%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Takipçi Hilesi

Her geçen gün daha kaliteli bir platform haline gelen Instagram’da kullanıcılar farklı farklı özelliklerle karşılaşmaya başladı. Hâl böyle olunca insanların da bu platformda fenomen olma isteği ortaya çıktı. Böyle bir durumun ortaya çıkması ise burada bulunan kullanıcıların takipçi sayısının yükselmesine çok önem vermesine sebep oluyor. Tabii ki takipçi sayısında hızlı bir artış görmek maalesef ki doğal yollar ile mümkün olmuyor. Bu durumun farkında olan kullanıcılar instagram takipçi hilesi yardımıyla belirli süreçlerde takipçi sayılarında artışlar oluşturmaya çalışmaktadır. Bu yazımızda instagram takipçi hilesi kullanılırken dikkat edilmesi gerekenlerin yanı sıra bu konuyla alakalı tüm bilgileri sizlere aktaracağız.

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Çalışıyor?

Instagram’da kullanıcıların farklı kullanıcılar tarafından takip edilme isteği şüphesiz ki uzun zamandır popüler bir istek haline gelmiştir. Tabii ki yalnız başına takipçi artışının yetmediğini ve bunun yanı sıra beğeni sayılarının da artması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu sebeple kullanıcılar bütçelerinin olmadığı durumlarda güvensiz hizmet sunan instagram takipçi hilesi kullanımı yapıyor. Bu hilelerin aslında çalışma mantığı tahmin edebileceğiniz gibi ücretsiz olduğu için birçok soruna davetiye çıkarıyor.

Herhangi bir kişi tarafından kullanılmayan bot hesaplardan oluşan bir havuz ortaya çıkarılıyor. Bu havuzda bulunan hesaplar takipçi hilesi yapan kişinin hesabına gönderiliyor ve etkisiz, etkileşimi olmayan ve spamlarla dolu olan hesaplar sizi takip etmeye başlıyor. Algoritma bu hesapları kolay bir şekilde tespit ettiği için hesapların sizi takip etmesi durumunda tespit edilmeniz de bir o kadar kolay oluyor.

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Her zaman doğru gibi görülen bir yanlışa açıklık getirmek gerekirse instagram takipçi hilesi ile birlikte organik yollarla elde edeceğiniz takipçiler gibi kalıcı olan takipçiler kazanmanız mümkün değildir. Bu yolla takipçi sayınızda gözle görülür artışlar olacaktır ancak bu artışlar maalesef ki kalıcı olmayacaktır. Bu hile ile birlikte hesabınıza gelen ziyaretçilerin kalıcı olarak sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Bir nevi gösteriş için kullanılabilir olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram Takipçi Hilesi Kullanırken Hesap Kapanır Mı?

Instagram tarafından kullanıcıların yapay yollar ile instagram takipçi kasma işlemini yapması engellenmiştir. Bu doğrultuda kullanıcılar her ne kadar kendileri bu işi yapıyor olsa da her geçen gün değişen algoritmadan dolayı hesap engellenmesi ya da hesapta yapılan işlemlerin engellenmesi gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Hal böyle olunca instagram’da yaptığı güncellemeler sayesinde takipçi hilesi yapmanıza yardımcı olan uygulamaların kullanım durumunu geçersiz hale getiriyor. Bizim size vereceğimiz en güzel öneri gerçek takipçi satışı yapan sitelerden hizmet almanızdır.

Hesabınızın Güvenliği İçin Takipçi Hilesi Tehdit Oluşturabilir

Her kullanıcı instagram takipçi hilesi yapabiliyor olsa da bu fırsatı veren uygulamaların güvenlik konusunda sizlere zafiyet oluşturacağını bilmelisiniz. Bu şekilde olduğunda sürekli olarak problem ile karşılaşabilirsiniz. Tam anlamıyla profesyonel bir hile yapmak için tek yapmanız gereken şey sizden hesap bilgilerinizi istemeyen servisler ile çalışmaktır. Şifresiz takipçi gönderimi yapan siteler hem hesabınızın güvenliğini önplanda tutar hem de sorunsuz bir takipçi artış süreci geçirmenize yardımcı olur.

Takipçi Hilesinin Zararı Var Mı?

Instagram takipçi hilesi ve beğeni hilesi olarak karşımıza çıkan servisler kesinlikle size gerçek bir hizmet sunmuyor. Bunun en önemli sebebi takipçilerin ve beğenilerin ücretsiz olarak dağıtılması ve içerisindeki hesapların program yardımı ile açılıyor olmasıdır. Hâl böyle olunca programlar aslında bir nevi tuzak gibi bir şey diyebiliriz. Hesabınıza takipçi gönderimi yapacağını söyleyerek sizden hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini talep edecektir. Bir süre sonra hesabınıza ait şifrenin değiştiği haberini alıp hesabınıza daha da ulaşamaz hale gelebilirsiniz.

Bu taktik artık birçok insan tarafından kullanılmıyor olsa da eskiden birçok kişinin bin bir türlü emekle kastığı hesapların ellerinden gitmesine sebep oldu. Bu sebeple birçok zararı olan takipçi hilelerinden ziyade uygun fiyatlar karşılığında sizlere gerçek ve organik olarak takipçi gönderen servisleri tercih etmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Hesabınızın gerçek takipçi sayısının artışı için hizmet veren servisler hiçbir şekilde program kullanmamakta olup bu işi profesyonel bir hizmet olarak sunuyor.

Takipçi Hilesi İle Çalınan Hesap Geri Alınır Mı?

Kullanıcılara ait olan hesapların instagram takipçi hilesi aracılığıyla çalınabildiğini sizlere söylemiştik. Bu hesaplar bazı durumlarda geri alınabiliyor olsa da kurucu mail olmadığı sürece geri alınamıyor. Hâl böyle olunca uzun uğraşlarla takipçi sayısını ve etkileşim sayısını arttırdığınız hesabınızın yaptığınız tek bir hata ile elinizden alınmasına zemin hazırlamış oluyorsunuz.

Takipçi hilesi ile çalınan hesapların çalınmasının yanı sıra algoritma tarafından türlü türlü engeller ile karşılaşma durumu da vardır. Bu şekilde sorunlar ortaya çıktığında hesabınızdan belirli bir süre boyunca etkileşim yani yorum yapma, beğenme, mesaj gönderme ve buna benzer işlemlerin hiçbirini yapamazsınız. Bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için kesinlikle takipçi arttırımı konusunda profesyonel hizmet veren kurumları tercih etmelisiniz.