%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Beğeni Fiyatları

Instagram, birçok kişinin anlık olarak bulunduğu bir sosyal medya platformudur. Bu platformda, günlük olarak milyarlarca hikaye, gönderi, video ve fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır.

Bu kadar aktif bir platformda kullanıcıların ön plana çıkabilmesi için, hiç şüphesiz ki takipçi sayılarının ve beğeni sayılarının yüksek olması gerekmekte.

Instagram hesabınızdaki herhangi bir gönderiye beğeni satın almadan önce, fiyatlarını araştırmanız kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleri ayrıştırmanız için oldukça önemlidir.

Beğeni Fiyatları

Güvenilir Beğeni Nereden Alınır?

Organiktakipci.net üzerinden kaliteli, güvenilir ve anlık olarak alacağınız beğeniler sayesinde Instagram hesabınızda dilediğiniz bir gönderinize istediğiniz kadar beğeni gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra sistem sayesinde takipçi, izlenme ve diğer hizmetlerden de satın almanız mümkündür. Yeni nesil teknolojik algoritmaların kullanıldığı bu sistem, yalnızca kullanıcı adınız ile size dilediğiniz kadar beğeni gönderecektir.

Instagram Beğeni Fiyatları

100 Beğeni: 1 TL

200 Beğeni: 2 TL

300 Beğeni: 3 TL

400 Beğeni: 4 TL

Kaliteli hizmeti, bu kadar uygun fiyata sağlamamızın sebebi, anlık olarak binlerce müşteriye hizmet vermemizden ve sektörde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca müşteri sayımızın yüz binleri bulmasından kaynaklıdır.