%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

50.000 IGTV İzlenme

5/5 Toplam: 787 Değerlendirme
50000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
Fiyat
79.99   TL

Kendi ünlülerini çıkartan, ticari anlamda ciddi bir potansiyel taşıyan Instagram, modern dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu konumunda bulunuyor. Her an yeni paylaşımların yapıldığı ve gün boyunca önemli sürelerde vakit geçirilen Instagram, renkli dünyasıyla herkese göre içerikleri barındırıyor. Herkesin kullandığı bu sosyal medya platformunda fenomen olmak ve değerli bir hesaba sahip olmak istiyorsanız geniş özelliklerini kullanarak, ilgi çekici ve kaliteli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Instagram hizmetleri ile de bu paylaşımlarınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle IGTV izlenme hizmeti ile birlikte düşük izlenmesi olan IGTV videonuz kalmasın.

IGTV izlenme hizmeti son zamanlarda Instagram kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılıyor. Yeni açılan Instagram hesaplarından, geniş kitlelere hitap eden Instagram fenomenlerine kadar herkes IGTV izlenmelerini arttırmak için 50.000 IGTV izlenme paketimizi kullanıyor. Bu paket ile IGTV videolarınız için güvenli ve hızlı bir şekilde 50 bin izlenme oranını geçebilirsiniz.

IGTV İzlenme Hizmeti Almak Güvenli Mi?

Instagram kullanıcıları arasında Instagram destek hizmetleri çok popüler hale gelmiştir. Hesaba sağladığı katkı kadar Instagram tarafından da olumsuz olarak değerlendirilmez. Bu sebeple IGTV izlenme paketi aldığınızda hesabınızın kapanması veya engellenmesi gibi bir risk söz konusu olmaz. Bu açıdan IGTV izlenme servisleri günümüzde yüz binlerce takipçiye sahip hesaplar tarafından bile aktif olarak kullanılıyor.

Hesabınızda olumsuz bir etki oluşturmasa da daha farklı güvenlik riskleri ile karşı karşıya kalmamak adına IGTV izlenme hizmetini güvenilir sağlayıcılardan almalısınız. Organik Takipçi olarak IGTV izlenme hizmetimizde organik ve Türk kullanıcılara yer veriyoruz. 50.000 IGTV izlenme paketini satın aldığınızda hesabınıza gelen izlenmeler gerçek ve Türk kullanıcılardan oluşur. Bot yani yazılımla oluşturulmuş hesaplardan gelecek izlenmelerin, hesabınızda sayısal katkıdan başka hiçbir katkı oluşturmaması durumuyla karşı karşıya kalmazsınız.

IGTV izlenme servisimizde, Organik Takipçi olarak sunduğumuz diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi kesinlikle Instagram şifreniz talep edilmez. IGTV izlenme gönderimi için hesap şifrenize gerek bulunmadığından, bu bilgiyi sizden talep eden servislerden kaçınmanız, hesap güvenliği açısından çok önemlidir.

50.000 IGTV İzlenme

50.000 IGTV İzlenme Paketinde İzlenme Hangi Hesaplardan Gönderiliyor?

Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizi kullandığınızda hesabınıza gerçekten katkı sağlaması hususunda hassas çalışma gerçekleştiriyoruz. Hesabınıza gelecek beğeni, izlenme ve takipçi ile hesabınızın gelişimini sağlıyoruz. Bunun için tüm hizmetlerimizde gönderilerimizi gerçek ve Türk Instagram hesapları üzerinden yapıyoruz. Paketlerimizde yer alan tüm hesaplar, Instagram’ı aktif olarak kullanan, takipçi sayısı ve etkileşimi yüksek olduğundan değerli olan hesaplardan oluşur.

50.000 IGTV izlenme paketimizi satın aldığınızda IGTV videonuz için bu hesaplar üzerinden izlenme hesabınıza gönderilir. Dolayısıyla buradan gelecek etkileşim hesabınıza ciddi bir değer katarken, taşıdığı potansiyeli ile yeni takipçiler, yeni izlenmeler ve beğeniler kazanabilme ihtimalinizi de arttırır.

50.000 IGTV İzlenme Hizmeti Siparişimi Takip Edebilir Miyim?

Şeffaf ve güvenilir hizmet ilkesine bağlı olarak Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizde satın alımlarınız için sipariş takibi imkanı veriyoruz. Web sitemizin sipariş takibi ekranı üzerinden siparişiniz sırasında size özel oluşturulan “Sipariş Numarası” ve verdiğiniz iletişim bilgisi ile kolayca siparişinizin anlık durumunu takip edebilirsiniz.

Sipariş takibi ekranında 50.000 IGTV izlenme paketi siparişinizin hangi aşamada olduğunu, gönderilen ve kalan izlenme sayısının ne olduğu gibi bilgileri anlık olarak görebilirsiniz.

İzlenmem Düşerse Telafi Edilir Mi?

IGTV izlenme hizmetlerimizden izlenme paketi aldığınızda, izlenmenizde düşme gibi bir durum söz konusu olduğu anda bizimle iletişime geçerek, telafi hakkınızı kullanabilirsiniz. Telafi hakkınızı kullanmak için web sitemizdeki Canlı Destek kısmından veya 7/24 WhatsApp Canlı Destek Hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.