%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

500.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 765 Değerlendirme
500000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+10000 Hediye Toplam: 510000
Fiyat
399.99   TL

Instagram’da bulunan birçok kullanıcı paylaştıkları videolara doğal yollarda izlenme kazanmanın yollarını arıyor ancak bu durum maalesef oldukça zahmetli ve yorucu bir süreci gerektiriyor. Bu sebeple kullanıcılarda video izlenme satışı yapan yerlerden faydalanmayı tercih ediyor. Her ne kadar zor bir süreç gibi görünse de paylaştığınız bir videoya izlenme almak için tek yapmanız gereken uygun fiyatlı olan paketlerimizden faydalanıp ödeme yaptıktan sonra siparişinizin teslimatını beklemek oluyor.

500.000 Video İzlenme

Bu paketin özellikle kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih edilmesinin en önemli sebebi teslimatın çok kısa sürmesi ve uygun fiyatlarla tarafınıza iletiliyor olmasıdır. Her şekilde profilinizde bulunan videoların izlenmelerinin artması sizlere birçok avantaj sağlayacak ve sizi henüz takip etmeyen kişilere ulaşma imkanını da sunacaktır. Bu durumda her kullanıcı videoların doğal yollarla izlenme kazanmasını beklemeden direkt olarak bu tür paketlerden faydalanıyor.

500.000 Video İzlenme Paketi Özellikleri

Sistemimiz tarafından sizlere gönderilmekte olan video izlenmeler en kısa sürede tarafınıza ulaştırıldığı gibi satın alırken yapmanız gereken ödeme de en güvenli yollarla gerçekleştirilebiliyor. Bu pakete yapacağınız ödeme tüm dünyada güvenli olarak kabul edilen ve yoğun olarak kullanılan 3d secure ile gerçekleştiriliyor. Tabii ki bu şekilde ödeme yaparken kullandığınız kartların bilgileri sizin dışınızda herhangi biri ile paylaşılmıyor ve altyapımızda saklanmıyor. Herhangi bir güvenlik açığı ile karşılaşmamanız sizleri oldukça memnun edecektir.

Hepsini bir kenara bıraktığımızda en önemlisi ödeme yöntemlerini kullanarak satın aldıktan sonra belirlediğiniz videoya 500.000 video izlenme gönderilecektir. Bu izlenmede herhangi bir düşüş olmaması için tarafımızca uyguladığımız bazı yenilikler bulunuyor. Hiçbir şekilde video izlenme sayılarında düşüş olmaması ve ücretini ödediğiniz kadar izlenmenin size ulaşmış olması için ilk gönderimde izlenmeyi fazla olarak gönderiyor ve düşüşler durumunda yine aynı miktarda kalmasını sağlıyoruz. Bu da müşterilerimizin satın aldığı paketten üst düzey bir şekilde faydalanmasını sağlıyor.

500.000 Video İzlenme Paketinin Faydaları

Tamamıyla uygun fiyatlar dahilinde satın aldığınız 500.000 video izlenme paketi tarafınıza sadece izlenme göndermekle kalmayıp geleceğe yönelik hesabınızın büyüme planlarına da etki edecektir. Bu konuda paketin faydalarını sıralamak gerekirse,

  1. Hesabınızın organik bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır.
  2. Takipçilerinizin hesabınıza olan güvenini arttıracaktır.
  3. Keşfet sayesinde ulaşamadığınız takipçilere ulaşacaksınız.
  4. Hesabınıza yoğun bir ilgi havası katacaksınız.
  5. Takipçi kitlenizin gerçek takipçi olarak büyümesini sağlayacaksınız.

Tabii ki paketin faydaları sadece bunlarla sınırlı olmayıp ileriye dönük hedeflerinize ulaşmanız için en iyi desteği sunacağından emin olabilirsiniz. Her açıdan mükemmel bir profile sahip olmak için hesabınızın etkileşim oranlarını kesinlikle arttırmanız ve bu etkileşimin takipçinin gözüne hitap etmesi gerekmektedir.

500.000 Video İzlenme Paketinde Telafi Var Mı?

Her servisimizde olduğu gibi 500.000 video izlenme paketimizde de gerekli telafiler gerçekleştirilmektedir. Bu durum nasıl gerçekleşiyor diye merak ediyorsanız, satın aldığınız video izlenme paketinin tarafınıza gönderilmesinden bir süre sonra izlenmelerin tamamının silinmesi ya da büyük bir düşüş görülmesi durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Bu durum tarafımızca değerlendirildikten sonra gerçekleşen düşüş kadar miktarın gönderimini ücretsiz olarak yapıyoruz.

Herhangi bir durumda bizimle iletişime geçmek için sitemizde bulunan canlı desteği, whatsapp canlı desteği ve sitemizde bulunan telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Haftanın her gün her saati siparişleriniz ile ilgili sorunlarınızı ortadan kaldırmak için elimizden geleni en iyi şekilde yaparak sizlere hizmet vereceğimizden ve bizden memnun kalmanız için çabalayacağımızdan şüpheniz olmamalıdır. Kalitemiz hakkında fikir sahibi olmak için 500.000 video izlenme paketinden faydalanmayı bir sonraki süreçlere bırakmayın.