%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Hesabımı Nasıl Dondurulur?

Instagram hesabınızı dondurmak için link üzerinden 4 adımlık işlemleri takip etmelisiniz. Dünyanın en çok aktif kullanıcıya sahip sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’da, hesap dondurmak, hesap kapatmak gibi işlemler sadece masaüstü ya da dizüstü cihazlar üzerinden yapılabiliyor. Mobil cihazlardan Instagram hesabınızı dondurmanız mümkün değil. Diğer pek çok sosyal medya uygulamasında da olduğu gibi Instagram hesabı da dondurulduktan sonra tekrar açılabilir. Instagram hesabınızı dondurduktan sonra tekrar hesabınızı kullanmak isterseniz mobil cihazınızdan ya da bilgisayarınız üzerinden hesabınıza e-posta şifre ya da kullanıcı adı şifre ile giriş yapabilirsiniz.

İnstagram Hesabımı Nasıl Dondurulur?

Instagram Hesabımı Nasıl Dondurabilirim?

Instagram hesabınızı sadece internet tarayıcısından yapabildiğiniz için bazı adımları takip etmelisiniz. Mobil cihazlar üzerinden Instagram hesabı dondurma işlemi yapmak şu an mümkün değil.

Instagram hesabınızı dondurmak istiyorsanız ilk olarak Instagram dondurma linki ile bilgisayardan uygulamaya giriş yapmalısınız. Kullanıcı adı ve şifreniz ile hesabınıza girmelisiniz. Açılan  pencereden profili düzenleye ve sonrasında hesabı geçici olarak kapat seçeneğine tıklayın. ‘Hesabını neden kapatıyorsun?’ sorusuna yanıt verdikten sonra Instagram hesap şifrenizi girerek hesap dondurma işlemini tamamlayın.

Instagram hesap dondurma linki; https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Söylediğim bütün adımları takip ederek Instagram hesabınızı geçici olarak kapatabiliyorsunuz. Bu işlem hesabınızı tamamen yok etmez sadece geçici bir süre kapatır. Hesabınızı tekrardan açmak istediğinizde mevcut takipçileriniz ve paylaşımlarınız aynı şekilde kalarak Instagram kullanmaya devam edebileceksiniz.