%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Problemi Nedir?

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Problemi Nedir?

En fazla kullanılan sosyal medya platformu olan Instagram, milyarlarca kullanıcısına hizmet vermektedir. Her ne kadar hatasız ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermeye çalışsa da, en iyi sosyal medya uygulaması olmasına rağmen çeşitli sorunlar ve hatalar ile karşılaşabilmekteyiz. Bu hatalardan bir tanesi de en çok rast gelen üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu problemi şeklindedir. Instagram oluşan hataları anında Feedback alır almaz çözüm üretmeye başladığını belirtelim. Fakat bazı kullanıcılar aynı hatayı alabilmektedir.

İnstagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Problemi Nedir?

Bu Hata Neden Oluyor ve Çözümü Nedir?

Facebook markası Instagram’ı satın almasından bu yana birçok gelişmeler ile güçlendirse de çeşitli yoğunluklardan dolayı sistemlerde sorunlar oluşabilmektedir. Yükü ve kullanıcı sayısı fazla olduğundan dolayı sunucularından ara sıra bu hatayı mümkün. Peki, bu duruma karşı ne yapmalı ve nasıl çözebiliriz. Instagram Türkiye sunucusu tarafından bu hatayı alıyorsanız en basit çözümü VPN ile gerçekleştirmeniz. Bu sayede Instagram üzerinden üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu problemi ile karşılaşmayacaksınız. Bir süre sonra sunucular kendisine geldiği zaman VPN kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Bir diğer çözüm olarak hesabınızı geçici olarak dondurabilir, kapatabilirsiniz. Bu sorunun çözümü olarak birçok kaynakta hesabı dondurup açmak %90 oranında olumlu sonuçlanmıştır. Sorunların sebebi birden fazla nedenden ötürü gerçekleşebileceği için birden fazla çözümü denemeniz sizin yararınıza olacaktır. Hesabınızı dondurmak için;

  • Hesabınıza giriş yaparak Profil Düzenle sekmesine gelin.
  • Hesabı Geçici Olarak Kapat seçeneğine geldiğinizde size sorulacak sorular arasında Ara Vermek İstiyorum gibi geri dönüşü olacak bir yanıt verirseniz hesabınız bir süreliğine dondurulacaktır. (Tercih edilen yanıt Ara Vermek İstiyorum)

Ayrıca, hesap dondurma işlemini ancak 24 saatten sonra açabileceğinizi unutmayın.