%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

 • Ana Sayfa
 • Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Her instagram kullanıcısı için platformda birçok araca ihtiyaç vardır. Bu araçlardan biri de takip ettiğiniz ya da etmediğiniz bir kişinin profil fotoğrafını büyük haliyle göstermeye yarayan “Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme” aracıdır. Bu aracı kullanarak istediğiniz kişinin profil resmini en net haliyle görüntüleyebilir ve dilediğiniz gibi bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarının özellikle kullanıcılarının profil resimlerinin büyük halini görüntülemeye izin veriyor olması bu platformda da aynı özelliğin aktif olması isteğini ortaya çıkarıyor. Instagram’ın hiçbir şekilde profil fotoğrafı büyütme işlemine olanak sağlamamasından dolayı Organik Takipçi olarak biz de sizden herhangi bir ücret talep etmeden bu işlemi gerçekleştirmeniz için ilgili aracı kullanıma sunuyoruz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme aracının en kullanışlı olduğu zaman bir hesabın takipçi kitlesinin bot olup olmadığını anlamak istediğiniz zamandır. Bu zaman diliminde profil fotoğrafını büyütmek için yapmanız gereken işlemler aşağıda sizlerle paylaşılmakta olup tüm yönergeler sizlerle paylaşılıyor.

Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

Instagram Profil Resmi Büyütme Aracı hem mobil cihazlardan hem de tarayıcıdan rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu sebeple yapmanız gereken işlemleri aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Tarayıcıda Instagram Profil Resmi Büyütme

Bu aracı bilgisayar tarayıcısında aktif olarak kullanmak için ilk yapmanız gereken işlem direkt olarak profil fotoğrafını büyüteceğiniz kişinin hesabına gitmek ve profil fotoğrafı linkini almaktır. Bu bilgiye ulaştıktan sonra aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

 • Bilgisayarınızda yüklü olan (Chrome, Edge ya da Opera) tarayıcıyı açın.
 • Instagram’ın resmi internet sitesine girin.
 • Kişisel ya da sahte hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapın.
 • Profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kullanıcıyı belirleyin.
 • Kullanıcı adını bir yere not edin ve işlemlere aşağıdaki adımlarla devam edin.

Bu adımla birlikte profil resmi büyütme işlemi için ihtiyacınız olan kullanıcı adını almış olacaksınız. Bir sonraki aşamada Organik Takipçi tarafından sunulan “Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme” sayfasına geçiş yapıp aşağıdaki adımları uygulamaya devam edin.

 • “Instagram Fotoğraf Linki” yazan kutucuğa kopyaladığınız kullanıcı adını yapıştırın.
 • “Ben Robot Değilim.” yazısının yanında bulunan kutucuğu işaretleyin ve doğrulamayı tamamlayın.
 • “İndir” butonuna basın ve profil fotoğrafının büyük halini görün.

Cep Telefonu ve Tablette Instagram Profil Resmi Büyütme

Instagram’da herhangi bir kullanıcının profil fotoğrafını büyütmek istediğinizde cep telefonu ya da tabletten uygulamayı kullanarak büyütme işlemini gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır. Bu durumda yapmanız gereken şey telefonunuza ya da tabletinize “Chrome ya da Opera” gibi bir tarayıcı yüklemektir. Bu tarayıcıyı yükledikten sonra aşağıdaki adımları uygulamaya başlayabilirsiniz.

 • “Instagram” internet sitesine girin.
 • Profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz kişiyi belirleyin.
 • Bu kişinin kullanıcı adını bir yere not edin.
 • Bir sonraki aşamada “Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme” aracına girin.
 • Belirtilen alana kullanıcı adını en sade haliyle “organiktakipci” gibi yazın.
 • Seçtiğiniz profil resmi anında büyütülecek ve size sunulacaktır.

Her iki cihazda da profil fotoğrafını büyüttükten sonra “Instagram Fotoğraf İndirme” aracını kullanarak büyüttüğünüz fotoğrafları indirebilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Uygulaması Var Mı?

Her ne kadar birçok kişi tarafından internet siteleri aracılığıyla sunulan profil fotoğrafı araçları bilgisayarda kullanılabilir olsa da mobil cihazlarda profil fotoğrafını büyütmek için bazı mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar her ne kadar mantıklı olsa da kesinlikle aralarından güvenilir olanları kullanmanız gerekiyor.

Instagram Gizli Hesabın Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Instagram’da profil fotoğrafı büyütmek istiyor ancak profil fotoğrafını büyüteceğiniz hesabın “Herkese Açık” olmayan yani “Gizli Hesap” olduğunu görüyorsanız bu durumda öncelikle belirtilen aracı kullanmak için hesabın gizli ya da açık olmasının önemli olmadığını bilmelisiniz. Her ne olursa olsun büyütmüş olduğunuz profil fotoğrafı en iyi kalitede olarak sizlere sunulmakta ve direkt indirilebilir hale gelmektedir.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı Ücretli Mi?

“Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme” işlemleri için Organik Takipçi markasına herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Biz müşterilerimizin satın aldığı gerçek takipçi hizmeti başta olmak üzere tüm takipçi paketlerinin arasında herhangi bir bot hesap olup olmadığını kontrol edebilmeleri için bunu ücretsiz olarak sunuyoruz.

Bu içeriğimizde sizlere anlattığımız yönergeleri kullanarak takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmenizin hemen ardından profilinize gelen takipçilerin gerçekliğini profil resimlerini büyüterek kontrol edebilirsiniz. Her anlamda bu durumun size avantajı olacağını söyleyebilir ve aldığınız hizmetin kalitesinin farkına varmanızda yeterli olacağını bildirebilirsiniz. Hepsini bir kenara bıraktığımızda büyütme işleminin oldukça kolay adımlar neticesinde gerçekleştirilebiliyor olmasından dolayı profil resmini rahatlıkla büyütebilirsiniz.

Instagram Profil Resmi Boyutları Nasıl Büyütülür?

Instagram’da profil resmi boyutları genel olarak 150x150 olarak belirlenmiştir. Bu boyutun arttırılması ne yazık ki sadece ekstra işlemler sayesinde yapılmaktadır. Bir profile girdiğinizde kullanıcın profil resmi aşırı derecede küçük göründüğü için kişinin gerçek ya da sahte hesap olduğu anlaşılamıyor. Her anlamda bu durumu ortadan kaldırmak ve takip edeceğiniz kişinin gerçek hesap olduğunu anlamak için profil resmi büyütme aracını kullanabilirsiniz. Bazı kullanıcılar ne yazık ki profil fotoğrafı büyütme aracının doğruluğu konusuna aşırı derecede şüpheci yaklaşıyor. Bu sistem doğrudan “Instagram” tarafından sunulduğu için herhangi bir şekilde problemle karşılaşmanıza sebep olmuyor.

Instagram Profil Resmini Kolay Yoldan Büyütebilir Miyim?

Instagram profil resmini büyütmek için eskiden profil bağlantısında yapılan birkaç değişiklik başarıya ulaşmayı mümkün hale getiriyordu. Her ne kadar mantıklı bir yol olsa da bazı durumlarda hata verebiliyor. Bu yolu kullanmak isteyen kişiler aşağıdaki adımları uygulayabilir.

 1. Bilgisayarınızda yüklü olan tarayıcıya giriş yapın.
 2. “Instagram” resmi sitesine ulaşın.
 3. Bu site içerisinde işlem yapabilmek için ilk olarak kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapmalısınız.
 4. Bu adımda profil resmini büyütmek istediğiniz kişinin profiline girin.
 5. Belirtilen kişinin profiline ulaştıktan sonra profil resminin üzerine sağ tıklayın.
 6. Tüm seçeneklerin arasından “Yeni Sekmede Aç” seçeneğine dokunun.
 7. Profil resminiz farklı bir sekmede açılacaktır.

Bu aşamada profil fotoğrafının gösterildiği sekmede direkt olarak bir bağlantı oluşacaktır. Bu bağlantıda yapacağınız birkaç düzenleme neticesinde profil resmi büyütme işlemi tamamlanacaktır.

 1. Sizi karşılayan sekmenin linkinin içerisinde “s150x150” adlı bir kısım olacaktır.
 2. Bu kısmın başında yer alan “s” harfi resmin küçülmesine sebep oluyor.
 3. Bu harfi “m” ile değiştirin.
 4. Artık belirtilen fotoğraf en büyük haliyle karşınıza çıkacaktır.

Bu işlem adımları geçmişte çok aktif bir şekilde kullanılmış olsa da günümüzde bazı hatalara sebebiyet verebiliyor. Hâl böyle olunca sürekli hatalarla karşılaşmak yerine direkt olarak internet sitemizde yer alan profil fotoğrafı büyütme aracını kullanabilirsiniz.

Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı Profil Fotoğrafını Hangi Boyutlarda Gösteriyor?

Organik Takipçi tarafından sunulan “Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı” aracıyla büyütmüş olduğunuz profil fotoğrafları orijinal boyutu olan 150x150 ölçülerinde sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple herhangi bir görüntü bozulması ya da buna benzer bir kayıpla karşılaşma olasılığınız olmuyor. Her anlamda profesyonel olarak oluşturulmuş aracımızdan dilediğiniz gibi faydalanabilir ve bunu herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hazırlanıyor..
0%