%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 2.500.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 762 Değerlendirme
2500000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+10000 Hediye Toplam: 2510000
Fiyat
1499.99   TL

Her an yeni paylaşımların yapıldığı, günün her anında aktif kullanılan bir sosyal mecra olan Instagram, diğer tüm sosyal medya platformlarından çok farklı bir kullanım deneyimi sunuyor. Görsel ağırlıklı paylaşım algoritmasını devamlı geliştiren Instagram, her kullanıcının hayatından ve ilgi alanlarından birbirinden etkileyici paylaşımlarda bulunabilmesine imkan veriyor. Son zamanlarda Instagram’da fotoğraf yerine video paylaşımları daha popüler hale geldi. 1 dakika uzunlukta video gönderileri hazırlanabilen Instagram’da, popüler olmak isteyenler video izlenmeleri satın alıyor. Ücretli olarak sunulan video izlenmeleri sayesinde çok uzun sürede yakalanabilecek izlenme sayılarına kısa zaman dilimleri içerisinde ulaşılabiliyor. Böyle olunca daha hızlı hesap gelişimi ve daha hızlı popülerlik her Instagram profili için mümkün oluyor.

Günümüzde Instagram video izlenme hizmetlerinin yoğun talep görmesinden, bu konuda çok fazla servis tarafından hizmet sunulmasına neden oluyor. Ancak Instagram hesabınızı geliştirmek ve paylaşımlarınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak amacıyla 2.500.000 video izlenme satın alırken, hizmet sağlayıcısına dikkat etmelisiniz. Hesabınızın güvenliğini riske etmeden ve gerçekten hesabınıza kazanç getirecek video izlenme hizmetleri için Organik Takipçi web sitemizdeki izlenme paketlerimizi değerlendirebilirsiniz.

2.500.000 Video İzlenme Alırsam Hesabıma Ne Kazandırır?

Instagram profilinizde yayınlandığınız en fazla 1 dakika uzunluktaki her bir video gönderiniz için dilediğiniz zaman Organik Takipçi web sitemizdeki video izlenme paketlerini satın alabilirsiniz. Video izlenme kategorimizde yer alan 2.500.000 video izlenme paketi ile profilinizde izlenme seviyesinden memnun kalmadığınız tüm videoların izlenmesini hem kolay hem de hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Videolarınıza gelecek izlenmelerin, hesap etkileşimini arttırmada getirdiği fırsatlardan da bu paketlerimiz aracılığıyla yararlanabilirsiniz. Gönderilerinizde etkileşim ne kadar hızlı artarsa o kadar popüler ve kaliteli bir gönderi olarak değerlendirilir.

  • Düşük izlenmesi olan videolarınızın izlenmesini milyonlar seviyesine kolayca çıkartmanızı sağlar.
  • İzlenmesi hızla artan video gönderileriniz Instagram Keşfet sayfasında takipçiniz olmayan kullanıcılara da önerilir.
  • Instagram Keşfet’te çıkan video gönderilerinizle hesabınıza daha fazla Türk takipçi ve yanı sıra beğeni, yorum ve izlenmeler gelme ihtimalini arttırır.
  • Instagram profilinizin popülerliğini ve kalitesini arttırır.

2.500.000 Video İzlenme

Video İzlenme Alırsam Hesabım Riske Girer Mi?

Video izlenme gibi ücretli Instagram hizmetlerinizi kullanmanız, Instagram tarafından herhangi yasa dışı bir eylem olarak değerlendirilmez. Ancak hesap güvenliğini sağlamak ve aldığınız hizmetin hesabınıza gerçekten katkı sağlaması için güvenilir video izlenme servislerinden satın alım gerçekleştirmelisiniz. Organik Takipçi olarak 2.500.000 video izlenme hizmetlerimizi şifresiz olarak kullanıcılarımıza sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Instagram hesap şifresini talep etme gibi bir yaklaşımımız bulunmuyor.

Ayrıca standart yöntemlerle hesabınıza gelen izlenmelerden farksız şekilde izlenmeleri gönderiyoruz. 2.500.000 video izlenme paketimizdeki her bir izlenme gerçek ve aktif Türk Instagram hesaplarından gönderilmektedir. Yani yazılımla oynama gibi bir yaklaşım yerine tamamen organik şekilde izlenmeleri almanızı sağlıyoruz. Dolayısıyla Organik Takipçi güvencesiyle alacağınız tüm video izlenmelerinizin, hesabınız için risk oluşturması mümkün değildir.

Ne Kadar Sık Video İzlenme Alabilirim?

Instagram profilinizdeki videolarınız için izlenme satın almada herhangi bir sınırlamanız bulunmamaktadır. Profilinizin etkileşimi veya videolarınızın izlenme değerleri üzerinden gerekli olduğunu düşündüğünüz her zaman video izlenme satın alabilirsiniz. 2.500.000 video izlenme paketlerinde yalnızda tek bir videoya izlenme aldığınızdan, profilinizdeki diğer videolar içinde ister aynı anda, ister de yakın bir zaman diliminde güvenle video izlenme paketi alabilirsiniz. Bu yüzden video izlenme satın almada herhangi bir sınırlama uygulanması gibi bir durum Organik Takipçi bünyesinde söz konusu değildir.

Aldığım 2.500.000 Video İzlenme Ne Zaman Gönderilir?

Kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 dinamik bir altyapıyla Instagram video izlenme hizmetleri veriyoruz. 2.500.000 video izlenme siparişiniz için ödemeyi tamamlamanızdan en geç 60 dakika sonra video izlenmeleri hesabınıza gönderilmeye başlanır. Hesabınıza gönderimi başlanan izlenme durumu ile ilgili olarak anlık takibatı ise “Sipariş Takibi” ekranı üzerinden dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişinizle ilgili yaşadığınız sorunlar, aklınız takılanlar ve çok daha fazlasıyla ilgili olarak da 7/24 web sitemizdeki Canlı Destek ekranı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz iletişimi, WhatsApp Canlı Destek Hattımız üzerinden de sağlayabilirsiniz. Müşteri destek servisimiz tarafından tüm talep ve bildirimlerinize ilişkin anlık geri dönüş sağlanarak, her zaman şeffaf, güvenilir ve kaliteli bir hizmet almanızı sağlamayı hedefliyoruz.