%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram ile Nasıl İletişime Geçilir ?

Instagram, kullanıcı deneyimine ve kullanıcı memnuniyetine oldukça önem veren bir sosyal medya platformudur. Instagram’ın Facebook bünyesine geçmesinin ardından onlarca müşteri temsilcisi, hızlı bir şekilde kullanıcıların sorunlarına ve sorularına yanıt vermekte – çözüm oluşturmaktadır.

Yaşadığınız bir sorunu ya da merak ettiğiniz bir soruyu Instagram ile iletişime geçerek iletebilir, yanıt alabilirsiniz.

Türkiye’den ya da yurt dışından Instagram ile iletişime geçebileceğiniz bir telefon numarası bulunmuyor lakin, iletişim formu ya da mail gibi seçenekler ile Instagram’a talebinizi, şikayetinizi ya da sorununuzu iletebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, aşağıda yer alan iletişim kanallarını kullanmak olacaktır.

Instagram ile Nasıl İletişime Geçilir ?

Instagram Müşteri Temsilcisi Mail Adresi:

Instagram ile mail üzerinden iletişime geçebilmek için; help@instagram.com adresine İngilizce bir metin ile sorununuzu ya da iletişime geçtiğiniz herhangi bir konuyu yazabilirsiniz.

Instagram İletişim Formu:

Instagram ile iletişime geçebilmenizin bir diğer yolu ise, iletişim formunu doldurmaktır. Bunun için; https://www.facebook.com/help/instagram/ adresine giriş yapabilir ve sizden istenilen bilgileri vererek, iletişime geçebilirsiniz.