%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 1.000.000 Otomatik Video İzlenme

5/5 Toplam: 142 Değerlendirme
Teslimat Süresi: Anında Teslimat
1000000
Fiyat
449.99   TL

Paylaşım yaparak, geniş kitlelere ulaşabildiğiniz Instagram’da hesabınızı değerlendirecek birden fazla faktör bulunuyor. Yalnızca takipçi sayınızın yüksek olması Instagram hesabınızın değerli ve popüler olduğunu göstermez. Her gönderinizin alacağı yüksek etkileşim hesabınızın değerlenmesinde takipçiye oranla daha fazla etkilidir. Instagram profilinizde paylaştığınız video gönderilerinizin alacağı izlenmenin ise hesabınıza katkısı çok fazladır. Kullanıcıların paylaşımda daha uzun süreli kalmasını sağlayan video özelliği, alacağı yüksek izlenme ile ciddi bir etkileşim yaratır. Bu etkileşimden yararlanmak isteyenler içinse otomatik video izlenme hizmetleri yardımcı oluyor.

Instagram’ın popüler kullanıcıları arasında dahi sıkça kullanılan otomatik video izlenme hizmetleri, her video gönderisinin anında etkileşim almasını sağlıyor. Instagram algoritması açısından bir gönderinin kısa sürede alacağı yüksek etkileşim, o paylaşımın ve dolayısıyla hesabın ne kadar popüler olduğunu gösterir. Bu nedenle otomatik video izlenme hizmetleri, son dönemde Instagram video izlenmelerinin düşük olmasından şikayetçi olan ve hesap etkileşimini arttırmak isteyen herkesin ilk tercihi oluyor. Sizde sitemizde yer alan 1.000.000 otomatik video izlenme paketiyle, 1 ay boyunca video paylaşımlarınıza anında ve yüksek seviyede izlenme almanın avantajlarından yararlanın.

Otomatik Video İzlenme Nedir?

Son dönemde Instagram kullanıcılarına yönelik video izlenme hizmetlerinden ayrı olarak otomatik video izlenme hizmetleri de sunulmaya başlandı. Standart video izlenme hizmetlerinde kullanıcılar, daha önce paylaştıkları videoları için toplu izlenme satın alabiliyor. Otomatik video izlenme hizmetleri ise yapılacak yeni video paylaşımlarına izlenme sağlıyor. Yani 1.000.000 otomatik video izlenme paketini satın aldıktan sonra yapacağınız video paylaşımlarınıza izlenmeler otomatik gönderilir.

Otomatik video izlenme paketindeki izlenmeler 1 aylık periyoda yayılarak gönderilir. Ayrıca standart video izlenme paketlerinde olduğu gibi tek bir paylaşıma değil, birden fazla paylaşıma dağıtılacak şekilde gönderilir.

Instagram 1.000.000 Otomatik Video İzlenme

Otomatik Video İzlenme Nasıl Çalışır?

Instagram otomatik video izlenme hizmetleri, yaygın bilinen standart video izlenme hizmetlerinden farklıdır. Otomatik video izlenme sisteminde, izlenmeler 1 aylık periyot içerisinde gönderilir. Bu hizmette satın aldığınız izlenmeler, 1 ay boyunca yapacağınız(belirli sayıdaki) video paylaşımınıza otomatik olarak izlenme gelmesini sağlar. 1.000.000 otomatik video izlenme paketini satın alırken 1 ay boyunca profilinizde paylaşacağınız kaç videoya otomatik izlenme gönderilmesini belirlemeniz gerekiyor. Örneğin 1 milyon otomatik izlenme paketini 10 farklı video paylaşımı için satın aldınız;

  • 1 ay boyunca profilinizde paylaşacağınız ilk 10 videoya 100.000’er izlenme olacak şekilde izlenmeler dağıtılır (Dilerseniz izlenme gelmesini istediğiniz videolarınıza ilişkin spesifik ayarlamalar yapabilirsiniz).
  • İzlenmeler, paylaşımı yaptığınız anında sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. Ek işlem yapmanıza gerek bulunmaz.

1 Milyon Otomatik Video İzlenme Paketindeki İzlenmeler Gerçek Mi?

Instagram hesabınızın popülerliğini ve paylaşımlarınızın görünürlülüğünü arttırmak için kullanacağınız tüm hizmetlerimiz 100% organiktir. 1.000.000 otomatik video izlenme paketimizde de tüm izlenmeler 100% organik yani gerçek Instagram hesaplarından oluşur. Hatta her bir hesap Instagram’ı aktif olarak kullanan değerli ve yüksek etkileşim potansiyeline sahip hesaplardır. Dolayısıyla 1 milyon oto izlenme paketimizle sayısal değer olarak izlenmeyi arttırmaktan çok daha fazla faydadan yararlanabilirsiniz.

1.000.000 Otomatik Video İzlenme Paketini Nasıl Alabilirim?

Instagram videolarınızı paylaştığınız anda izlenme gelsin istiyorsanız, sitemizden güvenle 1.000.000 otomatik video izlenme paketini satın alabilirsiniz. 1 milyon otomatik video izlenme paketini almak için;

  • Sitemizdeki “Instagram Otomatik Video İzlenme” kategorisini açın.
  • Kategoride yer alan paket alternatifleri içerisinde “1.000.000 otomatik video izlenme” paketini seçin ve altındaki “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklayın.
  • 1 milyon oto izlenme sipariş sayfasında “Kaç video için izlenme almak istediğinizi” ve “Instagram Kullanıcı Adı” veya “Instagram profil linki” bilgilerini girin.
  • Her konuda iletişim sağlanabilmesi ve sipariş takibi yapabilmek için “Cep Telefonu” ve “E-Posta” adresi bilgilerini doğru şekilde girin.

İşlemlerini tamamlayarak, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 1.000.000 Otomatik Video İzlenme Paketinde Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Organik Takipçi olarak hazırladığımız tüm organik Instagram paketlerimizde farklı ödeme kanallarını kullanabilirsiniz. Kullanıcı ve kart bilgilerinizin güvenliğini sağladığımız “Online Ödeme”, “Banka Havale” ve “Mobil Ödeme” şeklindeki ödeme kanallarından birisini kullanabilirsiniz. Ödeme işlemleriniz anında hesaplarımıza yansır ve siparişiniz en geç 60 dakika içerisinde işleme alınır. Sipariş oluşturma ve diğer konularla ilgili organiktakipci.net adresimizdeki iletişim kanalları üzerinden de destek alabilirsiniz.