%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Video İndir

Her insan artık belki de gününün neredeyse büyük bir kısmını Instagram’da takip ettiği kişilerin fotoğraflarına ya da paylaştığı videolarına bakarak geçiriyor. Bu platformda paylaşılan her gönderiyi indirme imkanınız bulunuyor ancak bu gönderileri indirmek için de farklı internet sitelerini kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Tabii ki platformda gördüğünüz herhangi bir videoyu arkadaşınıza anlık iletişim uygulamaları üzerinden indirilmeye hazır olarak göndermek isteyeceksiniz. Bu durumda direkt olarak videoları indirmek için farklı yolları denemeye hazır olmanız gerekiyor. Biz de bu yollar hakkında gerekli bilgileri sizlere vererek kısa süre içerisinde instagram video indir işlemini gerçekleştirmenizi sağlayacağız.

Instagram’dan Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram’da bulunan herhangi bir videoyu indirmek için yapmanız gereken ilk şey hangi cihazdan indireceğinize ve bu cihaza uygun bir platform bulduğunuza emin olmaktır. Instagram video indirme özelliği bilgisayar ve akıllı telefonda birbirinden farklı olabiliyor. Bu sebeple indireceğiniz uygulamanın cihazınızda sorunsuz bir şekilde çalışması gerekmektedir.

Bu platformdan video indirmek için ilk olarak hesabınıza giriş yapın ve indireceğiniz videonun adresini aşağıdaki adımları takip ederek kopyalayın.

  1. İndireceğiniz videonun paylaşıldığı hesabın gizli hesap olmaması çok önemlidir.
  2. Hesap gizli değilse videonun sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya tıklayın.
  3. Burada karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Bu seçeneklerin arasında “Bağlantıyı Kopyala” bulunuyor.
  4. Bu butona tıklayarak bağlantıyı kopyalayın ve videonun indirilmeye hazır olmasını sağlayın.
  5. Bir sonraki adım ise kullandığınız instagram video indirme aracına linki yapıştırıp indirme talimatını vermek olacaktır.

Android ve iOS Cihazlara Instagram’dan Video İndirme

Android veyahut iOS işletim sistemine sahip bir telefonunuz var ve bu telefona instagramdan video indirmek istiyorsanız internet sitelerini kullanmak yerine daha farklı alternatifler olan mağaza uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede işlem daha kolay gerçekleşecek ve kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Aynı zamanda bu şekilde yapılan indirmeler ile birlikte kullandığınız veri miktarında da düşüşler olacak ve hem zamandan hem de internet paketinizden tasarruf etmiş sayılırsınız. Telefonlarınıza instagramdan video indirmek için uygulamanız gereken adımlar da aynı şekilde bilgisayara indirme adımlarına benzerdir.

Instagram Video İndir

Instagram Video İndirme Uygulamaları Güvenilir Midir?

Her ne kadar instagram’dan video indirme konusunda sizlere fırsat sunuyor olsa da bazı uygulamalar adeta sizi tuzağa çekerek hesabınızın bilgilerini çalmaya yeltenebilir. Hal böyle olunca kullandığınız uygulamanın güvenilirliği konusunda her zaman endişeli olmalısınız. Bir uygulama ya da araç sizden video indirme işlemi için kullanıcı adı ve şifrenizi girmenizi talep ediyorsa bu işin sonu gerçekten kötü olabilir.

Instagram video indir işlemini başarılı bir şekilde tamamlamak için güvenilir ve şifre istemeyen araçları kullanabilirsiniz. Her geçen gün instagram kullanıcılarının bu konuda bilinçli hale gelmesi uygulamaların tuzak kurmasını engellemiştir. İnternette yapacağınız kısa aramalar neticesinde şifresiz video indirme hizmeti sunan araçlar bulabilirsiniz.

Instagram’dan Programsız Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Her ihtimale karşı ben bilgisayarıma ya da telefonuma instagram video indirme işlemi için bir program indirmek istemiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken online video indirme hizmeti sunan araçları kullanmaktır. Bu araçlar hesabınız veya cihazınız için herhangi bir tehlike oluşturmaz. İnternet aracılığıyla videoyu belirli bir formata dönüştürerek direkt olarak size indirme bağlantısını verir. Bu tür araçlara internetten araştırma yaparak ulaşmanız çok kolaydır. Burada anahtar kelimeniz instagram video indir oluyor. Bu kelimeyi internette aratmanız yeterli olacaktır.

Hazırlanıyor..
0%