%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Dark Mode İndirme

Instagram, her geçen gün bünyesine yeni bir özellik ekleyerek; kullanıcılara hizmet vermeye devam eden, Dünyanın en popüler ve en fazla kullanıcıya sahip sosyal medya mecralarından birisidir. Instagram sayesinde e – ticaret yapabilir, blog olarak kullanabilir ya da kişisel hesap açabilirsiniz.

Instagram bünyesine eklenen bir diğer yeni özellik ise; Dark mode yani karanlık moddur. Bu mod ya da özellik sayesinde Instagram tamamen karanlık bir görünüme sahip olur, göz yormayan ve şarjınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayan bir moddur.

Instagram Dark Mode İndirme

Instagram Dark Mode IOS Yapma

Ilk Önce iOS işletim sistemli akıllı telefon ve diğer cihazlara gelen dark mode, kısa süre sonra da Android işletim sistemi için kullanıma sunuldu.

Instagram dark mode indirmenize gerek kalmadan; akıllı telefonunuzda yer alan Instagram uygulamasını güncellediğiniz taktirde; karşınıza bir seçenek olarak çıkacaktır. Fakat karanlık modu kullanabilmeniz için iPhone telefonunuzun iOS 13 ve üstü Android telefonunuzun ise Android 9 ve üstü sürümlere sahip olması gerekmektedir. Aksi durumlarda, bu özellikleri kullanmanız mümkün değildir.