%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

En Güzel Instagram Efektleri

Çeşitli efektler ile fotoğraflarınızı daha kaliteli ve güzel hale getirebilmenizi sağlayan İnstagram, ayrıca farklı uygulamalar üzerinden de bu efektleri kullanmanız ayrıcalıklıdır. En güzel İnstagram efektleri için Story ya da normal paylaşım yaparken görebileceğiniz efektler haricinde Google Play Market ve IOS marketlerinde yer alan özel uygulamalar ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. İnstagram efektleri için genelde açık ve renkleri daha belirgin eden canlı efektler kullanılırken, yerine göre siyah beyaz gibi farklı efektler de tercih edilmektedir. Ancak çok daha özel efektler isterseniz önereceğimiz uygulamaları deneyebilirsiniz.

En Güzel İnstagram Efektleri

En güzel efekt önerileri

Aşağıda belirtilen efectler en iyi efektlerdir.

SnapSeed

Bu program ile fotoğraflarınızı profesyonel anlamda efektler vererek kalitesini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Takipçilerinizi şaşırtacak derecede efektler ile fotoğraflarınız çok daha güzel olmakla beraber özel Selfie efektlerini de denemeden geçmeyin. Kullanışı basit olması avantaj olurken, kolay bir şekilde fotoğraflarınızı kaliteli hale getirebilirsiniz.

Mextures

Çekeceğiniz resimlerde hareketli olması durumunda kaliteyi bozmamakla beraber artıran bu uygulama ile ideal vintage efektlerini kullanabilirsiniz. Ücretsiz indirebileceğiniz bu programı iki markette de bulabilirsiniz.

Rookie Cam

Doğa fotoğrafları çekmeyi sevenler için birebir uygulama olan Rookie Cam, çektiğiniz resmi daha kaliteli hale getirmektedir. Özellikle tabiatın bütün güzelliğini ön plana çıkararak güzelleştiren bu uygulamayla harika işler çıkarabilirsiniz.

Vintage Filters

Siyah beyaz resimlerin olduğu 1960 ve öncesine gitmek için bu uygulama tam size göre diyebiliriz. Hoş bir görüntü ile takipçilerinizle geçmişe yolculuk yapmanızı sağlıyor. Bu şekilde kısaca en güzel İnstagram efektleri verebileceğiniz uygulamaları tanımış olduk.