%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Sık Sorulan Sorular

TikTok Yorum paketlerinden satın aldığınızda söz konusu paketler için kadın ya da erkek olarak seçim gerçekleştirebiliyorsunuz.

TikTok Yorum paketlerinde tarafınıza gönderilecek olan yorumların tamamını siz belirleyebiliyorsunuz.

TikTok yorumları kısa süre içerisinde tarafınıza teslim ediliyor. Bu işlem için sadece profilinizin herkese açık konumda olması gerekiyor.

Hiçbir şekilde hesap şifresi ya da buna benzer güvenlik açığı yaratacak bir bilgiyi bizlerle paylaşmanıza gerek yoktur.

TikTok yorumlarının teslimat süresi anlık olarak işleme alınmakta ve kısa süre içerisinde teslim edilmeye odaklanmıştır.

TikTok’ta paylaştığınız videolar ve buna benzer içeriklerin tamamı için etkileşim yaratmak amacıyla diğer kullanıcılar tarafından gönderilen likelardır.

TikTok algoritması incelendiğinde özellikle bir videonun keşfete düşmesi için izlenme sayısından daha çok beğeni alması gerekmektedir. Bu sebeple de izlenmelerden daha önce beğeniş atın almanız gerekiyor.

TikTok beğeni paketleri sipariş aşamasını geçtiğinizde anlık olarak işleme alınır ve kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilir.

TikTok Beğeni paketlerinden herhangi birini satın alırken hiçbir şekilde tarafınızdan hesap şifresi ya da buna benzer bir bilgi talep edilmemektedir.

TikTok Beğeni paketleri hiçbir şekilde teslim edildikten sonra silinme ya da düşme gibi durumlarla karşılaşmamaktadır.

Twitter’da paylaştığınız her türlü durum güncellemesine diğer kullanıcılar tarafından yapılan etkileşimlerdir.

Twitter yorumları gerçek kişiler tarafından aktif olarak kullanılan hesaplar aracılığıyla gönderilmektedir.

Twitter Yorum paketlerini satın aldığınızda söz konusu siparişiniz anlık olarak işleme alınmakta ve kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.

Twitter’da satın alacağınız yorumların gönderileceği hesapların cinsiyeti tarafınızca dilediğiniz gibi seçilebilmektedir.

Twitter’da yorum satın aldığınızda yorumların sizlere iletilmesi için hiçbir şekilde hesap şifresi ya da buna benzer bir bilgi paylaşmanıza gerek yoktur. Hesabınızın açık olması söz konusu siparişin teslim edilmesi için yeterli olacaktır.

Twitter’da paylaşmış olduğunuz durum güncellemelerine aktif hesaplar tarafından gönderilen favorilerdir.

Twitter’da sahip olduğunuz profilde paylaştığınız tüm içerikler için söz konusu beğeni paketlerini dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

Twitter Beğeni ve Favori paketleri arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.

Twitter Beğeni paketlerini satın aldığınızda söz konusu paketlerin tarafınıza teslimatı ortalama 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Twitter’da gerçekten profesyonel bir profile sahip olmak isteyen kullanıcıların söz konusu paylaşımlarına bu paketleri satın alması gerekmektedir.

Twitter’da sahip olduğunuz profil için satın alacağınız takipçilerde hiçbir şekilde düşüş olmaz.

Twitter takipçi paketlerinden herhangi birini satın aldığınızda söz konusu paketlerin teslimat süresi anlık olarak gerçekleşir. Hiçbir şekilde bot kullanılmadığı için belirli bir zaman alabilir.

Twitter’da satın almış olduğunuz takipçiler tamamıyla aktif olarak kullanılan twitter hesaplarıdır.

Twitter takipçi satın alırken yapmanız gereken en önemli işlem satın alım işlemini gerçekleştirirken verilen kullanıcı adı bilgisini doğru girmektedir. Bunu doğru girdikten sonra ekstra olarak bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Twitter takipçileri gerçek kişilerden oluştuğu için hesabın kapanması ya da buna benzer olumsuz bir durum asla ortaya çıkmayacaktır.

YouTube Yorum paketleri arasından dilediğinizi seçebildiğiniz gibi yorumların tamamı da gerçek kişiler tarafından gönderilmektedir.

YouTube videolarınız için satın almış olduğunuz yorumların cinsiyetinden tutun ne zaman gönderileceğine kadar birçok durumu siz belirleyebiliyorsunuz.

YouTube Yorum paketleri sipariş verildikten sonra anlık olarak işleme alınır ve kısa süre içerisinde teslim edilir.

YouTube Yorum paketleri içerisinde tarafınıza gönderilecek olan yorumların tamamını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

YouTube yorumlarını satın aldıktan sonra söz konusu yorumların silinmesi ya da buna benzer bir durum asla ve asla gerçekleşmeyecektir.

Siparişinizi verip ödemenizi gerçekleştirdikten hemen sonra siparişiniz işleme alınır ve kısa süre içerisinde teslim edilir.

YouTube İzlenme paketlerini satın alırken hiçbir şekilde hesap şifresi ya da buna benzer bir bilgiyi bizimle paylaşmanıza gerek kalmaz.

YouTube İzlenmeleri tamamıyla gerçek kişiler tarafından aktif olarak kullanılan YouTube hesapları aracılığıyla gönderilmektedir.

YouTube İzlenme paketi sayesinde izlenme sayılarınız arttıkça videolarınızın keşfete yani trendlere düşme olasılığı da artacaktır.

YouTube İzlenme paketleri sayesinde kanalınızda paylaştığınız videolar gerçek kişiler tarafından izlenir ve bu izlenmeler doğrudan istatistiklere yansır.

YouTube Beğeni paketlerini satın alırken hiçbir şekilde kanal şifresi ya da buna benzer bir bilgiyi bizlerle paylaşmanıza gerek olmaz.

YouTube Beğeni paketleri satın alındığında doğrudan algoritmayı etkilemekte ve hesabınızda paylaşmış ve beğeni satın almış olduğunuz videonun keşfete düşmesini sağlamaktadır.

YouTube’da paylaştığı videoların sürekli olarak Trend bölümünde gözükmesini isteyen kullanıcılar söz konusu beğeni paketlerini satın almalıdır.

YouTube Beğeni paketleri kısa süre içerisinde işleme alınır ve anlık olarak teslim edilir.

YouTube Beğeni paketleriyle kanalınızda paylaşmış olduğunuz videoların tamamıyla gerçek kişiler tarafından beğenilmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram Profil Ziyareti paketleri ömür boyu geçerlidir ve istatistiklerden belirtilen tarihler seçildiğinde sürekli olarak gözükür.

Instagram Profil Ziyareti paketlerinin en önemli etkisi hesabınızın keşfete düşmesidir. Hesabınız çok fazla ziyaret aldığında daha fazla ön plana çıkmaya başlar.

Instagram Profil Ziyareti paketlerini satın alırken sadece kullanıcı adınızı verirsiniz. Bunun akabinde ziyaretler anlık olarak gerçekleşir.

Instagram Profil Ziyareti paketleri istatistiklerinize doğrudan yansıyarak hesabınızın keşfete düşmesinde büyük ölçüde rol oynar.

Instagram’ın sahip olduğu algoritmada sizi keşfete düşürecek olan en önemli paketlerden biri de profil ziyareti paketleridir. Birçok gerçek kullanıcı profilinizi ziyaret eder.

Instagram Kaydetme paketlerini satın aldığınızda hiçbir şekilde hesap şifresi ya da buna benzer bir bilginin tarafımıza aktarılmasına gerek kalmaz.

Kaydetme hizmetini satın aldığınızda söz konusu ürün anlık olarak işleme alınır, kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilir.

Instagram Kaydetme paketlerinin hesabınıza hiçbir şekilde olumsuz bir etkisi olmayacak, kısa süre içerisinde keşfete düşme fırsatı elde edeceksiniz.

Instagram Kaydetme paketlerinden herhangi birini satın aldığınızda tarafınıza teslim edilen kaydetmelerin hiçbiri silinmez.

Instagram Kaydetme hizmetiyle birlikte paylaştığınız gönderilerin gerçek kişiler tarafından kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram erişim paketlerinin hesabınıza olumsuz bir zararı olmayacaktır. Bu sebeple dilediğiniz gibi satın alım gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram’da fenomen olmak isteyen birçok kullanıcı özellikle ilk olarak hesabın erişim sayılarına etki etmeyi hedefliyor. Bu sebeple de hedeflere kısa süre içerisinde erişmek için doğrudan internet sitemizde yer alan erişim paketlerini satın alabilirsiniz.

Erişim paketleri satın alındıktan çok kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Bu durumda hiç beklemenize gerek olmadan hesabınızın kalitesini daha fazla arttırabilirsiniz.

Erişimlerin tamamı gerçek hesaplar aracılığıyla gerçekleştirildiği için doğrudan hesabınızın istatistiklerine etki edecektir. Bu sebeple de hiçbir şekilde endişe duymanıza gerek kalmadan popüler olabileceksiniz.

Instagram Erişim olarak adlandırılan hizmet, platform içerisinde arama yoluyla ya da keşfet yoluyla hesabınızı ziyaret eden kullanıcılarla alakalıdır. Bu hizmet sayesinde popülerliğinizi günden güne arttırabilir ve keşfete düşme olasılığınızı daha fazla yükseltebilirsiniz.

IGTV izlenmelerinin tamamı aktif olarak kullanılan gerçek hesaplar aracılığıyla gönderiliyor. Bu sayede de izlenmeler doğrudan istatistikleri yansıyor ve kısa süre içerisinde popüler olmanızda fayda sağlıyor.

Otomatik IGTV İzlenme paketi içerisinde hiçbir şekilde hesabınıza ait şifre ya da eposta bilgisini tarafımızla paylaşmanıza gerek yoktur. Bu doğrultuda sadece kullanıcı adınızı belirtmeniz yeterlidir.

Instagram Otomatik IGTV İzlenme paketinde herhangi bir gönderi sınırı bulunmuyor. Bu sebeple de hem gönderi sayınızı siz belirliyor, hem de sürekli izlenme satın almaya gerek kalmadan işlem gerçekleştiriyorsunuz.

Otomatik IGTV İzlenme paketinde izlenmelerin tarafınıza teslim edilmesi çok kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Instagram’da paylaştığınız IGTV videoları için otomatik olarak izlenme gönderen sistemdir. Bu sistem içerisinde birçok kullanıcı sürekli olarak izlenme satın almakla uğraşmıyorken, teslimatlar anlık gerçekleşiyor.

Instagram Otomatik Reels İzlenme paketlerinin teslimatı anlık olarak gerçekleşiyor. Bu bağlamda reels izlenmeleriniz de kısa süre içerisinde artıyor.

Reels video paylaşımlarınıza otomatik olarak izlenme satın aldığınızda hesap şifresi ya da buna benzer bir bilgi paylaşmanız gerekmez.

Instagram Otomatik Reels İzlenme paketi içerisinde 30 gün boyunca oto bir şekilde izlenme gelecek olan reels videolarının sayısını siz belirliyorsunuz.

Oto Reels İzlenme paketi 30 gün geçerlidir. Bu süre zarfında paylaştığınız her reels videosuna otomatik olarak izlenme gönderimi gerçekleşecektir.

Instagram Otomatik Reels İzlenme paketi profilinizde paylaşmış olduğunuz reels gönderilerinin izlenme sayılarını otomatik olarak arttırmaya yarıyor. Bu sayede etkileşim sayılarınızı da en iyi seviyelerde tutabilirsiniz.

Instagram Otomatik Video İzlenme paketi anlık olarak teslim ediliyor. Bu doğrultuda profilinizde video paylaştıktan sonra 1-5 dakika aralığında izlenmeleriniz gönderilmeye başlıyor.

Instagram Otomatik Video İzlenme paketini satın alırken hesap şifresi ya da hesabınızın bağlı olduğu eposta bilgisi paylaşmanıza gerek yoktur. Tek olarak kullanıcı adı bilgisi paylaşmanız söz konusu hizmetin aktifleşmesi için yeterlidir.

Instagram Otomatik Video İzlenme paketinde hiçbir şekilde gönderi sınırlaması bulunmuyor. Bu durum tamamıyla sizin isteğiniz doğrultusunda şekilleniyor.

Instagram Otomatik Video İzlenme servisi 30 gün geçerlidir. Bu süre zarfı içerisinde paylaşacağınız ve otomatik olarak gönderim sağlanacak olan video sayısı satın alım esnasında tarafınızca belirleniyor. Hiçbir sınırlandırma uygulanmadığı için dilediğiniz kadar videoya izlenme alabilirsiniz.

Instagram Otomatik Video İzlenme, profilinizde paylaşmış olduğunuz videolara otomatik olarak paylaşıldığı andan itibaren izlenme gönderen bir sistemdir. Bu sistem sayesinde paylaştığınız videoların etkileşimlerini en iyi seviyeye çıkarabilirsiniz.

YouTube Abone Paketleri arasından herhangi birini tercih ettiğinizde satın alım işlemini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri; “Mobil Ödeme, Online Ödeme, Havale, EFT ve FAST” ile sınırlıdır. Yurtdışında yaşayan müşterilerimizde satın alım işlemlerini “Online Ödeme” aracılığıyla rahatlıkla gerçekleştirebilir.

Organik Takipçi olarak tüm hizmetlerimizde kullanıcılarımıza anlık destek vermeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda satın aldığınız hizmetle alakalı ister satın alım öncesi isterse satın alım sonrası 7 gün 24 saat canlı destek alabilirsiniz.

YouTube bilindiği gibi bir kanalın para kazanma özelliğinin açılması için 4.000 saat izlenme ve 1000 Abone şartı koyuyor. Bu şartlar sebebiyle abone satın alım işlemini gerçekleştirerek para kazanma özelliğini aktifleştirebilirsiniz.

YouTube’da bir kanalın etkileşim oranlarının artmasındaki en önemli ölçüt abone sayısının fazla olmasıdır. Bu durumda abone sayısını arttırmak için satın alım gerçekleştirdiğinizde söz konusu etkileşimlerin günden güne artacağını göreceksiniz.

YouTube Abone paketlerinin içerisinde yer alan abonelerin kullandığı hesaplar programla ya da yazılımla açılmadığı için herhangi bir şekilde kanalınızın kapanması ya da işlem engeli yemesi gibi bir husus ortaya çıkmayacaktır.

YouTube Abone paketlerinden herhangi birini satın aldığınızda siparişiniz anlık olarak işleme alınacaktır. Ekip olarak siparişinizin en kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Instagram’da ödemelerinizi gerçekleştirirken, hiçbir serviste bulamayacağınız “Mobil Ödeme” başta olmak üzere “Online Ödeme, Havale, EFT ve FAST” gibi yöntemleri dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Instagram’da gönderileriniz için yorum satın aldığınız profilinizi ziyaret eden kullanıcılar tarafından kesinlikle anlaşılmamaktadır. Bunun en önemli sebebi yorum gönderen hesapların profil fotoğrafı, takipçi ve takip edilen sayısı birbiriyle orantılıdır.

Instagram’da paylaşmış olduğunuz her içerik için satın aldığınız yorumlar tamamıyla Türk öznitelikli hesaplarla gönderilmektedir. Hiçbir şekilde yabancı niteliğe sahip hesap sizlere sunulmuyor.

Instagram’da gönderileriniz için satın almış olduğunuz yorumların hiçbir şekilde silinmesi mümkün değildir. Bu yorumlar tamamıyla aktif olarak kullanılan gerçek hesaplar aracılığıyla gönderiliyor.

Instagram’da satın almış olduğunuz yorumlar sipariş verdiğiniz anda işleme alınır. Bunun akabindeki süreç içerisinde teslimat başlar. Her adımda tarafınıza bilgilendirme için SMS ve E-posta gönderilir.

Instagram’da paylaştığınız gönderiler için satın alacağınız yorumların kontrolü tamamıyla sizin elinizdedir. Bu bağlamda yorum gönderecek hesapların cinsiyeti başta olmak üzere yorumda nelerin yazacağını siz belirleyebiliyorsunuz.

TikTok’ta takipçi satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra herhangi bir düşüş ya da silinme gibi durumları önlemek amacıyla paket içeriğinin sunduğu miktarın üstünde hediye takipçi gönderimi sağlıyoruz.

TikTok’ta takipçi satın aldığınız zaman satın aldığınız takipçilerin profilinize zarar vermesi gibi hususlarda endişe etmenize asla ve asla gerek yoktur. Biz tüm önlemleri tarafımızca alarak sizlere hizmet aktarımını o şekilde sağlıyoruz.

TikTok’ta takipçi satın aldığınızda tarafınıza takipçi olarak gönderilen profiller genel olarak profil resmine sahip olan kişilerden olacağı için profilinizi incelemeye alan herhangi bir kullanıcı takipçi satın aldığınızı asla ve asla anlamayacaktır.

TikTok’ta takipçi satın almak için internet sitemizde yer alan 4 farklı ödeme yöntemini tamamen güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri; mobil ödeme, online ödeme, havale ve eft ile sınırlıdır.

TikTok’ta profilinizi büyütmek amacıyla satın aldığınız takipçilerin tarafımızca gönderilme süresi fazlasıyla kısadır. Bu bağlamda siparişinizin tarafımıza ulaşmasının hemen ardından siparişiniz işleme alınır ve olabildiğince kısa süre içerisinde teslimat tamamlanır.

TikTok’ta izlenme satın aldığınız diğer kullanıcılar tarafından hiçbir şekilde anlaşılmayacaktır. TikTok’un “Keşfet” sistemine sahip olması bu durumda sizi kamufle etmeye yardımcı olacak. İzlenmelerinizin çok yüksek olduğunu gören diğer kullanıcılar paylaşımınızın keşfete düştüğünü düşünecektir.

TikTok izlenmeleri asla silinmez, silinmelere karşı önlemler her durumda tarafımızca alınarak satın alım miktarının üzerinde izlenme teslim edilir.

TikTok’ta paylaşmış olduğunuz içerikler için izlenme satın aldığınızda izlenmelerin içeriğin keşfet bölümünde listelenmesine fazlasıyla yardımcı olacağını söyleyebiliriz.

TikTok’ta izlenme satın alırken -diğer hizmetlerimizde olduğu gibi- burada da herhangi bir şekilde hesap şifresi, hesabın bağlı olduğu e-posta ya da buna benzer bilgileri tarafımıza aktarmanıza gerek yoktur.

TikTok izlenme satın aldığınızda siparişiniz tarafımıza ulaştıktan kısa süre içerisinde işleme alınmakta olup anlık teslimatı gerçekleşmektedir. Bu süre zarfı ise ortalama 5 dakika ile sınırlıdır.

Instagram’da paylaştığınız hikayeleriniz için izlenme paketi satın aldığınızda paylaştığınız hikayelerin tamamını gerçek kişiler izleyecektir. Biz hiçbir şekilde elimizde bot takipçi datası bulundurmuyor ve tamamıyla sizleri fenomen hesaplar arasında bulundurmak için gerçek kişiler tarafından hikayelerinizin izlenmesini sağlıyoruz.

Organik Takipçi aracılığıyla hikaye izlenme paketi satın aldığınızda siparişleriniz anlık olarak sistemsel bir şekilde sıraya alınmaktadır. Bu işlemin hemen ardından hesabınızın gizlilik durumu vesaire kontrol edilmekte ve hesap uygun bulunduğunda teslimat aşamasına geçilmektedir. Tüm hizmetlerde olduğu gibi hikaye izlenme paketlerinde de siparişlerin teslimatı anlık olarak tamamlanmaktadır.

Instagram’da paylaştığınız hikayeleri herhangi bir kullanıcıya dilediğiniz gibi gizleyebildiğiniz gibi sizi takip etmeyen kişilerin de hikayelerinizi görememesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle hesabınızı gizliye almalısınız. (Hesabınızı gizliye aldığınızda herhangi bir şekilde izlenme satın alamayacağınızı bilmelisiniz.) Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki adımları uygulayarak hikayelerinizi belirli kişilerin görmesini engelleyebilirsiniz.

  • Instagram profilinize giriş yapın.
  • Sağ üst köşedeki “Üç Çizgi” simgesine tıklayın.
  • “Ayarlar” seçeneğine dokunun.
  • “Gizlilik > Hikaye” yolunu takip edin.
  • “Hikayeyi Gizle” ibaresinin yanındaki kişi simgesine tıklayın.

Bu adımların ardından hikayelerinizi kimlerden gizlemek istiyorsanız ilgili kişileri seçerek “Bitti” butonuna dokunun. Bu işlemlerin ardından artık seçtiğiniz kişiler hikayelerinizi göremeyecektir.

Instagram Hikaye İzlenme paketlerinin uygun fiyatlı olarak satışını gerçekleştiren “Organik Takipçi” internet sitesi her zaman müşteri güvenilirliğine ve herhangi bir sorunla karşılaşılmamasına önem veren bir yapıya sahiptir. Bu yapısından kaynaklı olarak birçok kişinin tercih etme sebebi olmuştur. Her zaman müşterilerine kolay iletişim imkanı sunarken; WhatsApp İletişim, Site İçi Destek ve Sesli İletişim imkanını 7 gün 24 saat boyunca sunmaktadır.

Instagram’da hikaye izlenme sıralamasını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden en önemlileri;

  • Kişilerle karşılıklı etkileşim durumunuz,
  • Kişilerin profiline giriş – çıkış sıklığınız,
  • Hikayenin paylaşılma saati bu sıralamayı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır.

Bu faktörler gözetilerek oluşturulan sıralamalar doğrudan izlenme sayısını etkilemektedir.

Instagram Hikaye İzlenme paketi satın almak istediğinizde hangi ödeme yöntemini kullanacağınız tamamıyla sizin tercihinize bağlıdır. Bu sebeple biz öncelikle müşterimizin dilediği gibi kendini güvende hissetmesini sağlıyor ve ona farklı ödeme yöntemleri sunuyoruz. Bu bağlamda; Online Ödeme, Havale, Eft ve Mobil Ödeme avantajlarından herhangi birini kullanarak Instagram Hikaye İzlenme paketi satın alabilirsiniz.

Organik Takipçi servisi IGTV İzlenme paketleri başta olmak üzere satışını gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde herhangi bir bot ya da takipçi olarak oluşturulmuş hesap kullanmamaktadır. Bu sebeple İGTV İzlenme servislerinde de satın alacağınız izlenmeler tamamıyla gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar aracılığıyla gönderilecektir.

IGTV İzlenme paketlerini satın aldığınızda yüksek etkileşim oranları sayesinde paylaştığınız gönderiler sizi takip etmeyen kişilerin videolarınızı görebileceği keşfet bölümüne düşecektir. Bu sayede popülerliğiniz artacak ve birçok kişi tarafından takip edilen fenomen bir kişi haline geleceksiniz.

Instagram’da IGTV İzlenme satın almak istiyor ve Organik Takipçi tarafından sunulan paketleri tercih etmeyi düşünüyorsanız güvenlik konusunda herhangi bir endişeli yaklaşımda bulunmanıza gerek yoktur. Biz her zaman müşteri güvenliğini hizmeti önceliği olarak gördüğümüz için hesabınıza bot kullanıcılarla izlenme göndermiyor, hesap şifresiz istemiyor ve sizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Instagram’da yer alan IGTV videolarının süre sınırı 60 dakikadır. Bu bağlamda paylaştığınız videolar tam olarak 1 saat boyunca sürebilir ve izlemek isteyen kişiler tarafından izlenebilir.

IGTV İzlenme paketlerini tercih ettiğinizde hesabınızın etkileşim oranları artacak ve paylaştığınız videonun izlenme sayısı artacaktır. Bu da doğrudan hesabınızın erişim sayılarına etki edecektir. Birçok kişi videolarının kendisini takip etmeyen kişilere ulaşması için bu paketleri tercih ediyor.

Instagram tarafından sunulan İGTV özelliği bir süre önce aktif edildi. Bu özellik sayesinde profilinizde süresi uzun bir video paylaşmak istiyorsanız bu durumu mümkün hale getirebiliyorsunuz. Hiçbir şekilde kısa süre limitlerine takılmak istemiyorsanız normal story ve profil videolarına alternatif olarak İGTV özelliğini kullanabilirsiniz.

Instagram’da paylaştığınız reels videolarının sadece takipçileriniz tarafından değil sizi takip etmeyen kişiler tarafından da izlenmesini istiyorsanız paylaştığınız videoyu yapay izlenmelerle desteklemelisiniz. Bu destek sonrasında paylaştığınız video keşfet bölümünde gösterilmeye başlayacak ve popülerliğiniz artarken izlenmeleriniz de artacaktır.

Instagram Reels İzlenme paketleri başta olmak üzere servislerimizde bulunan tüm paketlerde müşterimizden sipariş aşamasında ya da sipariş verdikten sonra herhangi bir hesap şifresi talep etmiyoruz. Bu sayede satın aldığınız ürün sebebiyle hesabınızın şifresini sizin dışınızda herhangi biriyle paylaşmanıza gerek kalmıyor.

Instagram Reels İzlenme paketlerinden herhangi birini satın almak istediğinizde kullanabileceğiniz güvenilir ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinden herhangi birini dilediğiniz gibi seçebilir ve mükemmel bir hizmet alabilirsiniz. Biz müşterilerimize şuanlık üç farklı ödeme yöntemi sunuyoruz. Bunlar; Online Ödeme, Havale ve EFT, Mobil Ödeme’dir.

Organik Takipçi tarafından sunulan Instagram Reels İzlenme paketleri tamamıyla erişim oranını arttırmaya odaklıdır. Bu sebeple gönderilerinizin birçok kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız öncelikle bu paketimizi satın almalı ve gönderinizi manuel olarak desteklemelisiniz.

Instagram’da paylaştığınız Reels videoları için satın alacağınız izlenme paketleri paylaştığınız videonun keşfet bölümünde gösterilmesinde büyük etki sağlayacaktır. Birçok kişi hesabının etkileşim almadığını ve bu sebeple reels izlenme almak istediğini söylüyor. Hâl böyle olunca paylaştığınız reels videosunun sizi takip etmeyen kişiler tarafından izlenmesi videonun keşfette gösterilmesine sebep olacaktır.

Instagram Video İzlenme paketlerinde birbirinden farklı ödeme yöntemleri sunuyoruz. Bu ödeme yöntemlerini kullanarak dilediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Birçok kişi tarafından sorulan mobil ödeme avantajı sorusuna da yanıt vermek gerekirse internet sitemizden satın alacağınız her türlü üründe olduğu gibi video izlenme paketlerinde de mobil ödeme ile hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Organik Takipçi tarafından sunulan tüm etkileşim paketlerinde olduğu gibi video izlenme paketlerinde de satış sonrasında resmi faturanız ilgili mail adresine gönderilmektedir. Bu bağlamda sizden herhangi bir şekilde +KDV gibi bir ücret talep edilmemekte olup hizmet fiyatlarına Katma Değer Vergisi (KDV) dahildir.

Instagram’da fenomen hesaplar arasında yer almak, birçok kişi tarafından tanınan bir fenomen olmak istiyorsanız öncelikle paylaştığınız gönderilerin etkileşim odaklı olmasını sağlamalısınız. Bu da video izlenme paketleriyle mümkün hale geliyor. Birçok kişi bu konuda emin olmasa da uygun fiyatlı video izlenme paketlerinin sizi bir adım daha ileriye atacağından emin olabilirsiniz.

Instagram Video İzlenme paketinin hesabınız için herhangi bir olumsuz etkisi olmayacak, tam tersine hesabınızın fenomen hesaplar arasında yer almasını sağlayacaktır. Birçok kişi hesabım kapanır mı, hesabımda işlem engeli olur mu gibi sorular soruyor ancak hiçbir şekilde böyle bir durum gerçekleşmez.

Organik Takipçi markası tarafından sunulan tüm hizmetlerde olduğu gibi Video İzlenme servislerinde de keşfet etkisi bulunmaktadır. Her ne kadar izlenme satın alırsanız alın sizi takip etmeyen kişiler tarafından hesabınızda paylaştığınız videoların ilgi görmesi gönderinin keşfete düşmesini sağlayacaktır.

Instagra Video İzlenme sosyal medya kullanıcılarının profillerinde paylaşmış olduğu videoların gerçek kişiler tarafından izlenmesidir. Bu hizmet aracılığıyla izlenme sayılarınızın düşük görünmesini engelleyebilir ve aynı zamanda hesabınızın etkileşim oranını arttırabilirsiniz. Her anlamda siz avantajlı çıkacak ve kaliteli bir hizmet alacaksınız.

Instagram Otomatik Beğeni paketlerinin hesap üzerindeki en önemli etkisi etkileşim oranını arttırmaktır. Bu sebeple hesabınızın etkileşim oranını arttırmak için otomatik beğeni paketlerini tercih ederek paylaştığınız gönderilerin beğeni sayılarında dengesizlik ortaya çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğeni paketinin fiyatlandırması genel olarak içeriğinde yer alan beğeni sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple satın alacağınız beğeni miktarına göre ortaya çıkan fiyatlandırma unsurlarını paketlerimizi inceleyerek görebilirsiniz. Her zaman uygun fiyat avantajı sunma hevesimizden dolayı sizlere yüksek beğeni miktarı olan paketlerimizi dahi ucuz fiyatlarla sunuyoruz.

Instagram Otomatik Beğeni paketi satın aldığınızda, satın alınan beğeniler satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz anda girdiğiniz fotoğraf sayısı kadar gönderilmektedir. Bu sayede etkileşim oranlarınız sürekli olarak artışta olmakta ve hesabınızın tanınırlığı artmaktadır. Her gün paylaştığınız tüm fotoğraflara ayrı ayrı beğeni almakla uğraşmak istemiyorsanız bu paketimizin tam size göre olduğunu söylemekte fayda var.

Organik Takipçi tarafından sunulan otomatik beğeni paketini satın aldığınızda hesabınızın herhangi bir şekilde olumsuz etkilerle karşılaşması mümkün değildir. Birçok kişi hizmet satın aldığında hesabın kapanması ya da işlem engeliyle karşılaşması konusunda endişe duyuyor ancak tarafımızca sunulan paketlerin hiçbirinde bot takipçi kullanılmadığı için herhangi bir zarar durumu da ortaya çıkmıyor.

Organik Takipçi servisi tarafından sunulan tüm hizmetlerde uygun fiyatlandırma avantajının yanı sıra anlık teslimat avantajı sunulmaktadır. Bu avantaj sayesinde hizmeti satın aldıktan sonra siparişinizin teslimatı kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Instagram Otomatik Beğeni paketi satın aldığınızda 30 gün boyunca hesabınıza %100 türk hesaplar tarafından beğeni gönderilecektir. Bu paketimizde herhangi bir konum sınırlaması bulunmamakla birlikte eğer ki türk beğeni satın almak istiyorsanız diğer paketlerimize göz atabilirsiniz.

Instagram Türk Beğeni paketi satın alırken sizlere ödemelerinizi gerçekleştirmeniz için birbirinden farklı ve güvenilir ödeme yöntemleri sunuyoruz. Tüm paketlerimizde olduğu gibi türk beğeni hizmetini de satın alırken “Online Ödeme, Havale, EFT ve Mobil Ödeme” avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tüm ödeme yöntemlerine +KDV dahildir.

Instagram Türk Beğeni paketini satın aldığınızda hesabınızın ve paylaştığınız gönderilerin etkileşim oranlarında patlama gerçekleşeceği için gönderinin keşfet bölümünde gösterilmesi fazlasıyla mümkündür. Bu sebeple ilgili paketi dilediğiniz gibi tercih edebilir ve fenomen olma yolunda attığınız adımları türk beğenilerle daha iyi seviyeye getirebilirsiniz.

Organik Takipçi servislerinden satın alacağınız Instagram Türk Beğeni hizmeti tamamıyla gerçek hesaplar tarafından gönderildiği için herhangi bir silinme ya da buna benzer bir durumla karşılaşmaz. Siparişiniz kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilirken siz fotoğrafı silene kadar beğeniler gözükmeye devam edecektir.

Instagram Türk Beğeni paketi aracılığıyla satın aldığınız beğenilerin tamamı gerçek olup; takipçi, takip edilen ve gönderi sayısı birbiriyle orantılı olan hesaplardan gönderilmektedir. Bu sayede profilinizi ziyaret eden herhangi bir kullanıcının satın aldığınız türk beğeni hizmetini anlaması asla ve asla mümkün olmayacaktır.

Organik Takipçi üzerinden aldığınız beğeniler %100 şekilde güvenilir ve kalitelidir. Aldığnıız beğeniler hiç bir şekilde profilinize zarar vermez. Beğeni satın almak kurallara aykırı değildir.

Organik Takipçi üzerinden aldığınız bütün beğeni hizmetleri %100 türk ve aktif profillerden oluşmaktadır. En küçük paketi alıp deneme yapabilirsiniz.

Instagram da profinize aldığınız takipçilerin çok az miktarda düşüş yaşanıp 90 gün boyunca sürekli telafisi yapılan hizmettir.

Yüzlerce farklı siteden aldığınız takipçiler maximum 48 saatte gitmektedir. organiktakipci.net olarak bu konuda ömür boyu garanti verip 90 gün boyunca otomatik şekilde telafi yapıyoruz.

Düşmeyen Takipçi kategorisinden aldığınız takipçiler 90 gün boyunca otomatik şekilde düşüşlere karşı telafi yapılmaktadır.

Alacağınız takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde profilinize zarar vermez. organiktakipci.net olarak bunun garantisini veriyoruz.

organiktakipci.net sitesinden her hangi ürüne satın al butonuna tıklayarak çıkan formu doldurup ödemeyi PayTR 3D Secure, Havale/EFT ve Mobil ödeme ile ödeme yapabilirsiniz.

Sitemizden alacağınız takipçiler ile beraber bütün hizmetlerimiz son derece kalitelidir. Ve alınan her işlemde 7/24 sizlere destek sağlayıp sorularınıza cevap veriyoruz.

Instagram da kurumsal profilleriniz için alacağınız takipçilerin %100 türk olması çok önemlidir. Kurumsal hesaplarınız için Türk Takipçi satın alımı yapmanız profilinize prestij katacaktır.

organiktakipci.net üzerinden alınan Türk Takipçiler'in hepsi kaliteli ve garantili hizmetlerdir. Hiç bir şekilde kalitesiz profillerden takip isteği gelmez.

Alınan türk takipçi hizmetlerinde profiliniz kesinlikle kapanmaz. Bunun garantisini veriyoruz.

Alınan türk takipçilerde gelen takipçiler zamanla takipten çıkabilirler. Biz bu yüzden fazladan hediye takipçi gönderimi yapıp telafi garantisi de veriyoruz.

Bayan takipçi kategorisinde alınan takipçilerin hepsi %100 türk profillerden oluşmaktadır.

Instagram da bayanlara yönelik olan bütün butikler için önerdiğimiz en iyi hizmettir. Gelen kitle bayandan oluştuğu için direk satışlarınıza da etki gösterecektir.

organiktakipci.net üzerinden alacağınız Bayan Takipçi hizmetinde mobil ödeme ile satın alabilirsiniz.

Alınan bayan takipçi hizmetinde gelen takipçiler gerçek takipçi olduğundan zamanla takipten çıkabilirler. Biz bu yüzden telafi garantisi veriyoruz.

Bayan Takipçi kategorisinden alınan hizmetlerde gelen takipçiler %100 bayan takipçidir.

Instagram da profilinize gelen takipçilerin bayan cinsiyetinde almanız için verilen hizmettir.

Gerçek takipçi satın alımı yapan butiklerin satışlarında %100'lük bir fark olup, fenomen olmak isteyenlerinde bu konuda fazlasıyla katkısı olduğunu gözlemlenmiştir.

Instagram da butiklerin satışlarını arttırmak için %100 etki gösterip, fenomen olmayı düşünenler için de en iyi olacak şey takipçi satın almaktır.

Gerçek takipçi hizmetleri alım yapıldıktan sonra anlık işleme alınıp 60 dakika içinde tamamlanma garantisi veriyoruz. Sipariş yoğunluğuna göre bu süreç uzayabilir.

Gerçek takipçi satın alımında hesabınız kesinlikle zarar görmez. Aksine hesabınıza gelen takipçiler profilinizin daha marjinal gözükmesine sebep olur.

organiktakipci.net üzerinden almak istediğiniz bütün hizmetlerde kesinlikle şifre talep etmiyoruz. Şifre vermenize gerek yoktur.

Gerçek takipçi kategorisinden aldığınız bütün takipçiler %100 gerçek ve türk takipçilerdir, organiktakipci.net olarak bunun sizlere garantisini veriyoruz.

Alacağınız takipçilerin hiç bir şekilde profilinize zarar vermez, aksine aldığınız her takipçinin sizin profilinize daha çok etkisi vardır.

İnstagram da sizleri yakından gözlemlemek için yapılan eylemdir.Birisi sizi takip ederse sizin yaptığınız paylaşımları ve attığınız hikayeleri görme fırsatları olacaktır.

organiktakipci.net de yaptığınız hiç bir işlemde şifre istemiyoruz. Güvenliğiniz için bir çok önlemi alıyoruz. Sizden şifrenizi talep eden olursa kesinlikle profilinize ait şifrenizi paylaşmayınız.

Sitemizden aldığınız bütün hizmetler maximum 60 dakika içinde işleme alınır. İşlemin yoğunluğuna göre bu süre artabilir. Sizlere daha iyi hizmet vermekten için elimizden geleni yapıyoruz.

organiktakipci.net den aldığınız bütün takipçiler %100 türk ve organiktir. Verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyeti amaçlayan organiktakipci.net, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Sitemizden aldığınız hizmetler de gelen takipçiler gerçek kişiler olduğu için yaptığınız paylaşımlardan memnun kalmadığı zaman tabiki de takipten çıkabiliyorlar. Ama bu sayı diğer aldığınız hizmet sitelerine çok düşük miktardır.

Sitemizden yaptığınız bütün alışverişlerde 3D Secure ile Güvenli şekilde kredi kartı ve havale eft ile ödeme yapabilirsiniz.Talep ederseniz fatura da kesebiliriz.

Sık Sorulan Sorular