%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 2.500.000 Otomatik Video İzlenme

5/5 Toplam: 176 Değerlendirme
Teslimat Süresi: Anında Teslimat
2500000
Fiyat
799.99   TL

Instagram fenomeni olmak için takipçinizin fazla olması kadar hesabınızın hareketliliği de çok önemlidir. Instagram algoritması değerlendirmelerinden, ticari anlaşmalara kadar her konuda hesabınızın hareketliliğine bakılır. Instagram’da ne kadar fazla takipçiniz olursa olsun paylaşımlarınızın etkileşimi düşükse hesabınız yeteri kadar değerli/popüler olmayacaktır. Instagram hesabınızın etkileşimini arttırmak için bol bol Instagram video paylaşımları yapabilir ve bu paylaşımlarınız için ücretli destek hizmeti alabilirsiniz. Instagram otomatik video izlenme paketleri, bu konuda kullanıcılar arasında oldukça popülerdir.

Instagram otomatik video izlenme hizmetleri, Instagram’da yapılan video paylaşımlarının anında izlenme etkileşimi almasını sağlıyor. Paylaşıldığı anda etkileşim alan videolarınızda doğal olarak hesabınızın etkileşimini ve değerini arttırır. Ayrıca anında ve yüksek seviyede izlenme alan videolarınızın görünürlülüğü de artar. Instagram videolarınızın daha fazla kullanıcıya ulaşmasını istiyorsanız sizde 2.500.000 otomatik video izlenme paketimizden yararlanabilirsiniz.

Otomatik Video İzlenme Hizmetinin Farkları Neler?

Otomatik video izlenme paketleri, son dönemde normal video izlenme paketlerine göre daha fazla tercih edilmeye başlandı. Otomatik video izlenme ile standart video izlenme hizmetleri temelde hesabınızdaki izlenme istatistiğini arttırıyor olsa da bunu farklı şekilde sağlamaktadır. Standart video izlenme paketini aldığınızda hesabınızdaki mevcut video gönderilerinize toplu izlenme gönderilir. Otomatik video izlenme aldığınızda ise, paketi aldıktan sonra yapacağınız videolarınıza izlenme gönderilir.

Standart video izlenme paketini kullandığınızda, izlenmeler tek bir videoya gönderilir. Otomatik video izlenme paketinde ise izlenmeler birden fazla videoya gönderilir. Ayrıca 2.500.000 otomatik video izlenme paketini satın aldıktan sonra video paylaştığınız anda otomatik olarak izlenmelerin gönderimi gerçekleştirilir.

Instagram 2.500.000 Otomatik Video İzlenme

2.5 Milyon Otomatik Video İzlenme Paketindeki İzlenmeler Organik Mi?

Instagram hesabınızda yükseliş ivmesi oluşturacak hizmetlerden yararlanırken, organik olmasına dikkat etmelisiniz. Instagram hizmetlerinde sıkça karşınıza çıkan organik kavramı, yoğun talebi karşılamak amacıyla piyasada çok fazla “bot” hesapla izlenme gönderilmesinden dolayı kullanılmaktadır. Organik izlenme kavramı, söz konusu izlenmelerin gerçek Instagram hesaplarından gönderildiğini göstermektedir. Sitemizde yer alan 2.500.000 otomatik video izlenme paketindeki her bir izlenmede 100% organiktir.

Paketteki izlenmelerin her biri Instagram’ı aktif olarak kullanan organik hesaplardan gönderilir. Bu hesapların her biri 100% organik ve yüksek etkileşim potansiyeline sahip, Instagram’ın değerli 100% Türk hesaplarından oluşur.

Otomatik Video İzlenme Paketinde İzlenmeler Nasıl Gönderilir?

Instagram videolarının yüksek seviyede izlenmeyi paylaşıldığı anda alması için 2.500.000 otomatik video izlenme paketini alabilirsiniz. 2.5 milyon oto video izlenme paketini aldığınızda izlenmelerin gönderimi, 1 ay boyunca her paylaşımla birlikte ilgili videoya gönderilir. Otomatik video izlenme hizmeti çalışma prensibi gereğince;

  • Oto video izlenme siparişinizi oluştururken, kaç video için faydalanmak istediğinizi belirlemelisiniz(Örneğin 1 ay boyunca 25 video paylaşımına).
  • Paketteki 2.5 milyon izlenme 25 videoya eşit olacak şekilde dağıtılır(Video başına 100’er bin izlenme).
  • 1 ay boyunca hesabınızda paylaşacağınız ilk 25 videoya paylaşıldığı anda sistemimiz tarafından 100 bin izlenme otomatik olarak gönderilir.

2.500.000 Otomatik Video İzlenme Paketinin Faydaları Neler?

Instagram hesabınızın etkileşimini organik şekilde arttıracak her bir hizmet/işlem, önemli avantajlardan yararlanmanızı sağlar. 2.500.000 otomatik video izlenme paketi de bu etkileşimi sağlayan temel hizmetlerden birisidir. 2.5 milyon oto video izlenme paketini satın aldığınızda, hesabınızdaki izlenme istatistiğinin sayısal değer artışından çok daha fazla avantaj elde edersiniz.

  • Videolarınız paylaşıldığı anda 100 bin’den fazla izlenme alır.
  • Paylaşıldığı anda yüksek izlenme yakalayan videolarınız Instagram Keşfet’te çıkar.
  • Instagram Keşfet sayfasında çıkmak videonuza yeni izlenme, türk beğeni ve yorumlar kazandırırken, hesabınıza da yen gerçek Instagram takipçi kazandırır.

 2.500.000 Otomatik Video İzlenme Paketi Siparişim Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

Instagram profilinizdeki video paylaşımlarınıza aldığınız 2.500.000 otomatik video izlenme paketindeki izlenme haklarınız 1 aylık periyotta hesabınıza gönderilir. Bu nedenle 1 ay boyunca siparişinizin durumu hakkında anlık ve detaylı bilgi alabilmeniz için organiktakipci.net adresimizde sipariş takibi yapabilirsiniz. Sipariş takibi kategorimizden “Sipariş Numarası” ve “İletişim Bilgileri” ile siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş sorgulama ekranında hangi videolarınıza ne kadar izlenme gönderildiğini, ne kadar izlenme hakkınız kaldığını görebilirsiniz. Siparişinizle ilgili yaşadığınız sorunlar ve otomatik video izlenme hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için sitemizdeki iletişim kanalları üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.