%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Youtube 5000 İzlenme

5/5 Toplam: 601 Değerlendirme
5000
Teslimat Süresi: Anında işleme alınır. Aynı gün tamamlanır.
+500 Hediye Toplam: 5500
Fiyat
124.99   TL

Günümüzün en popüler isimlerinin çıkış noktası haline gelen Youtube’de sizde kendi kanalınızı oluşturarak, geniş kitlelere hitap edebilirsiniz. Youtube kanalınızda yayınladığınız video içerikleriniz sayesinde hem popüler olabilir hem de ticari gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Ancak bunu sağlayabilmek için Youtube kanalınızın abone sayısının yüksek olması ve videolarınızın yüksek etkileşim dinamiğine sahip olması gerekir. Youtube’de videolarınızın alacağı izlenmeler, kanalınızın büyümesi için çok etkilidir. Youtube izlenmenizi arttırmak için kullanabileceğiniz farklı yöntemler bulunsa da ücretli Youtube izlenme hizmetleri en güvenli yöntemi oluşturur.

Youtube izlenme hizmetleri, kanal sahiplerine hem güvenli hem de pratik bir çözüm oluşturuyor. Bu yüzden tüm dünyada Youtube kanal sahipleri arasında izlenme hizmetleri oldukça popüler hale geldi. Youtube videolarına son derece güvenli bir şekilde yüksek seviyelerde izlenmeyi, çok kısa sürelerde alabilmeye yardımcı oluyor. Bu nedenle yoğun şekilde tercih edilen Youtube izlenme hizmetini sitemizden de kullanabilirsiniz. 5000 Youtube izlenme paketi ile izlenme sayınızı 5 bin birden arttırabilirsiniz.

5000 Youtube İzlenme Paketini Aldığımda, İzlenme Şartı Tamamlanır Mı?

Youtube, günümüzün en çok kullanılan video paylaşım platformudur. Tüm kullanıcıları kendi kanallarını oluşturup, paylaştığı video içerikleriyle ticari gelir elde edebiliyor. Yüksek kullanım potansiyeli sayesinde her Youtube kanalı geniş kitlelere hitap edebilme şansını yakalıyor. Ancak Youtube kanalından reklam geliri elde edebilmek için yeni getirilen Youtube 4000 izlenme ve 1000 abone koşulunu yerine getirmeniz gerekiyor.

5000 Youtube izlenme paketimiz sayesinde Youtube’nin iki kademeli şartının ilkini tamamlamış olursunuz. Youtube 1000 abone koşulunu tamamlamak için ise sitemizde yer alan 1000 Youtube abone paketimizi inceleyebilirsiniz. Youtube izlenme ve abone paketlerimiz ile yeni bir kanal açtığınızda dahi en kısa süre içerisinde reklam geliri kazanma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

YouTube 5000 İzlenme

5000 Youtube İzlenme Paketini Nasıl Alabilirim?

Youtube kanalınızdaki videoların izlenmesini kolayca arttırmanıza yardımcı olan 5000 Youtube izlenme paketini sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Youtube izlenme kategorimizde yer alan 5 bin Youtube izlenme paketinin “Hemen Satın Al” seçeneğine tıklamalısınız. 5 bin izlenme paketi sipariş ekranına ulaştığınızda;

  • İzlenme almak istediğiniz Youtube kanal adını/linkini veya ilgili video linkini girmelisiniz.
  • Her konuda anlık iletişim sağlanabilmesi için iletişim bilgilerinizi(cep telefonu numarası/e-posta adresi) girmelisiniz.

 İşlemlerini eksiksiz şekilde tamamlamalısınız. Bu aşamadan sonra güvenli ödeme yöntemlerimizi kullanarak, siparişinizi ödemesini tamamlayabilirsiniz.

5000 Youtube İzlenme Paketinde Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Sitemizde yapacağınız tüm Youtube paket satın alımlarınızda hızlı ve güvenli ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Organik Takipçi olarak kullanıcılarımıza 3 farklı ödeme yöntemi sunuyoruz. Ödeme işlemlerinizi “Kredi Kartı ve Banka Kartı” ile gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online ödemelerde tüm dünyada kullanılan 3D Secure güvenlik altyapısını kullanıyoruz.

Ödeme işlemlerinizde Organik Takipçi banka hesaplarımıza “EFT” veya “Havale” yöntemini de kullanabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımızda bulunan hesap numaralarımıza sitemizdeki banka bilgileri sayfasından ulaşabilirsiniz. Ödemelerini mesai saatleri dışında EFT ile yaptığınız takdirde ödeme değerlendirmenizin ilk mesai saati başlangıcıyla birlikte yapılacağını unutmamalısınız.

Sitemizde ödeme işlemleriniz için yeni nesil ödeme sistemi “Mobil Ödeme” yöntemini de kullanabilirsiniz. Böylelikle sitemizden yapacağınız 5000 Youtube izlenme paketi alımlarınızda ücretin, mobil hat faturanıza yansıtılmasını da sağlayabilirsiniz.

Youtube 5000 Abone Paketi Siparişimin Durumunu Nereden Öğrenebilirim?

Youtube kanalınız için sitemizden yapacağınız tüm izlenme satın alımlarınızda, siparişinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Organik Takipçi olarak sitemizdeki “Sipariş Takibi” sayfamız ile 5000 Youtube izlenme paketi siparişinizin durumunu takip edebilmenize yardımcı oluyoruz. Siparişinizin durumunu görebilmek için “Sipariş Numarası” ve “İletişim Bilgileri” kısımlarını doldurarak, sayfadaki “Gönder” seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Böylelikle siparişinizin hangi aşamada olduğuna dair tüm detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Youtube İzlenme Hizmetiyle ilgili Nasıl Destek Alabilirim?

Kullanıcılarımızın her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet standartlarından yararlanabilmelerini hedeflemekteyiz. Sitemizde yer alan tüm ücretli sosyal medya paketlerimizde olduğu gibi Youtube izlenme paketlerimiz içinde her konuda destek sağlıyoruz. Sitemizin sağ alt kısmında yer alan “Canlı Destek” servisimiz üzerinden her konuda bilgi/destek alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için dilerseniz “Canlı WhatsApp Destek Hattı” servisimizi de kullanabilirsiniz. Ayrıca “Organik Takipçi Müşteri Hizmetleri Numarası” ile de bize kolayca ulaşabilirsiniz. Siparişiniz ve ödemeleriniz ile ilgili her konuda bu 3 iletişim kanalımız üzerinden destek alabilirsiniz.