%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 5.000.000 Otomatik Video İzlenme

5/5 Toplam: 147 Değerlendirme
Teslimat Süresi: Anında Teslimat
5000000
Fiyat
1499.99   TL

Fotoğraf ve video paylaşımlarının yapılabildiği görsel ağırlıklı sosyal medya platformu Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya uygulamasıdır. Aktif kullanıcı sayısı yönünden lider olan Instagram’da  kullanıcılar profillerinde hem fotoğraf hem de video paylaşımları yapabiliyor. Yaptığı paylaşımlarıyla da kullanıcıların ilgisini çekmeye ve takipçisi olmalarını sağlamayı hedefliyor. Instagram profilinde yapılan paylaşımlar beğeni ve yorum alarak, etkileşim kazandırıyor. Instagram videoları artı olarak izlenme gibi dinamik bir etkileşim sağlıyor. Hesap izlenme değerlerinin yükselmesi içinde kullanıcılar tarafından ücretli izlenme hizmetlerine yoğun rağbet görüyor.

Kullanıcıların sıkça kullandıkları Instagram video izlenme hizmetlerinde daha etkili ve daha başarılı sonuçlar elde edebilmeleri için Organik Takipçi olarak otomatik video izlenme paketleri sunuyoruz. Sitemizde yer alan otomatik video izlenme paketlerini kullananlar, hesaplarında video paylaştıkları anda izlenme gelmesini sağlayabiliyor. Hesap etkileşimi ve değerlenmesi açısından çok ciddi katkı sağlayan bu hizmet, son dönemde Instagram fenomenleri tarafından dahi sıkça kullanılmaya başlandı. 5.000.000 otomatik video izlenme paketini alarak 30 gün boyunca yapacağınız video paylaşımlarınızın, anında izlenme almasını sağlayabilirsiniz.

5.000.000 Otomatik Video İzlenme Paketi Ne İşe Yarar?

Instagram’da yaptığınız video paylaşımlarınızın anında izlenme alması, Instagram algoritmasına göre paylaşımınızın popülerliğini, hesabınızın değerini gösterir. Bu nedenle video paylaştığınız anda yüksek izlenme etkisi elde etmeniz çok önemlidir. 5.000.000 otomatik video izlenme paketi, videolarınız için bu etkileşim dinamiğini kolayca yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Ne kadar takipçiniz olduğu fark etmeksizin videolarınız paylaştığınız anda yüksek izlenme sayılarına ulaşabilir.

 • 30 gün boyunca yapacağınız video paylaşımlarınız, anında izlenme alır.
 • Anında izlenme alan videolarınız Instagram Keşfet sayfasında çıkar.
 • Instagram Keşfet sayfasında çıkan videolarınız üzerinden yeni etkileşimler ve yeni Instagram gerçek takipçi kazanırsınız.
 • Hesabınızın değeri artar.
 • Paylaşımlarınızın görünürlülüğü ve tanırlılığınız artar.

Instagram 5.000.000 Otomatik Video İzlenme Satın Al

5 Milyon Instagram Otomatik Video İzlenme Paketindeki İzlenmeler Nasıl Gönderilir?

Otomatik video izlenme paketlerindeki izlenme haklarınız 30 gün boyunca belirlediğiniz sayıdaki videoya eşit olacak şekilde gönderilir. İzlenmeler, siz hesabınızda paylaşımı yaptığınız anda sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. İzlenmelerin gönderimi için bu süreçte ek işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Instagram profilinizde 30 gün boyunca yapacağınız(belirlediğiniz sayıdaki) video paylaşımlarınız için 5.000.000 otomatik video izlenme paketini satın alabilirsiniz. Bu durumda 5 milyon oto izlenme, belirlediğiniz sayıdaki video için eşit şekilde dağıtılır. Böylelikle paylaşım yaptığınız anda pakette video başına düşen izlenme adedi, ilgili videoya sistemimiz tarafından gönderilir. Profilinizde daha önce paylaştığınız videolarınızın düşük izlenmesinden şikayetçiyseniz sitemizde yer alan 5.000.000 Instagram video izlenme paketimizden faydalanabilirsiniz.

5.000.000 Otomatik Video İzlenme Paketi Özellikleri Nelerdir?

Instagram paketlerimizi kullandığınızda, hesabınızda gerçek ve organik yükseliş ivmesi yakalayabilmenize önem veriyoruz. Sitemizde yer alan tüm Instagram paketlerimizde olduğu gibi 5.000.000 otomatik video izlenme paketimizi de kullandığınızda gerçek etki ve başarılı sonuçlar alırsınız.

 • 5 milyon izlenme paketimiz 100% organiktir. Paketteki izlenmeler Instagram’ı aktif olarak kullanan değerli ve yüksek etkileşim gerçek hesaplardan gönderilir.
 • Paketteki tüm izlenmeler 100% organik ve 100% Türk hesaplardan gönderilir. İzlenme gönderiminde kullandığımız hesaplar, Türk kullanıcı hesaplarından oluşur. Böylelikle paylaşımlarınıza hem organik hem de devam edecek bir etkileşim potansiyeli oluşturur.
 • Paylaşım yaptığınız anda ek işlem yapmak zorunda kalmadan, izlenmeler videonuza gönderilir.
 • Siparişinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
 • Siparişinizle ilgili 7/24 iletişim kanallarımızdan destek alabilirsiniz.

5.000.000 Otomatik Video İzlenme Paketini Alırsam Hesabıma Zarar Verir Mi?

Instagram hesabınız için kullanacağınız 5.000.000 otomatik video izlenme paketimiz 100% organiktir. İzlenmelerin gönderimi de Instagram hizmet politikasına ve hesabınızın özelliklerine uygun şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede paketi kullandığınızda hesabınızın erişime kısıtlanması vb. olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmayacağınızın güvencesini sunuyoruz.  Üstelik sitemizde yapacağınız hiçbir işlemde Instagram hesap şifrenizi vermeniz gerekmiyor.

5.000.000 Otomatik Video İzlenme Paketini Nasıl Satın Alabilirim?

Paketi satın almak için Instagram otomatik video izlenme kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kategorideki 5.000.000 otomatik video izlenme paketinin “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklayarak, sipariş formuna ulaşabilirsiniz. Sipariş formunda;

 • İzlenme almak istediğiniz video sayısını(30 günlük),
 • Instagram kullanıcı adı veya profil linki,
 • İletişim bilgileri(cep telefonu numarası veya e-posta adresi),

Kısımlarını doldurarak, ödemenizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ödemesini tamamladığınız siparişiniz en geç 60 dakika içerisinde işleme alınır ve ilk video paylaşımınızla birlikte izlenmelerin gönderimine başlanır.