan IGTV videolarınızda yeni izlenme, yeni beğeni ve yeni gerçek takipçi kazanma ihtimalinizi yüksek oranda arttırır.
 • IGTV paylaşımlarınızın yüksek etkileşim alması, Instagram nezdinde hesabınızın değerini ve kalitesini arttırır.
 • Yüksek izlenmesi olan IGTV videoları, Instagram kullanıcılarınızın hesabınıza olan ilgisini arttırır.
 • Organik Takipçi IGTV izlenme paketlerinde yalnızca gerçek ve kaliteli Türk Instagram kullanıcılarından izlenme gönderildiğinden hesabınız organik olarak gelişir.

5.000.000 IGTV İzlenme Paketinin Özellikleri Nedir?

Instagram’da tüm hesap sahipleri etkileşim sayısını arttırmak için çok fazla çaba sarf etmesine gerek bırakmayan ve daha kısa sürelerde istediği sonuçları elde edebilmesini sağlayan ücretli IGTV izlenme paketlerini tercih ediyor. Organik Takipçi web sitemizdeki IGTV izlenme kategorisinde yer alan tüm IGTV izlenme paketleri de hesabınızın gelişimi noktasında size büyük bir destek sağlamaktadır. Güvenli ödeme işlemleri ile 5.000.000 IGTV izlenme paketini satın alarak, sizde hesabınızdaki etkileşimi kolayca arttırabilirsiniz.

 • IGTV izlenme paketlerimizde tüm izlenmeler kaliteli ve aktif Türk Instagram hesaplarından gönderilmektedir.
 • IGTV videolarınız Instagram Keşfet sayfasında çıkar ve yeni gerçek takipçi kazanma şansınızı arttırır.
 • Organik Takipçi IGTV izlenme paketi satın alımlarınızda sizden hesap şifresi talep etmez.
 • Ödeme işlemi tamamlanan IGTV izlenme siparişlerinizin gönderimi en geç 60 dakika içerisinde başlar.
 • 3D Secure altyapısıyla güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
 • Paket alımından sonra düşen IGTV izlenmeleriniz için telafi talep edebilirsiniz.

5.000.000 IGTV İzlenme Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Web sitemizde bulunan sipariş takibi ekranından tüm Organik Takipçi siparişlerinizin takibini kolay ve güncel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz sırasında size özel oluşturulan “Sipariş Numarası” bilgisiyle birlikte siparişinizde verdiğiniz “Cep Telefonu Numarası” veya “E-mail Adresi” bilgisini girmeniz yeterlidir.