%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram 500.000 Otomatik Video İzlenme

5/5 Toplam: 146 Değerlendirme
Teslimat Süresi: Anında Teslimat
500000
Fiyat
249.99   TL

Instagram fotoğraf gönderilerinin yanı sıra video paylaşımlarında da bulunma şansı veriyor. Kullanıcılar 59 saniyeyle sınırlı olacak şekilde Instagram profillerinde video paylaşımı yapabiliyor. Fotoğraf paylaşımlarına göre kullanıcıların daha uzun süreli etkileşim sağladığından video gönderileri daha yoğun şekilde tercih ediliyor. Hesap etkileşimi açısından son derece güçlü bir potansiyel oluşturduğundan video gönderi sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Video paylaşımlarının çoğalmasıyla birlikte son dönemde otomatik video izlenme hizmetlerine olan rağbette artmaya başladı.

Otomatik Video İzlenme Hizmeti Nedir?

Otomatik video izlenme hizmeti sayesinde kullanıcılar, çok uzun sürede ulaşabileceği izlenme sayılarına daha kısa sürede ulaşabiliyor. Aynı zamanda da profilde video paylaşıldığı anda izlenme alabiliyor. Instagram algoritmasına göre bir video paylaşıldığı anda etkileşim alırsa popüler olduğunu gösterir. Otomatik video izlenme hizmetleriyle bunun sağlanabilmesi mümkün oluyor.

Otomatik video izlenme hizmeti, gelecek dönemde(1 ay boyunca) Instagram profilinde yapılacak video paylaşımlarına anında/otomatik olarak izlenme gelmesini sağlamaktadır. Böylelikle hiçbir videoda izlenme olmaması ya da izlenmeyi çok uzun sürede alması gibi bir sorunla karşılaşılmıyor. Videolarınızın anında izlenme almasını arzuluyorsanız sitemizdeki 500.000 otomatik video izlenme paketinden yararlanabilirsiniz.

Instagram 500.000 Otomatik Video İzlenme

Otomatik Video İzlenmenin Klasik İzlenmeden Farkı Nedir?

Son dönemde sadece yeni açılan hesaplarca değil, fenomen Instagram hesapları tarafından bile tercih edilen 500.000 otomatik video izlenme paketiyle hesap etkileşimi yükseltilebiliyor. Instagram video gönderileri için kullanılabilen klasik video izlenme hizmetlerinden farklı sisteme sahiptir. Aynı şekilde izlenme gönderimini temel alıyor olsa da hedef videoları farklıdır. Çünkü klasik video izlenmelerinde hali hazırda paylaşılmış bir video için tek seferde toplu izlenme alınıyor.

Otomatik video izlenme paketinde ise 1 ay boyunca yapılacak yeni video gönderilerine otomatik olarak izlenme alınıyor. Klasik video izlenme hizmetlerinde tek bir video için izlenme sağlanabildiğinden ayrı ayrı her video için paket alınması gerekiyor. Ancak otomatik video izlenme paketi 1 ay boyunca yayınlanacak videolar için izlenme sağlıyor. Profilinizde mevcut olan videolarınız için toplu 500 bin izlenme almak için isterseniz 500.000 video izlenme paketimizi inceleyebilirsiniz.

500.000 Otomatik Video İzlenme Paketi Nasıl Çalışıyor?

Otomatik video izlenme paketlerindeki izlenmeler 1 aylık sürece yayılarak, hesabınıza gönderilir. 500.000 otomatik video izlenme paketindeki yarım milyon izlenme tek seferde, tek video için gönderilmez. Bu paketin siparişini oluştururken, kaç videonuzda değerlendirilmesini istediğinizi en başında belirlemeniz gerekiyor. Yani profilinizde 1 ay boyunca yayınlayacağınız kaç video için 500 bin izlenmeden gönderim yapılmasını belirlemeniz gerekiyor.

Örneğin 500.000 otomatik video izlenme paketinden 1 ay boyunca 5 adet video paylaşımınız için yararlanmak istiyorsunuz. Bu durumda 500 bin izlenme video başına 100.000 izlenme olacak şekilde eşit dağıtılır. 1 ay boyunca profilinizde paylaşacağınız ilk 5 videoya izlenmeler gönderilir.

Otomatik video izlenme paketindeki izlenmelerin gönderimi için paylaşım yaptıktan sonra ek işlem yapmanıza gerek bulunmuyor. Sistemimiz tarafından yaptığınız paylaşıma anında izlenmelerin gönderimi organik şekilde gerçekleştirilir.

500.000 Otomatik Video İzlenme Paketindeki İzlenmeler Gerçek Mi?

Sitemizde yer alan tüm Instagram hizmetleri gibi otomatik video izlenme hizmetlerimizde tamamen organiktir. 100% gerçek 500.000 otomatik video izlenme paketimiz ile videolarınıza organik izlenme alabilirsiniz. Yazılımla üretilmiş ve yalnızca izlenme gönderimi için kullanılan hesaplardan izlenme gönderimi asla gerçekleştirmiyoruz. Tüm izlenmeler, Instagram’ı aktif olarak kullanan, yüksek etkileşim potansiyeline sahip hesaplardan gönderilmektedir.

500.000 Otomatik Video Türk İzlenme Paketi Almanın Avantajı Nedir?

Instagram takipçi sayınız yüksek olsa da paylaşımlarınıza dönüşüm alamamanız, hesabınızın gelişimine sekte oluşturur. Bu yüzden hem Türk hem de hedef kitlenizden takipçilere sahip olmanız çok önemlidir. Yaptığınız paylaşımların ilgi görmesi ve anlaşılması geri dönüşüm(beğeni/yorum/izlenme) alabilmesi açısından gereklidir.

Instagram 500.000 otomatik video izlenme paketimizde de bu kritere büyük hassasiyet gösteriyoruz. 100% gerçek hesapların yer aldığı paketimizdeki hesaplar aynı zamanda 100% Türk hesaplardan oluşmaktadır. Gerçek ve Türk kullanıcılardan videolarınıza gelen izlenmeler, yeni beğeniler ve yeni yorumlar kazanmanıza da yardımcı olur. Ayrıca Instagram takipçi sayısında da ciddi bir yükseliş elde edebilirsiniz. Instagram hesabınızdaki Türk takipçilerinizin sayısını spesifik şekilde arttırmayı hedefliyorsanız sitemizde size özel olarak hazırladığımız 100% Türk hesapların yer aldığı Instagram Türk takipçi paketlerimizi inceleyebilirsiniz.