%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 5.000.000 Video İzlenme

5/5 Toplam: 762 Değerlendirme
5000000
Teslimat Süresi: 0 - 10 Dakika
+10000 Hediye Toplam: 5010000
Fiyat
2499.99   TL

Instagram’da yalnızca fotoğraf değil, video paylaşımları da yapılabiliyor. Instagram’ın kullanıcılarına sunduğu video gönderi paylaşma özelliği 1 dakikalık video paylaşımları için kullanılabiliyor. Instagram profilinde yayınlanan video paylaşımları, fotoğraflara göre paylaşım etkileşim süresini daha fazla arttırıyor. Kullanıcılar 1 dakikalık videoyu izlerken, paylaşımda kalma süreleri fotoğraflara nazaran daha fazla oluyor. Bu yüzden Instagram kullanıcıları tarafından bu tip etkileşim değeri yüksek, takipçilerle daha fazla interaktiflik sağlayan video içeriklerinin üretimini tercih ediyor. Instagram hesap gelişimi için bu denli etkisi bulunan videolarda izlenme sayısının artmasını uzun süre beklemek yerine ücretli video izlenme hizmetlerinden de faydalanılabiliyor.

Yeni açılmış Instagram hesaplarından, fenomen hesaplara kadar tüm Instagram kullanıcılarınca ücretli video izlenme hizmetleri yoğun şekilde tercih ediliyor. Profildeki videoların düşük olan izlenmesini hızla arttırmak veya gelen izlenmeleri daha da yukarıya çıkartmak amacı ile video izlenme hizmetleri kullanılıyor. Üstelik bu ücretli hizmetler sayesinde Instagram videolarının izlenmesini milyonlar seviyesine dahi hızla çıkartabilmek mümkün oluyor. Örneğin Organik Takipçi olarak birbirinden kaliteli hesaplarla hazırladığımız 5.000.000 video izlenme paketi ile hem paylaşımlarınızı popüler hale getirebilir hem de hesap değerinizi arttırabilirsiniz.

Video İzlenme Almak Güvenli Mi?

Instagram paylaşımlarında görüntüleme ve izlenme hesap etkileşimini arttırmanın ve popüler olmanın en önemli noktasını oluşturur. Bu yüzden günümüzde tüm Instagram kullanıcıları tarafından profillerindeki paylaşımlara istinaden ücretli izlenme hizmetlerini kullanıyor. Instagram video izlenme satın almanızın hesabınız açısından herhangi olumsuz bir etkisi veya riski ise bulunmamaktadır. Ancak bu hizmeti kullanacağınız servisin güvenilir ve kaliteli olması, sıfır risksiz video izlenme hizmeti alabilmeniz için çok önemlidir.

Organik Takipçi olarak şifresiz 5.000.000 video izlenme hizmeti veriyoruz. Tüm servis ve paketlerimizde kullanıcılarımızdan hesap güvenliklerini riske edebilecek hesap şifresi gibi bir bilgiyi hiçbir aşamada talep etmiyoruz. Hesap şifrenizi talep eden hizmetlerin taşıdığı kötü niyet dolayısıyla mağduriyet yaşamamak için video izlenme hizmeti alırken muhakkak titiz hareket etmelisiniz. Ayrıca Organik Takipçi web sitemizdeki tüm video izlenme paketlerinde hesabınıza gönderilen izlenmeler organiktir. Yani, herhangi bir yazılım veya bot kullanımı izlenme gönderimlerinde kesinlikle yer almamaktadır.

5.000.000 Video İzlenme

Instagram 5.000.000 Video İzlenme Paketini Nasıl Alabilirim?

Instagram videolarınızın izlenmesi sayısından memnun değilseniz ve arttırmak için uzun süreler beklemek istemiyorsanız Organik Takipçi web sitemizdeki video izlenme kategorimizdeki paketlerimizden herhangi birisini kolayca satın alabilirsiniz. 5.000.000 video izlenme paketimizi satın almak için “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu şekilde video izlenme sipariş sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.

Sipariş sayfasında sizden talep edilen bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak girmeniz, sipariş sürecinde herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi açısından çok önemlidir. Organik Takipçi olarak video izlenme sipariş formunda;

  • Instagram kullanıcı adı veya izlenme almak istediğiniz video linki,
  • E-mail adresi,
  • Telefon numarası,

Bilgilerini girmeniz yeterlidir. Bilgilerinizi girdikten sonra dilediğiniz ödeme yönteminden herhangi birisini seçerek, ödeme işlemini de güvenle tamamlayabilirsiniz.

Video İzlenme Satın Almak İçin Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Web sitemizde satın almak istediğiniz tüm servis ve paketlerimiz için sizlere birden fazla ödeme yöntemi seçeneği sunuyoruz. 5.000.000 video izlenme sipariş formunda yer alan ödeme yöntemlerimiz;

  • Banka Havalesi-EFT,
  • Kredi Kartı ve Banka Kartı,
  • Mobil Ödeme,

Şeklindedir. Bu ödeme kanallarından dilediğinizi seçerek, ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kart kullanarak online ödeme gerçekleştirmek istediğinizde kullandığımız 3D Secure güvenlik altyapısıyla işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

5.000.000 Video İzlenme Ne Zaman Hesabıma Gönderilir?

Hızın önemli bir faktör olduğu sosyal medya dünyasında Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizde kullanıcılarımıza zaman kaybı yaşatacak ağır bürokrasiden bağımsız şekilde çalışma gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla 5.000.000 video izlenme paketini satın aldığınız takdirde ödeme onayından en geç 60 dakika içerisinde izlenme gönderimlerine başlıyoruz. Başlanan video izlenmelerin gönderim sayısı 5 milyon gibi yüksek bir seviyede olsa dahi süratle gönderimi tamamlamaktayız.

Video İzlenmem Düşerse Ne Yapabilirim?

Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi video izlenme servisimizde de telafi hakkınız bulunmaktadır. 5.000.000 video izlenme paketinin hesabınıza gönderimi tamamlandıktan sonra izlenmeniz düşer ise Organik Takipçi güvencesiyle telafisi en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Bu hakkınızı kullanmak üzere bizimler web sitemizdeki Canlı Destek kısmından veya WhatsApp Canlı Destek Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.