%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 1.000.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 762 Değerlendirme
1000000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+10000 Hediye Toplam: 1010000
Fiyat
699.99   TL

Dünyanın her yerinde Instagram, kullanıcıların en çok tercih ettiği sosyal medya platformlarının başında geliyor. En çok aktif kullanıcıya sahip olan Instagram, kullanıcılarına her zaman heyecanlı ve eğlenceli bir sosyal ağ sunabilmek adına kullanım deneyimini arttıracak, yeni özelliklerde sunuyor. Fotoğraf ve video paylaşımları yapılabilen Instagram’da hem profilinizi zenginleştirecek hem de kullanıcılarla etkileşiminizi arttıracak etkiyi video gönderileri ile sağlayabilirsiniz. En uzun 1 dakika olarak video paylaşımları ile kullanıcıların paylaşımda daha uzun süre kalmasını ve daha fazla etkileşim kazanmasını mümkün kılıyor. Bu yüzden Instagram profillerinde video gönderi paylaşımları çok daha popüler hale geldi. Doğal olarak Instagram profilleri için sunulan ücretli video izlenme hizmetlerine de talep her geçen gün artış gösteriyor.

Instagram profilde paylaşılan video gönderilerinin etkileşimini arttırabilmek için ilgi çekici ve kaliteli olması yeterli olmaz. Hem takipçilerin dikkatini çekecek hem de takipçi olmayan kullanıcılara da ulaştırabilmek gerekir. İşte bu noktada 1.000.000 video izlenme paketi devreye giriyor. Bu video izlenme paketi sayesinde Instagram profilindeki tüm videoların milyon izlenme bandını geçerek, popüler olması sağlanıyor. Bu şekilde yeni izlenme ve hatta yeni takipçiler kazanma ihtimalinin önemli oranda arttırılarak, hesap gelişiminin desteklenmesi sağlanabiliyor.

Instagram Video İzlenme Satın Almanın Avantajı Nedir?

Instagram profilinde hesap etkileşiminin yüksek olması, hem kullanıcılar hem de Instagram nezdinde hesap kalitesini gösterir. Bu yüzden ilgi çekici içerik üretimleri ile Instagram profilini zenginleştirmek kullanıcıları çekebilmek açısından çok önemlidir. Sadece fotoğraf gönderileri ile sınırlı kalmayarak, video gönderileri paylaşılması da hesap etkileşimine önemli bir katkı sağlar. Instagram video izlenme hizmetleri ise bu video gönderilerindeki düşük izlenmelerin çok kısa zaman dilimlerinde yüksek seviyeye çıkartılmasını sağlar. Öyle ki 1.000.000 video izlenme satın alarak, video izlenmesinin 1 milyonun üzerine çıkması sağlanabilir.

 • İzlenmesi artan videoların popülaritesi artar.
 • Hesap genel etkileşim grafiğini yükseltir.
 • Video gönderileri Instagram Keşfet’te çıkar.
 • Yeni gerçek takipçi ile birlikte etkileşimi arttıracak yeni video izlenme, beğeni ve yorumlar alma ihtimalini arttırır.
 • Yüksek izlenmesi olan videoların bulunduğu profiller daha fazla ziyaretçi alır.
 • Instagram hesap değerini arttırır.

1.000.000 Video İzlenme

1.000.000 Video İzlenme Paketinin Özellikleri Nedir?

Instagram profilinizde paylaştığınız videolar için satın alabileceğiniz 1.000.000 video izlenme paketimizin çok sayıda özelliği, hesap gelişiminizi destekliyor. Bu özellikler hem izlenmeyi satın aldığınız videonuz hem de profiliniz açısından çok daha sağlıklı bir gelişim sağlar.

 • Video izlenme paketlerimizdeki tüm izlenmeler yalnızca gerçek ve Türk kullanıcılardan gönderilmektedir. Üstelik her bir kullanıcı yüksek etkileşimli hesaplardan oluşmaktadır.
 • Şifresiz Instagram video izlenme satın alabilirsiniz.
 • En kısa süre içerisinde izlenmeler, hesabınıza gönderilir.
 • Video izlenme paketi siparişlerinizin durumunu anlık olarak Organik Takipçi güvencesiyle takip edebilirsiniz.
 • Video izlenme paketleriyle hesabınıza gönderilen hiçbir izlenme, hesabınızın kapanması veya engellenmesi gibi riskler oluşturmuyor.

1.000.000 Video İzlenme Paketi İçin Ödeme Yöntemini Kullanabilirim?

Organik Takipçi olarak kullanıcılarımızın her zaman en iyi ve en güvenli hizmeti alabilmeleri amacı ile faaliyet gösteriyoruz. Tüm hizmetlerimizdeki gibi 1.000.000 video izlenme paketlerimizin satın alımlarını da kullanıcılarımızın kendileri için en uygun yöntemlerle yapabilmelerine yardımcı oluyoruz. Özellikle ödeme işlemleri için farklı ödeme kanalı seçenekleri sunuyoruz. Web sitemizde profilinizdeki videolarınız için video izlenme siparişinin ödemesini yaparken;

 • Kredi Kartı,
 • Mobil Ödeme,
 • EFT-Havale,

Şeklinde ödeme kanallarından dilediğinizi kullanabilirsiniz. Ödeme işlemlerini kredi kartıyla yapmanız durumunda 3D Secure altyapısı ile kişisel bilgi gizlilik ve güvenliğinizi güvence ediyoruz. Ödeme işlemi tamamlanan siparişleriniz 60 dakika içerisinde işleme alınır.