%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram İzlenme Hilesi

Instagram her geçen gün kullanıcı kitlesini getirmiş olduğu yeniliklerin de desteğiyle birlikte arttırmaya devam eden platformlardan biridir. Her ne kadar dünya üzerinde aktif olarak kullanılmakta olan birçok sosyal medya uygulaması bulunsa da kullanıcılar her ne olursa olsun tercihlerini bu uygulamadan yana kullanıyor. Her güzel anın videosunu ya da fotoğrafını paylaşarak bu anı ölümsüzleştirmek uygulamanın sunduğu en önemli özelliklerden biridir. Burada paylaşılan videoların izlenme sayılarının artması bir o kadar mutluluk verici bir eylem gibi gözükebilir. Bazı insanlar instagram video izlenme hilesi adı altında hizmetler almak istiyor ancak bu durumun mümkün olmadığını söylemek gerekiyor.

Instagram kullanıcılarının paylaşmış olduğu videolara izlenme göndermek şuan hiçbir şekilde mümkün olmuyor. Hatta bu hizmeti verdiğini iddia eden servislerden muhakkak uzak durmanız gerekmektedir. Bu servislerin asıl amacı sizlere izlenme göndermek değil tam tersine hesabınızı ele geçirmek olabilir.

Instagram İzlenme Hilesi

Instagram Video İzlenme Hilesi Zararlı Mıdır?

Instagram tarafından oluşturulan algoritma neticesinde kullanıcıların video izlenme satın almaları durumunda çok büyük sorunlar ile karşılaşacağını söylemek gerekiyor. Bu işlemin gerçekleştirilmesi halinde kişiler hesaplarının spama girme tehlikesi ile karşı karşıya kalmasını göze alacaktır. Hatta üstüne üstlük belirli bir süre boyunca bu işlem tekrarlandığında hesap kapanmaya kadar gidebilir.

Hesaplarınızın gelişimini farklı yollarla sağlayabilirsiniz. Tarafımızca verilen hizmetlerden biri olan türk takipçi ya da organik takipçi hizmetlerini kullanarak hesabınızın gerçek kişiler tarafından takip edilmesini sağlayabilir ve ardından video izlenmelerinizi arttırabilirsiniz. Bu hizmet farklı servisler tarafından da yapılıyor ancak gönderilen takipçilerin bot olması durumunda takipçi sayınızda oluşan artışlar kesinlikle video izlenmelerinizin sayısını arttırmıyor. Bu sebeple hesabınıza video izlenme satın almayarak hesabınızın tehlikeye girmesini engelleyebilirsiniz.

Instagram Video İzlenme Sayısı Nasıl Arttırılır?

Instagram’da paylaştığınız videoların izlenmelerini arttırmak için yapmanız gereken bazı işlemler bulunuyor. Bu işlemler hatta hesabınızın güvende kalmasını sağlayacağı gibi etkileşim sayılarına da doğru orantılı olarak etki edecektir.

Video İzlenme Sayılarını Arttıran İşlemler

  1. Instagram’da büyük sayfaların postlarına yorum atarak kullanıcıların profilinizi ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Bu durumda paylaştığınız videonun izlenme sayısı da artacaktır.
  2. Instagram’da paylaştığınız videonun altında gündeme dair hashtagler paylaşabilir ve daha fazla kişinin videonuzu izlemesini sağlayabilirsiniz.
  3. Her şeyden daha etkili bir formül olarak gerçek takipçi satın alabilir ve bu takipçi hilesi ile takipçilerin paylaştığınız videoyu izlemesini sağlayabilirsiniz.

Burada belirtilen formüllerden en etkilisi gerçek takipçi satın almaktır. Bu takipçiler özellikle etkileşim odaklı oldukları için hesabınızda paylaşmış olduğunuz videoya da izlenme gönderebilecektir.

Beğeni Satın Alarak İzlenmeler Arttırılır Mı?

Tarafımızca kullanıcılarımıza sunulan beğeni hizmetleri aracılığıyla video izlenme sayınızın artması pek mümkün değildir. İzlenme sayınızın artması için farklı yolları denemenizi öneriyoruz. Hesabınızın sürekli olarak keşfete düşmesi video izlenme sayılarınızın artması için önemli bir kriterdir. Burada kullanıcılar size ait profili ilgi çekici olarak görecek ve sürekli olarak ziyaret edecektir. Her görüntülemeye izlenme sayılarınız artacak ve organik olarak izlenme kazanmış olacaksınız.

Tabii ki burada keşfete nasıl düşeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanız gerektiğini de unutmamak gerekir. Bir kullanıcı profilinin keşfete düşmesi için etkileşimlerinin çok yüksek olması gerekiyor. Bu da organik olarak kısa süre içerisinde mümkün olmayan bir durum olduğu için tarafımızca sunulan beğeni hizmetlerinden faydalanmanızı gerektirebilir. Birçok paket sayesinde küçük küçük büyüdükten sonra etkileşimlerinizin çok yüksek seviyelere gelmesini sağlayabilir ve ilgili çekici profile sahip olabilirsiniz.