%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Takipçi Kasma

Her geçen gün kullanıcı kitlesini olabildiğince geliştiren platformlardan biri olan Instagram’da birçok kullanıcı takipçi sayısını arttırma konusunda farklı farklı yolları deniyor. Bu yollardan bazıları emek vererek büyümek olsa da bazıları belirli ücretler karşılığında takipçi satın almak oluyor. Her ne olursa olsun takipçi kitlesinin olabildiğince organik olarak gelişmesi için atılan adımların kusursuz olması gerekmektedir.

Aksi halde tüm yolların sonucunda kendinizi etkileşimi sıfır olan ve sadece bot takipçilerden oluşan bir hesabın sahibi olarak bulabilirsiniz.

Burada atılan adımların instagram takipçi satın alma konusunda kesinlikle dikkatli bir şekilde atılması gerekiyor. Her satın alınan takipçi sayısının ardından hesabınızın etkileşim oranını da arttırarak gönderilerinizin keşfete düşmesini ve bu sayede daha fazla kitleye ulaşmayı sağlamalısınız. Hal böyle olunca hesabınız hem organik olarak hem de yapay olarak büyümeye devam edecektir.

Burada takipçi sayınızı arttırma konusunda farklı farklı araçları kullanabilirsiniz. Bu araç sayesinde takipçi sayınızdaki artışlara şahit olabilir ve sosyal medyada hedeflerinize mükemmel bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Kasma

Instagram Takipçi Kasma İşlemi Nasıl Yapılır?

Birçok insan tarafından sosyal medya hesabının takip edilmesini sağlamak çok zor bir iş gibi görülse de emek verildiği taktirde bu işlem olabildiğince kolay olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey kimlere hitap ettiğinize ve hitap ettiğiniz kitleye yönelik yaptığınız paylaşımlardır. Profilinizi ziyaret eden kullanıcılar bu paylaşımları gördüklerinde sizi takibe alarak takipçi sayınızda artışa sebep olacaklardır. Her ne kadar mantıklı bir iş gibi görünmese de hızlı bir şekilde büyümenin en önemli yolu takipçi satışı yapılan yerlerden takipçi satın alınmasıdır. Buradan satın alınan takipçiler sizi takibe alacak kullanıcıların hesabınıza güvenmesine sebep olacaktır.

Instagram takipçi hilesi yapmak için sizlere fırsat sunan farklı farklı platformlar olsa da bu platformlara güvenmek öyle çok kolay olmayacaktır. Bazı platformlar hesabınızı ele geçirme konusunda sizlere adeta tuzak kuruyor ve tahmin edeceğinizden daha kötü sonuçlara sebep oluyor. Bundan dolayı ücretsiz olarak takipçi kasma fırsatı veren uygulamaları kullanmamaya özen gösterin.

Instagram Takipçi Kasma Yöntemlerinin Hesabınıza Zararı Var Mı?

Takipçi kasma işleminin sadece belli başlı şekillerde olmayacağından dolayı yönettiğiniz hesabın konseptine uygun olarak ilerlemeniz gerekmektedir. Türkiye’de bulunan neredeyse tüm sosyal medya platformlarında yoğun kullanılan takipçi kasma çeşitlerinden biri olan takibe takip işlemi sadece kişisel hesaplarda kullanılmalıdır.

Sizin de farkında olduğunuz gibi herhangi bir kurumsal hesap ile belirli gönderilerin altına “geri takip var”, “takibe takip” ve bunlara benzer kelimeler yazdığınızda kullanıcıların gözünde amatör bir hesaba dönüşecek ve markanıza zarar vereceksiniz.

Kurumsal hesaplarda bu taktiğin yerine uygun fiyatlar ile takipçi satışı yapan servisleri kullanabilirsiniz. Bir kurumsal sosyal medya hesabının en fazla ihtiyacı olan şey yeni gelen kullanıcılara güven aşılayabiliyor olmasıdır. Bu sebeple uygun bir şekilde bot olmayan takipçileri satın alırsanız diğer kullanıcıların güvenini kazanabileceksiniz.

Instagram Takipçi Kasma İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sosyal medya içerisinde dikkat edilmesi gereken birçok kural olduğu için organik bir hesaba sahip olmak isteyen kişiler için de satın alma esnasında dikkat edilmesi gereken birçok kural bulunmaktadır. Bu kurallar aşağıda belirtilmiş olup hiçbir şekilde atlanmadan uygulanmalıdır.

  • Takipçi kasma sitelerine kesinlikle hesap şifresi verilmemelidir.
  • Takipçi satın alırken ilk olarak küçük miktarlı paketlerden başlanmalıdır.
  • Takipçi sayısının arttırılmasında garanti veren sistemlere her zaman şüphe ile yaklaşılmalıdır.
  • Satın alınacak takipçi paketinin içeriğine dikkat edilmelidir.
  • Başlangıçta kesinlikle organik takipçi paketlerine yönelmeniz gerekiyor.
  • Bot takipçi paketlerine karşı aşırı ilgi duyulmamalı ancak belirli bir organik takipçi miktarına ulaştıktan sonra uygun fiyatlı olduğu için tercih edilmelidir.
  • Takipçi satın alınacak sistemin ödeme yöntemlerinin güvenilirliği konusunda endişe duyulmamalıdır.

Burada belirtilen maddelere dikkat edildiği durumlarda takipçi kasma işleminin daha güvenli ve kesin sonuçlar verdiğini görebileceksiniz.

Takipçi Kasma İşleminde Etkileşimlerin Önemi Var Mı?

Bu konuda birçok kişi aldığı cevaplardan dolayı tatmin olamıyor. Bu sorunun en net cevabı takipçi sayısının yüksek olması kadar etkileşimlerin de fazla olmasının gerektiğidir. Bir profilin profesyonel kişiler tarafından yönetildiğini ve takip edilmesi gereken bir profil olduğunu dışarıya yansıtması için etkileşim oranlarına da önem verilmelidir. Hatta üstüne üstlük belirli takipçi sayısına ulaşan hesapların yeni takipçiler kazanması için etkileşim oranlarının da yüksek olması gerekiyor. Hâlbuki birçok insan takipçi sayınızı arttırmak isterken etkileşim oranlarına pek önem vermiyor.

Instagram tarafından kullanıcılara sunulan keşfet algoritması sayesinde yüksek etkileşimli hesaplar daha fazla takipçi kazanmak için keşfet bölümünde gösterilmeye başlanıyor. Burada gösterilen hesaplara algoritmanın en önemli yararı sizi hiçbir şekilde takip etmeyen ve hiçbir şekilde size ulaşamayan kişilerin ulaşması konusunda destek olmasıdır.

Takipçi Sayımı Arttırmak İçin Organik Takipçi Satın Almalı Mıyım?

Her ne kadar bazı şekillerde takipçi sayınızı arttırabiliyor olsanız da tamamen bot takipçiler ile dolu olan bir hesabın takipçi sayısında artış gözlemlenmesi olabildiğince zordur. Bu sebeple başlangıç olarak takipçi arttırma konusunda organik takipçi satın al hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir.

Her organik takipçinin hesabınıza olan getirisi çok büyük olacaktır. Bu satın alım işlemini belirli periyotlar dahilinde arttırarak yaparsanız etkisini kısa süre içerisinde göreceksiniz. Bu konuya örnek vermek gerekirse hesabınızda bulunan takipçi sayısının periyotlar halinde 1000 – 1000 artacak olması aralıklarda yeni gelen takipçilerin hesabınıza daha fazla güvenmesini sağlayacaktır.

Bir hesabın takipçi sayısını organik olarak gerçek takipçiler aracılığıyla büyütmesinin en önemli kuralı yeni kişilerin gözünde iyi bir izlenim bırakmasıdır. Bir kullanıcı herhangi bir mizah sayfasının takipçilerinin yüksek olduğunu ancak buna rağmen etkileşim oranlarının düşük olduğunu görürse hesabın bot olduğu konusunda kanaat getirip takibe almadan çıkıp gidecektir. Bu sebeple büyümek için organik takipçilerden oluşan kitlenizi muhakkak oluşturmanız gerekmektedir.