%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Takipçi Ne Kadar ?

Instagram, günümüzde kullanılan en popüler sosyal medya platformlarından biri olmasını yanı sıra, birçok kişinin e – ticaret yaptığı uygulamalardan da birisidir. Instagram sayesinde binlerce hatta milyonlarca kişiye erişebilir; ürünlerinizi kolaylıkla satabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kişisel hesabınız sayesinde de sponsorlu reklamlar ile para kazanmanız mümkün.

Fakat bunların gerçekleşebilmesi için elbette ki takipçi sayınızın yüksek olması gerekmekte. Takipçi sayınızı yükseltmenizin en kolay ve güvenilir yolu olan organiktakipci.net üzerinden takipçi satın alarak; tamamen organik ve Türk takipçiler sayesinde daha kurumsal ve güvenilir bir profil oluşturmanız mümkün.

Instagram Takipçi Ne Kadar ?

Instagram takipçi fiyatları organiktakipci.net üzerinden, müşteri memnuniyeti odaklı güvenilir hizmet politikaları nedeni ile oldukça uygun fiyat etiketine sahiptir. Saniyeler içerisinde sizlere gönderilen organik takipçiler ile; hesabınızın büyümesini sağlayabilir ve aynı zamanda çok daha fazla kitlelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunları yalnızca siteye üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Takipçi Fiyatları

100 Takipçi Fiyatı: 5 TL

200 Takipçi Fiyatı: 10 TL

300 Takipçi Fiyatı: 15 TL

400 Takipçi Fiyatı: 20 TL

1000 Takipçi Fiyatı: 30 TL

2000 takipçi Fiyatı: 50 TL