%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Beğeni Arttıran Taglar

Instagram sayesinde kendinizi çok daha aktif bir sosyal hayatın içerisinde bulabilirsiniz. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Instagram; hem sosyal hayatta hem de iş hayatında birçok avantaj sunmaktadır. Günümüzde birçok markanın Instagram hesabı bulunmaktadır. Bu sayede, satışlara yönelik ürün reklamı aşamasının Instagram üzerinden yapıldığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, kişisel Instagram hesaplarının değeri de gün geçtikçe artmaktadır.

Instagram'da popüler olmak isteyen bir kullanıcı iseniz her şeyden önce takipçi sayınızı arttırmanız gerekmektedir. Takipçi sayısını arttırmak; hiç kolay bir eylem değildir. Uzun süreli bir emek vermeniz gerekmektedir. Bu noktada, en çok kullanılan Instagram takipçi arttırma yönteminin hashtag'ler olduğunu söyleyebiliriz. Gelin hep beraber 2020 yılının en popüler hashtag'lerini öğrenelim!

Beğeni Arttıran Taglar

2020 Yılının En Popüler Hashtag'leri Nelerdir?

En popüler hashtag'leri kullandığınız takdirde daha çok Instagram kullanıcısının hesabınızı takip etmesini sağlayabilirsiniz. Daha çok kullanıcı demek; Instagram gönderilerinin beğeni sayısının artması demektir. Bu noktada, beğeni arttıran taglar hakkında birkaç ipucu vermek gerekir.

Beğeni arttıran taglar 2020 için #followme, #instago, #love, #instadaily, #instafollow, #girl #iphoneonly, #instagood, #webstagram,#style, #swag, #colourful, #food, #like4like, #follow4follow, #20likes gibi hashtag'lerin ön plana çıktığını ifade etmek gerekir.

Bunun yanı sıra, en popüler Instagram hashtag'lerinin belirli kategorilere göre şekillendiği bilinmektedir. Örneğin, doğa için #nature ve #sky hashtag'lerini kullandığınız takdirde paylaşımınızın beğeni sayısı artacaktır. Bunun yanı sıra, bilhassa yaz aylarında yapmış olduğunuz paylaşımlara #beach, #sun, #nature gibi hashtag'ler ekleyebilirsiniz. Evinizde bulunan çiçeklerin fotoğraflarının daha çok beğenilmesi için #flower, #flowers gibi etiketler koymalısınız. Aynı şekilde, mevsimler için yapmış olduğunuz paylaşımların altına #spring, #summer, #autumn, #winter gibi etiketler koyduğunuz takdirde daha çok beğeni alacaksınız. Sonuç olarak, Instagram'da daha çok beğeni almak için konuyla ilgili taglerden yararlanmalısınız.