%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Reels İzlenme

5/5 Toplam: 853 Değerlendirme
Teslimat Süresi: 0-10 Dakika
Hediye için verileri doldurun
Fiyat
0   TL
organik takipçi paketleri
İndirimli
1000
Reels İzlenme
40 TL yerine
19.99 TL
 • Beğenmezsen Para İade
 • Keşfet Etkili
 • Güvenilir Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
 • Anlık Teslimat
organik takipçi paketleri
İndirimli
2500
Reels İzlenme
90 TL yerine
44.99 TL
 • Beğenmezsen Para İade
 • Keşfet Etkili
 • Güvenilir Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
 • Anlık Teslimat
organik takipçi paketleri
İndirimli
5000
Reels İzlenme
198 TL yerine
98.99 TL
 • Beğenmezsen Para İade
 • Keşfet Etkili
 • Güvenilir Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
 • Anlık Teslimat
organik takipçi paketleri
İndirimli
10.000
Reels İzlenme
400 TL yerine
199.99 TL
 • Beğenmezsen Para İade
 • Keşfet Etkili
 • Güvenilir Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
 • Anlık Teslimat
organik takipçi paketleri
İndirimli
25.000
Reels İzlenme
1000 TL yerine
499.99 TL
 • Beğenmezsen Para İade
 • Keşfet Etkili
 • Güvenilir Hizmet
 • Şifre İstemiyoruz
 • Anlık Teslimat
organik takipçi sayacı
0
Mutlu Müşteri
organik takipçi sayacı
0
K
Takipçi
organik takipçi sayacı
0
B
Beğeni
organik takipçi sayacı
0
M
İzlenme

Instagram uygulamasının her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmasıyla birlikte platformun geliştiricileri de yeni hizmetleri kullanıcılarla buluşturuyor. TikTok kullanımının tahmin edilenden daha fazla ilgi görmesi sebebiyle aynı mantıkla çalışan Reels hizmeti de kullanıma sunuldu. İçerik üreticiliği konusunda Instagramın daha fazla ön plana çıkmasına sebep olacak bu uygulamada kullanıcılar bir şekilde izlenme satın alarak popüler olabiliyor.

Instagram Reels Video özelliği birbirinden güzel içerikler üretmeniz için sizlere sunulan en iyi avantajlardan biridir. Hesabınızın popüler olması ve birçok kişi tarafından beğenilen içeriklerle donatılması için bu özelliği kullanarak videolar çekebilir ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Reels’in gelmesiyle birlikte Instagram bu özelliğin daha kullanışlı hale gelmesine yönelik olarak ana sayfada bulunan arama butonunun yerine Reels içeriklerinin bulunduğu bir sekme getirdi. Bu sekmede listelenen içerikler genel olarak kullanıcıların daha fazla ilgi gösterdiği, daha fazla izlenme alan içerikler oluyor.

Instagram Reels Nasıl Kullanılır?

Instagram Reels özelliği kullanış açısından basit olmasının yanı sıra kullanıcılarına videolara müzikler ekleyebilme, farklı efektlerle düzenleme yapma ve buna benzer birçok fırsat sunmaktadır. Reels kısmında yayınlanan bir video çekmek için yapmanız gereken işlemler çok basittir.

 1. Instagram hesabınıza giriş yapın.
 2. Ekranın sol üst köşesinde bulunan kamera simgesine tıklayın.
 3. Kamera ekranı açıldığında en alt kısımda Canlı, Hikaye ve Reels seçenekleri belirecektir.
 4. Kategorileri kaydırarak Reels bölümüne geçiş yapabilirsiniz.

Kullanımı bu kadar basit olan uygulamada popülerlik yakalamak için çektiğiniz videoların kesinlikle birçok insan tarafından izlenmesi gerekiyor. Bu izlenme sayıları arttıkça doğrudan popülerliğinize etki edecek ve aynı zamanda etkileşim oranınızda ve takipçi sayınızda gelişmeler gözlemleyebileceksiniz. Her ne kadar büyük kitlelere ulaşmanın, reels video izlenme sayısını arttırmanın zor olduğunu düşünüyor olsanız da verdiğimiz reels izlenme satın al hizmetiyle birlikte tamamı gerçek kullanıcılardan oluşan aktif hesaplardan izlenme kazanabilirsiniz.

Instagram Reels İzlenme

Reels İzlenme Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Her kullanıcı için instagram tarafından çıkarılan özelliğin etkili kullanımı sayesinde fenomen olma avantajı sunduğu değişmeyen bir gerçektir. Bu sebeple popüler olmak ve herkes tarafından ilgi çeken bir hesaba sahip olmak için başlangıçta büyük kitlelere ulaşmanız gerekecektir. Bu kitleye ulaşmak için yapay yollarla reels izlenme satın aldığınızda süre tahmin edildiğinden daha kısa olacaktır.

Reels özelliği ile paylaştığınız videolara izlenmeler tarafımızca herhangi bir şifre talep edilmeden gönderiliyor. Bu işlem aslında birçok kişi tarafından tercih edilmiyor olsa da başlangıçta size büyük faydalar sağlayacağı için tercih edilmelidir.

Reels izlenme satın almanın faydalarından kısaca bahsetmek gerekirse;

 1. Her geçen gün ilgi odağı haline gelen reels bölümünde popüler olabilirsiniz.
 2. Videolara satın aldığınız izlenmeler sayesinde etkileşim oranını arttırabilirsiniz.
 3. Reels videolarınıza organik izlenmeler geleceği için videolarınızın ulaştığı kitle daha büyük olacaktır.
 4. Instagram’ın sayılı fenomenleri arasında kendinize yer bulabilirsiniz.

Bu avantajları sebebiyle reels videolarınıza belirli miktarlarda şifresiz, güvenilir ve anlık teslimat seçenekleri ile izlenme satın almanızı öneriyoruz.

Reels İzlenmeleri Satın Aldığımda Hesabım Kapanır Mı?

Her ne kadar yapay izlenmeler olsa da reels videoları için satın almış olduğunuz izlenmeler tamamen gerçek hesaplardan gönderileceği için hiçbir şekilde hesabınızın algoritma tarafından engellenmesine ya da kapatılmasına sebep olmayacaktır. Birçok fenomen de çekmiş olduğu reels videolarına gerçek hesaplardan gönderilmesinden dolayı bu izlenmeleri satın alarak elinde bulundurduğu kitleyi daha fazla arttırmaya çalışıyor. Her ne olursa olsun takipçi sayınız az bile olsa reels izlenmeleriyle birlikte yükselişiniz daha hızlı olacaktır.

Reels İzlenme Satın Alırken Hesap Şifremi Talep Ediyor Musunuz?

Instagram hizmetlerinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte eski sistemler tercih edilmemekle birlikte güvenilmez hale geldi. Hâl böyle olunca kullanıcılar reels izlenme, takipçi satın alma ve beğeni satın alma gibi hizmetlerde hesap şifrelerini paylaşmak istemiyor. Biz de bu istekler sebebiyle kullanıcının güvenilir şekilde hizmet alması için hiçbir şekilde hesap şifresi ya da hesabın bağlı olduğu eposta adresi gibi detayları talep etmiyoruz.

Reels izlenmeleri tamamen güvenilir ve şifresiz almak için paketlerimize göz atabilirsiniz. Her ne kadar şifresiz gönderiliyor olsa da tek yapmanız gereken dilediğiniz paketi seçerek hesabınızın gizliliğini “Herkese Açık” hale getirmek izlenmelerin gönderilmesi için yeterli olacaktır.

Instagram Reels İzlenmeleri Anlık Teslim Ediliyor Mu?

Her hizmetimizde olduğu gibi Reels İzlenme paketlerimizde satın almak için sipariş verdiğiniz tüm paketler ödeme işleminin hemen ardından işleme alınmaktadır. Bu sayede sistem yoğunluğu ya da farklı bir durum olsa bile izlenmeleriniz anlık olarak teslim edilmeye başlayıp kısa süre içerisinde tamamlanıyor.

Reels izlenmelerinizin teslim edildikten sonra herhangi bir düşüş ile karşılaşması durumunda ki bu durumun gerçekleşme olasılığı çok düşük bizimle iletişime geçmeniz halinde yapılan incelemelerle birlikte gerekli telafiler yapılacaktır.

Reels Paketleriyle İlgili Bilgi Alabilir Miyim?

Her müşterimize bilgi talep etmesi, aldığı hizmette sorun yaşaması ya da farklı bir gelişme sebebiyle iletişime geçme ihtiyacı duyduğunda internet sitemizde bulunan canlı destek hattını kullanma imkanı tanıyoruz. Bu hattan haftanın her günü ve her saati bizimle iletişime geçebilir aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulabilirsiniz.

Siparişlerinizle ilgili yaşadığınız sorunlarda anlık destek almanız gerekiyorsa direkt olarak whatsapp iletişim hattımızı kullanarak bizimle sesli görüşme veya anlık iletişim kurabilirsiniz. Her türlü sorunu anlık olarak çözmeye odaklı bir hizmet verdiğimiz için bu avantajlarını kullanıcılarımıza sunuyoruz.

Reels İzlenme Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Reels izlenme satın almak isteyen kullanıcılarımız internet sitemizden satın almak istediği her türlü pakette farklı farklı ödeme yöntemlerinden faydalanabilir. İnternet sitemizden online olarak yapacağınız ödemelerde herhangi bir şekilde kart bilgileriniz altyapılarımızda saklanmaz ve dünyada aktif olarak hizmet veren e – ticaret sitelerinin kullanmış olduğu 3d secure özelliği kullanılır. Bunların yanı sıra ödemelerinizi belirtilen hesap numaralarımıza havale ve eft yöntemiyle de yapabilirsiniz.

Siparişinizi tamamladıktan sonra ödemenizi yaptığınıza dair bilgilendirmeyi canlı destek hattımız aracılığıyla bize yaptığınız hizmetinizin gönderimi hemen başlayacaktır. Mobil ödeme yöntemlerinin olabildiğince popüler hale gelmesiyle birlikte hizmetlerimizde yapacağınız ödemeleri faturalı hattınıza tanımlı olan limiti kullanarak mobil ödemeyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Reels İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Size popülerlik katacak, tanınırlığınızı arttıracak ve gelişmenizde yardımcı olacak reels izlenme paketlerini satın almak için tek yapmanız gereken internet sitemize girerek burada bulunan “Reels İzlenme” kategorisine giriş yapmaktır. Bu kategoride sizler için özenle hazırlanmış, içeriği tamamen gerçek hesaplardan oluşan izlenme paketleri bulunuyor. Herhangi birini seçerek kolay ödeme avantajıyla satın alabilirsiniz. 

Instagram’da paylaştığınız reels videolarının sadece takipçileriniz tarafından değil sizi takip etmeyen kişiler tarafından da izlenmesini istiyorsanız paylaştığınız videoyu yapay izlenmelerle desteklemelisiniz. Bu destek sonrasında paylaştığınız video keşfet bölümünde gösterilmeye başlayacak ve popülerliğiniz artarken izlenmeleriniz de artacaktır.

Instagram Reels İzlenme paketleri başta olmak üzere servislerimizde bulunan tüm paketlerde müşterimizden sipariş aşamasında ya da sipariş verdikten sonra herhangi bir hesap şifresi talep etmiyoruz. Bu sayede satın aldığınız ürün sebebiyle hesabınızın şifresini sizin dışınızda herhangi biriyle paylaşmanıza gerek kalmıyor.

Instagram Reels İzlenme paketlerinden herhangi birini satın almak istediğinizde kullanabileceğiniz güvenilir ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinden herhangi birini dilediğiniz gibi seçebilir ve mükemmel bir hizmet alabilirsiniz. Biz müşterilerimize şuanlık üç farklı ödeme yöntemi sunuyoruz. Bunlar; Online Ödeme, Havale ve EFT, Mobil Ödeme’dir.

Organik Takipçi tarafından sunulan Instagram Reels İzlenme paketleri tamamıyla erişim oranını arttırmaya odaklıdır. Bu sebeple gönderilerinizin birçok kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız öncelikle bu paketimizi satın almalı ve gönderinizi manuel olarak desteklemelisiniz.

Instagram’da paylaştığınız Reels videoları için satın alacağınız izlenme paketleri paylaştığınız videonun keşfet bölümünde gösterilmesinde büyük etki sağlayacaktır. Birçok kişi hesabının etkileşim almadığını ve bu sebeple reels izlenme almak istediğini söylüyor. Hâl böyle olunca paylaştığınız reels videosunun sizi takip etmeyen kişiler tarafından izlenmesi videonun keşfette gösterilmesine sebep olacaktır.