%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 100.000 Otomatik Video İzlenme

5/5 Toplam: 164 Değerlendirme
Teslimat Süresi: Anında Teslimat
100000
Fiyat
69.99   TL

Instagram’ın yüksek kullanıcı potansiyeli, herkes için paylaşımlarını geniş kitlelere ulaştırabilme olanağı sağlıyor. Instagram’ın bu özelliği de günümüzde sosyal medya fenomeni olmak ve geniş kitlelere hitap etmek isteyenlerin tercihi olmasını sağlıyor. Instagram’da kullanıcılar fotoğraf ve video paylaşımlarında bulunarak, takipçi kitlesini büyütmeyi hedefliyor. Görsel ağırlıklı paylaşımlarla hesaplarında etkileşim sağlamak hedefleniyor. Kullanıcıların bu konudaki ilk tercihi de Instagram video gönderileri oluyor. Kullanıcıların paylaşımda daha uzun süre kalmasını ve dolayısıyla etkileşim etkisini arttırması mümkün oluyor. Son dönemde bu tip video paylaşımlarına yönelik Instagram kullanıcıları arasında otomatik video izlenme hizmetleri kullanılmaya başlandı.

Instagram Otomatik Video İzlenme Nedir?

Instagram’da popüler bir hesaba sahip olabilmek için gerçek takipçi sayısının yüksek olması kadar paylaşımların aldığı etkileşiminde yüksek olması gerekir. Instagram’da yapılan video paylaşımları alacağı izlenmeyle, hesap etkileşimini yükseltmeye dinamik şekilde yardımcı olur. Ancak yeni açılmış düşük takipçisi olan hesaplar açısından yüksek izlenme oranlarını yakalayabilmek standart yöntemlerle oldukça uzun zaman alabiliyor.

Instagram otomatik video izlenme hizmetleri ise bu süreyi hem kısaltıyor hem de kolaylaştırıyor. Kullanıcılar 100.000 otomatik video izlenme paketini satın aldığında, ilgili Instagram video gönderisi 6 haneden oluşan devasa bir izlenme sayısına kısa sürede ulaşmış oluyor. Yeni yapacağınız tüm video paylaşımlarınıza otomatik olarak yüksek seviyede izlenme gelmesini otomatik video izlenme paketi alarak sağlayabiliyorsunuz.

Instagram 100.000 Otomatik Video İzlenme

Instagram Otomatik Video İzlenme Paketinin Farkı Nedir?

Instagram’da kullanıcılara 2 farklı video izlenme hizmeti sunuyor. Uzun süredir kullanıcıların sıkça yararlandığı standart Instagram video izlenme hizmetleri bunun ilkini oluşturuyor. İkincisini ise son dönemde gündeme gelen otomatik video izlenme hizmeti oluşturuyor. Otomatik video izlenmenin, standart izlenmeye göre en temel farkı ise yeni yapılacak video gönderileri için kullanılabiliyor olmasıdır. Yani hesabınızda daha önce paylaştığınız Instagram video gönderilerine değil, yeni yapacağınız video gönderileriniz için kullanabiliyorsunuz.

Instagram 100.000 otomatik video izlenme paketinin bir diğer farkı ise tek bir video gönderisine değil, birden fazla video gönderisine alınabiliyor olmasıdır. Otomatik video izlenme sistemi gereği, paketin siparişini oluştururken kaç video gönderisine izlenme almak istediğinizi belirliyorsunuz. Böylelikle 1 aylık periyot içerisinde belirlediğiniz sayıda yeni video paylaşımınıza anında izlenme otomatik olarak gönderiliyor.

100.000 Otomatik Video İzlenme Paketinin Avantajları Nelerdir?

Instagram profilinizde yapacağınız yeni video paylaşımlarınızın anında izlenme almasını istiyorsanız sitemizdeki 100.000 otomatik video izlenme paketini kullanabilirsiniz. Otomatik video izlenme paketini satın alarak, profilinizde video paylaştığınız anda otomatik olarak izlenme alır. Video gönderileriniz paylaşıldığı anda izlenme aldığında, hesap etkileşiminiz açısından ciddi bir kazanım oluşturur.

  • Yeni Instagram video gönderileriniz, paylaşıldığı anda yüksek izlenme alıyor.
  • Paylaşıldığı anda 100% organik izlenme alan videonuz, Instagram Keşfet sayfasında çıkıyor.
  • Keşfet önerilerinde çıkan videonuz, yeni izlenmelerin yanı sıra beğeni ve yorum kazanıyor.
  • 100% organik ve 100% gerçek Instagram kullanıcılarından gönderilen izlenmeler sayesinde hesabınıza yeni gerçek takipçi kazanma ihtimali de artıyor.

100.000 Otomatik Video İzlenme Paketindeki İzlenmeler Nasıl Gönderiliyor?

Instagram’da video paylaştığınız anda izlenme gelmesini sağlayan 100.000 otomatik video izlenme paketindeki izlenmeler, 1 aylık periyotta gönderilir. Klasik video izlenme paketlerinde olduğu gibi kısa sürede 100 bin izlenmenin gönderimi tek videoya yapılmaz. İzlenmelerin gönderim işlemleri siparişiniz sırasında belirlediğini video adedine göre değişkenlik göstermektedir.

100.000 otomatik video izlenme paketini satın aldığınızda 100 bin izlenme, siparişinizde belirlediğiniz video adedine bölünür. Örneğin siparişinizi oluştururken 1 ay boyunca 10 video paylaşımına izlenme almak istediğinizi belirttiniz. Bu durumda siparişinize uygun şekilde 100 bin izlenme 10 videoya eşit şekilde dağıtılır. Böylelikle 1 ay boyunca yapacağınız ilk 10 video paylaşımınıza 10’ar bin izlenme otomatik olarak gönderilir.

Otomatik video izlenme paketindeki izlenmelerin gönderiminde herhangi ekstra bir işlem yapmanıza gerek bulunuyor. Paketi satın aldıktan sonra profilinizde video paylaştığınız anda, Organik Takipçi sistemimiz tarafından izlenmeler otomatik olarak videoya gönderilir.

100.000 Otomatik Video İzlenme Paketim Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

Sitemizde yapacağınız 100.000 otomatik video izlenme paketi satın alımlarınızda siparişiniz hakkında anlık bilgi alabilirsiniz. Siparişinizin hangi işlem aşamasında olduğunu öğrenmek için sipariş takibi sayfamızı kullanabilirsiniz. Sorgulama işlemini size özel oluşturulan “Sipariş Numarası” ve siparişinizde paylaştığınız iletişim bilgileri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.