%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Her geçen gün sosyal platformlar arasında daha sağlam bir yere sahip olan Instagram’da kullanıcıların takipçi sayılarına verdiği önemi görmemek mümkün değil. Bu sebeple kullanıcılar takip ettikleri kişilerin kendilerini takip ediyor olmasına ayrı bir önem veriyor. Takipçi çılgınlığının arttığı günümüzde bazı uyanıklar size davetiye niteliğinde takip isteği atıyor ve bu isteği kabul edip geri takip etmeye başladığınızda bir süre sonra takibi bırakıyorlar. Bu gibi durumlarda takipçi sayınız çok ise kimin sizi takip ettiğini ya da instagram takip etmeyenleri bulma konusunda büyük efor sarfetmeniz gerekecektir.

Tabii ki her ne kadar zorlu bir süreç gibi görünse de bazı uygulamalar aracılığıyla sizi takip etmeyenleri görme konusunda daha kolay bir süreç geçirebilirsiniz. Bu süreçte takip ettikleriniz ve sizi takip etmeyenler arasında bulunan kişiler ayıklanıyor ve sizlere gösteriliyor. Bu fırsattan nasıl yararlanacağınız konusunda bilgileri bu yazımızda paylaşacağız.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma Araçları

Geçmiş yıllarda bu işlem için kullanıma sunulan uygulamalar kullanıcı adı ve şifre girişi yapmanızı talep etmekte olsa da artık günümüzde kullanıcı adı ve şifre ile takip etmeyenleri bulma işlemi popülerliğini yitirdi ve güvenliğine her daim önem verilen kişiler tarafından şifresiz takip etmeyenleri bulma araçları popülerlik kazandı. Bu işlem için sizden talep edilen iki şey hesabınızın gizliliğinin açık olması ve kullanıcı adınızı girmenizdir. Bu işlemin ardından araç takipçilerinizi analiz edecek ve sizi takip etmeyenleri bir bir önünüze serecektir.

Bazı araçlar ücretsiz olarak sunulduğu için takipçi ve takip edilen sınırlaması koyuyor. Bu durumda maalesef yüksek takipçili bir hesabınız var ise analiz sonrasında hataya sebebiyet verebiliyor. Ta ki ücretli uygulamalar kullanıyorsanız kesinlikle herhangi bir takipçi ve takip edilen sınırlaması ile karşılaşmıyorsunuz.

Takip Etmeyenleri Bulma İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Herhangi bir araç kullanıyorsanız bu aracın size doğru sonuçlar verebilmesi için muhakkak yerine getirilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallardan en önemlisi tabii ki hesabınızın herkese açık olmasıdır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığınız uygulamalar bu kuralın dışında kalıyor. Bunun sebebi ise direkt olarak gizli hesapta bile takipçilerinize ve takip ettiklerinize ulaşabilmesidir.

  1. Hesabınızın “Herkese Açık” olması gerekiyor.
  2. Hesabınızın takipçi ve takip edilen sayısı araç tarafından belirlenen miktarda olması gerekiyor.
  3. Aracı kullanırken muhakkak robot doğrulamasını geçmeniz gerekiyor.
  4. Kullanıcı adınızı doğru bir şekilde girmelisiniz.

Bu dört kurala uyum sağladığınız durumda profilinizin platformdaki gelişimini en iyi şekilde takip etmek için önemli bir durum olan takip etmeyenleri bulma konusunda başarılı olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Takip Etmeyenleri Bulma Araçlarını Nasıl Kullanırım?

Takip etmeyenleri bulma araçlarını kullanmak internete aşinalığı olan kişiler tarafından çok zor olmayacaktır. Arama motorlarında yaptığınız aramalar sonucunda direkt karşınıza bu konu ile alakalı araçlar listelenecektir. Bu araçlarda belirtilen durumları kesinlikle eksiksiz olarak okumanız gerekiyor. Herhangi bir yanlış yaptığınızda kullanıcı adı ve şifrenizi girerseniz hesabınızın çalınması gibi bir durumla da karşılaşabileceğinizi söylemeliyiz.

İşlem yapacağınız araç hakkında internette yapılan yorumları okuyun. Bu şekilde tedbirli yaklaştığınızda pishing amaçlı hizmet sunan ya da hizmet sunar gibi görünen araçlar her zaman güvenliğinizi tehlikeye atacak ve sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır.

Instagram’da Hesabım Gizliyken Takip Etmeyenleri Bulabilir Miyim?

Instagram kullanıcılarının en büyük yanılgıya düştüğü durumlardan biri de budur. Araçların kullanımı hakkında bilgisi olmayan kişiler hesabının gizliliğini dikkate almadan aracı kullanmaya çalışıyor ve ne yazık ki başarılı olamıyor. Bu durumda başarılı olmanız için ilk olarak hesabınızın “Herkese Açık” olduğuna emin olmalısınız.

Bu şekilde olmayan hesapların profiline girdiğinizde üst kısımda bulunan takipçi ve takip edenler butonlarına bastığınızda maalesef ki erişim hakkı tanınmamış oluyor. Dolayısıyla araçta ilgili alana ulaşamadığı için size analizlerinin sonuçlarını aktaramıyor.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulmak İçin Popüler Mobil Uygulamalar

Sosyal medya ve mobil uygulamalar arasında ki kopmak bilmeyen bağı bilmeyen yoktur. Kullanıcılar takipçilerinin analizini yapmak ve kimlerin onu takip etmediğini görmek için direkt bilgisayardan değil de telefonlarına yükledikleri mobil uygulamalar ile yapabiliyor. Bu uygulamalar Instagram gibi sosyal medya uygulamalarının ortaya çıktığı günlerde çok popüler olmuştu ancak kullanıcıların güvenlik konusunda endişeleri ortaya çıktığı için günümüzde kullanılamaz hale geldi.

Her ne kadar böyle olsa da güvenliği hiçbir şekilde tehlikeye atmayan ve bunun yanı sıra sizlere aradıklarınızı eksiksiz olarak bulma fırsatı veren uygulamalar da bulunuyor. Bu uygulamalara erişmek için kullandığınız cihazın uygulama marketine girerek buradan ilgili aramayı yapabilirsiniz. Aramanın sonucunda karşınıza birçok uygulama çıkacaktır. Hangisine güvenip güvenmeyeceğiniz konusunda endişeleriniz olacağının farkındayız. Bu sebeple özellikle uygulama hakkında yapılan yorumları göz önünde bulundurmalısınız.

Instagram’da Satın Aldığım Gerçek Takipçiler Takibi Bırakır Mı?

Hizmetlerimiz arasında kullanıcılarımıza kaliteli bir şekilde sunduğumuz hizmet olan gerçek takipçi hizmeti hızlı ve etkileşim odaklı olarak tarafınıza gönderilmektedir. Takipçileri satın aldıktan sonra hesabınıza gönderilen takipçiler kesinlikle takibi bırakmaz ancak bıraktığı durumda da yoğunluk çok fazla ise tarafımızca telafiler yapılır.

Bu takipçilerin sizi takibi bıraktığını görmek için sizlerin de o hesapları takip ediyor olmanız gerekmektedir. Bu şekilde satın aldığınız takipçilere geri dönüş yapıyorsanız uygulamalar aracılığıyla onların sizi takibi bıraktıkları anda tespit etmeniz mümkün hale geliyor.