%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

4000 Gerçek Takipçi

5/5 Toplam: 6 Değerlendirme
4000
800 Tane Telafi
+400 Hediye Toplam: 4400
Fiyat
419.99   TL

Instagram’da bir hesabın otoritesi, takipçi sayısı arttıkça güçlenmektedir. Bu nedenle kurumsal hesaplar ve markalar, takipçi sayılarını arttırmak adına gerçek takipçi satın almak isterler. Eğer sizler de markanız ya da kişisel hesabınız için takipçi satın almak istiyorsanız web sitemizden 4000 takipçi satın alarak hesabınızı büyütebilirsiniz.

4000 Gerçek Takipçi

Kısa bir süreliğine indirimde olan 4000 gerçek takipçi paketi sayesinde Instagram’da kısa bir süre içerisinde yükselebilirsiniz. Paket sayesinde yukarı kaydırma özelliğini kazanabilir ya da “Keşfet” sekmesinde daha fazla yer alabilirsiniz. Bu durum da bir döngü içerisinde daha fazla takipçi kazanmanızı sağlar.

Neden 4000 Gerçek Takipçi Satın Almalısınız?

Eğer bir marka ya da işletme hesabıysanız sahte takipçilerle uğraşıp da kurumsal kimliğinizi zedelemeyin. gerçek ve gerçek takipçilerimizden satın alarak markanızı güçlendirebilirsiniz. Çünkü günümüzde daha fazla takipçi, daha fazla popüler olmak demektir. Yüzlerce lira reklam vererek birkaç yüz takipçiye ulaşacağınıza sadece 75 Türk lirasına 4000 adet gerçek ve gerçek takipçi elde edebilirsiniz.

gerçek takipçilerimiz, paketi satın aldıktan sonra hesabınıza yavaş yavaş eklenmeye başlar. 4000 takipçi, bir anda hesabınızı takip etmez ve Instagram’ın tüm güvenli prosedürlerine uyulur. Böylece takipçi sayısında herhangi bir azalma yaşanmaz ya da hesabınızla ilgili herhangi bir işlem yapılmaz. Siz sadece ödemenizi yaptıktan sonra oturduğunuz yerden gelen takipçilerinizi kontrol edebilirsiniz.

4000 Gerçek Takipçi Almanın Avantajları

4000 gerçek takipçi satın almak demek, sonrasında daha fazla gerçek takipçi kasmak demektir. Zira 4000 takipçi alarak hesabınızı daha popüler hale getirirsiniz ve böylece hesabınızı keşfeden insan sayısı da artacaktır.

Alacağınız takipçiler, hesabınızda sahte takipçi izlenimi yaratmaz. Hepsi gerçek takipçidir ve takipçi satın aldığınızı kimse fark etmez. Böylece hesabınız Instagram gözünde de doğal olarak büyümüş gibi görünür.

5 Dakika Önce Aydın'dan bir müşteri Instagram 4000 Bayan Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.