%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Hikayeye Link Ekleme

Instagram; sunmuş olduğu avantajlar sayesinde birçok kişinin faydalandığı bir uygulama olmaktadır. Fotoğraf ve video paylaşma özelliği; birçok Instagram kullanıcısının bu uygulamayı kullanması için önemli bir sebep olmaktadır. Buna ek olarak, Instagram'ın en çok sevilen özelliklerinden birisi hikaye paylaşma özelliği olmaktadır. Hem kendiniz hikaye paylaşabilirsiniz hem de başkalarının hikayelerini görebilirsiniz. Hikaye paylaşmaya birtakım farklı özellikler eklenmektedir. Bu özellikler arasında hikayeye link ekleme bulunmaktadır. Takipçilerinizle paylaşmış olduğunuz hikayelerinize link ekleyerek çok daha faydalı paylaşımlar yapmış olursunuz. Instagram hikayeye link ekleme özelliğinin bilhassa işletmeler tarafından tercih edildiğini söylemek gerekir.

Instagram Hikayeye Link Ekleme

Instagram Hikayeye Nasıl Link Eklenir?

Instagram hikayeye link ekleme özelliği sayesinde özellikle işletmelerin daha çok reklam geliri elde etmesi mümkün olmaktadır. Günümüzde, Instagram'da yaklaşık 25 milyon işletme hesabı bulunmaktadır. Bu hesapların reklam gelirine sahip olması büyük önem taşımaktadır. Instagram hikayesine link eklendiği takdirde hikayede paylaşılan ürün veya hizmetin daha çok kişi tarafından görülmesi mümkün olacaktır. Ürüne dair bağlantının müşterilerle paylaşılması; müşterilerin ürünü daha rahat incelemesine olanak tanıyacaktır. Instagram üzerinden işletme hesabınıza link ekleyerek satışları arttırabilirsiniz.

Instagram hesabına link eklemek için her şeyden önce Instagram işletme hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Buna ek olarak, en az 10 bin takipçiye sahip olmanız şarttır. Son olarak, hikaye paylaşırken görselin üst kısmında bulunan zincir kısmına tıklamalısınız. Buradan link ekleyebilirsiniz. Ardından paylaşım yapabilirsiniz.