%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Sık Sorulan Sorular

Instagram’da paylaştığınız hikayeleriniz için izlenme paketi satın aldığınızda paylaştığınız hikayelerin tamamını gerçek kişiler izleyecektir. Biz hiçbir şekilde elimizde bot takipçi datası bulundurmuyor ve tamamıyla sizleri fenomen hesaplar arasında bulundurmak için gerçek kişiler tarafından hikayelerinizin izlenmesini sağlıyoruz.

Organik Takipçi aracılığıyla hikaye izlenme paketi satın aldığınızda siparişleriniz anlık olarak sistemsel bir şekilde sıraya alınmaktadır. Bu işlemin hemen ardından hesabınızın gizlilik durumu vesaire kontrol edilmekte ve hesap uygun bulunduğunda teslimat aşamasına geçilmektedir. Tüm hizmetlerde olduğu gibi hikaye izlenme paketlerinde de siparişlerin teslimatı anlık olarak tamamlanmaktadır.

Instagram’da paylaştığınız hikayeleri herhangi bir kullanıcıya dilediğiniz gibi gizleyebildiğiniz gibi sizi takip etmeyen kişilerin de hikayelerinizi görememesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle hesabınızı gizliye almalısınız. (Hesabınızı gizliye aldığınızda herhangi bir şekilde izlenme satın alamayacağınızı bilmelisiniz.) Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki adımları uygulayarak hikayelerinizi belirli kişilerin görmesini engelleyebilirsiniz.

  • Instagram profilinize giriş yapın.
  • Sağ üst köşedeki “Üç Çizgi” simgesine tıklayın.
  • “Ayarlar” seçeneğine dokunun.
  • “Gizlilik > Hikaye” yolunu takip edin.
  • “Hikayeyi Gizle” ibaresinin yanındaki kişi simgesine tıklayın.

Bu adımların ardından hikayelerinizi kimlerden gizlemek istiyorsanız ilgili kişileri seçerek “Bitti” butonuna dokunun. Bu işlemlerin ardından artık seçtiğiniz kişiler hikayelerinizi göremeyecektir.

Instagram Hikaye İzlenme paketlerinin uygun fiyatlı olarak satışını gerçekleştiren “Organik Takipçi” internet sitesi her zaman müşteri güvenilirliğine ve herhangi bir sorunla karşılaşılmamasına önem veren bir yapıya sahiptir. Bu yapısından kaynaklı olarak birçok kişinin tercih etme sebebi olmuştur. Her zaman müşterilerine kolay iletişim imkanı sunarken; WhatsApp İletişim, Site İçi Destek ve Sesli İletişim imkanını 7 gün 24 saat boyunca sunmaktadır.

Instagram’da hikaye izlenme sıralamasını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden en önemlileri;

  • Kişilerle karşılıklı etkileşim durumunuz,
  • Kişilerin profiline giriş – çıkış sıklığınız,
  • Hikayenin paylaşılma saati bu sıralamayı etkileyen faktörler arasında yer almaktadır.

Bu faktörler gözetilerek oluşturulan sıralamalar doğrudan izlenme sayısını etkilemektedir.

Instagram Hikaye İzlenme paketi satın almak istediğinizde hangi ödeme yöntemini kullanacağınız tamamıyla sizin tercihinize bağlıdır. Bu sebeple biz öncelikle müşterimizin dilediği gibi kendini güvende hissetmesini sağlıyor ve ona farklı ödeme yöntemleri sunuyoruz. Bu bağlamda; Online Ödeme, Havale, Eft ve Mobil Ödeme avantajlarından herhangi birini kullanarak Instagram Hikaye İzlenme paketi satın alabilirsiniz.

Organik Takipçi servisi IGTV İzlenme paketleri başta olmak üzere satışını gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde herhangi bir bot ya da takipçi olarak oluşturulmuş hesap kullanmamaktadır. Bu sebeple İGTV İzlenme servislerinde de satın alacağınız izlenmeler tamamıyla gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar aracılığıyla gönderilecektir.

IGTV İzlenme paketlerini satın aldığınızda yüksek etkileşim oranları sayesinde paylaştığınız gönderiler sizi takip etmeyen kişilerin videolarınızı görebileceği keşfet bölümüne düşecektir. Bu sayede popülerliğiniz artacak ve birçok kişi tarafından takip edilen fenomen bir kişi haline geleceksiniz.

Instagram’da IGTV İzlenme satın almak istiyor ve Organik Takipçi tarafından sunulan paketleri tercih etmeyi düşünüyorsanız güvenlik konusunda herhangi bir endişeli yaklaşımda bulunmanıza gerek yoktur. Biz her zaman müşteri güvenliğini hizmeti önceliği olarak gördüğümüz için hesabınıza bot kullanıcılarla izlenme göndermiyor, hesap şifresiz istemiyor ve sizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Instagram’da yer alan IGTV videolarının süre sınırı 60 dakikadır. Bu bağlamda paylaştığınız videolar tam olarak 1 saat boyunca sürebilir ve izlemek isteyen kişiler tarafından izlenebilir.

IGTV İzlenme paketlerini tercih ettiğinizde hesabınızın etkileşim oranları artacak ve paylaştığınız videonun izlenme sayısı artacaktır. Bu da doğrudan hesabınızın erişim sayılarına etki edecektir. Birçok kişi videolarının kendisini takip etmeyen kişilere ulaşması için bu paketleri tercih ediyor.

Instagram tarafından sunulan İGTV özelliği bir süre önce aktif edildi. Bu özellik sayesinde profilinizde süresi uzun bir video paylaşmak istiyorsanız bu durumu mümkün hale getirebiliyorsunuz. Hiçbir şekilde kısa süre limitlerine takılmak istemiyorsanız normal story ve profil videolarına alternatif olarak İGTV özelliğini kullanabilirsiniz.

Instagram’da paylaştığınız reels videolarının sadece takipçileriniz tarafından değil sizi takip etmeyen kişiler tarafından da izlenmesini istiyorsanız paylaştığınız videoyu yapay izlenmelerle desteklemelisiniz. Bu destek sonrasında paylaştığınız video keşfet bölümünde gösterilmeye başlayacak ve popülerliğiniz artarken izlenmeleriniz de artacaktır.

Instagram Reels İzlenme paketleri başta olmak üzere servislerimizde bulunan tüm paketlerde müşterimizden sipariş aşamasında ya da sipariş verdikten sonra herhangi bir hesap şifresi talep etmiyoruz. Bu sayede satın aldığınız ürün sebebiyle hesabınızın şifresini sizin dışınızda herhangi biriyle paylaşmanıza gerek kalmıyor.

Instagram Reels İzlenme paketlerinden herhangi birini satın almak istediğinizde kullanabileceğiniz güvenilir ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinden herhangi birini dilediğiniz gibi seçebilir ve mükemmel bir hizmet alabilirsiniz. Biz müşterilerimize şuanlık üç farklı ödeme yöntemi sunuyoruz. Bunlar; Online Ödeme, Havale ve EFT, Mobil Ödeme’dir.

Organik Takipçi tarafından sunulan Instagram Reels İzlenme paketleri tamamıyla erişim oranını arttırmaya odaklıdır. Bu sebeple gönderilerinizin birçok kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız öncelikle bu paketimizi satın almalı ve gönderinizi manuel olarak desteklemelisiniz.

Instagram’da paylaştığınız Reels videoları için satın alacağınız izlenme paketleri paylaştığınız videonun keşfet bölümünde gösterilmesinde büyük etki sağlayacaktır. Birçok kişi hesabının etkileşim almadığını ve bu sebeple reels izlenme almak istediğini söylüyor. Hâl böyle olunca paylaştığınız reels videosunun sizi takip etmeyen kişiler tarafından izlenmesi videonun keşfette gösterilmesine sebep olacaktır.

Instagram Video İzlenme paketlerinde birbirinden farklı ödeme yöntemleri sunuyoruz. Bu ödeme yöntemlerini kullanarak dilediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Birçok kişi tarafından sorulan mobil ödeme avantajı sorusuna da yanıt vermek gerekirse internet sitemizden satın alacağınız her türlü üründe olduğu gibi video izlenme paketlerinde de mobil ödeme ile hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Organik Takipçi tarafından sunulan tüm etkileşim paketlerinde olduğu gibi video izlenme paketlerinde de satış sonrasında resmi faturanız ilgili mail adresine gönderilmektedir. Bu bağlamda sizden herhangi bir şekilde +KDV gibi bir ücret talep edilmemekte olup hizmet fiyatlarına Katma Değer Vergisi (KDV) dahildir.

Instagram’da fenomen hesaplar arasında yer almak, birçok kişi tarafından tanınan bir fenomen olmak istiyorsanız öncelikle paylaştığınız gönderilerin etkileşim odaklı olmasını sağlamalısınız. Bu da video izlenme paketleriyle mümkün hale geliyor. Birçok kişi bu konuda emin olmasa da uygun fiyatlı video izlenme paketlerinin sizi bir adım daha ileriye atacağından emin olabilirsiniz.

Instagram Video İzlenme paketinin hesabınız için herhangi bir olumsuz etkisi olmayacak, tam tersine hesabınızın fenomen hesaplar arasında yer almasını sağlayacaktır. Birçok kişi hesabım kapanır mı, hesabımda işlem engeli olur mu gibi sorular soruyor ancak hiçbir şekilde böyle bir durum gerçekleşmez.

Organik Takipçi markası tarafından sunulan tüm hizmetlerde olduğu gibi Video İzlenme servislerinde de keşfet etkisi bulunmaktadır. Her ne kadar izlenme satın alırsanız alın sizi takip etmeyen kişiler tarafından hesabınızda paylaştığınız videoların ilgi görmesi gönderinin keşfete düşmesini sağlayacaktır.

Instagra Video İzlenme sosyal medya kullanıcılarının profillerinde paylaşmış olduğu videoların gerçek kişiler tarafından izlenmesidir. Bu hizmet aracılığıyla izlenme sayılarınızın düşük görünmesini engelleyebilir ve aynı zamanda hesabınızın etkileşim oranını arttırabilirsiniz. Her anlamda siz avantajlı çıkacak ve kaliteli bir hizmet alacaksınız.

Instagram Otomatik Beğeni paketlerinin hesap üzerindeki en önemli etkisi etkileşim oranını arttırmaktır. Bu sebeple hesabınızın etkileşim oranını arttırmak için otomatik beğeni paketlerini tercih ederek paylaştığınız gönderilerin beğeni sayılarında dengesizlik ortaya çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğeni paketinin fiyatlandırması genel olarak içeriğinde yer alan beğeni sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple satın alacağınız beğeni miktarına göre ortaya çıkan fiyatlandırma unsurlarını paketlerimizi inceleyerek görebilirsiniz. Her zaman uygun fiyat avantajı sunma hevesimizden dolayı sizlere yüksek beğeni miktarı olan paketlerimizi dahi ucuz fiyatlarla sunuyoruz.

Instagram Otomatik Beğeni paketi satın aldığınızda, satın alınan beğeniler satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz anda girdiğiniz fotoğraf sayısı kadar gönderilmektedir. Bu sayede etkileşim oranlarınız sürekli olarak artışta olmakta ve hesabınızın tanınırlığı artmaktadır. Her gün paylaştığınız tüm fotoğraflara ayrı ayrı beğeni almakla uğraşmak istemiyorsanız bu paketimizin tam size göre olduğunu söylemekte fayda var.

Organik Takipçi tarafından sunulan otomatik beğeni paketini satın aldığınızda hesabınızın herhangi bir şekilde olumsuz etkilerle karşılaşması mümkün değildir. Birçok kişi hizmet satın aldığında hesabın kapanması ya da işlem engeliyle karşılaşması konusunda endişe duyuyor ancak tarafımızca sunulan paketlerin hiçbirinde bot takipçi kullanılmadığı için herhangi bir zarar durumu da ortaya çıkmıyor.

Organik Takipçi servisi tarafından sunulan tüm hizmetlerde uygun fiyatlandırma avantajının yanı sıra anlık teslimat avantajı sunulmaktadır. Bu avantaj sayesinde hizmeti satın aldıktan sonra siparişinizin teslimatı kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Instagram Otomatik Beğeni paketi satın aldığınızda 30 gün boyunca hesabınıza %100 türk hesaplar tarafından beğeni gönderilecektir. Bu paketimizde herhangi bir konum sınırlaması bulunmamakla birlikte eğer ki türk beğeni satın almak istiyorsanız diğer paketlerimize göz atabilirsiniz.

Instagram Türk Beğeni paketi satın alırken sizlere ödemelerinizi gerçekleştirmeniz için birbirinden farklı ve güvenilir ödeme yöntemleri sunuyoruz. Tüm paketlerimizde olduğu gibi türk beğeni hizmetini de satın alırken “Online Ödeme, Havale, EFT ve Mobil Ödeme” avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tüm ödeme yöntemlerine +KDV dahildir.

Instagram Türk Beğeni paketini satın aldığınızda hesabınızın ve paylaştığınız gönderilerin etkileşim oranlarında patlama gerçekleşeceği için gönderinin keşfet bölümünde gösterilmesi fazlasıyla mümkündür. Bu sebeple ilgili paketi dilediğiniz gibi tercih edebilir ve fenomen olma yolunda attığınız adımları türk beğenilerle daha iyi seviyeye getirebilirsiniz.

Organik Takipçi servislerinden satın alacağınız Instagram Türk Beğeni hizmeti tamamıyla gerçek hesaplar tarafından gönderildiği için herhangi bir silinme ya da buna benzer bir durumla karşılaşmaz. Siparişiniz kısa süre içerisinde tarafınıza teslim edilirken siz fotoğrafı silene kadar beğeniler gözükmeye devam edecektir.

Instagram Türk Beğeni paketi aracılığıyla satın aldığınız beğenilerin tamamı gerçek olup; takipçi, takip edilen ve gönderi sayısı birbiriyle orantılı olan hesaplardan gönderilmektedir. Bu sayede profilinizi ziyaret eden herhangi bir kullanıcının satın aldığınız türk beğeni hizmetini anlaması asla ve asla mümkün olmayacaktır.

Organik Takipçi üzerinden aldığınız beğeniler %100 şekilde güvenilir ve kalitelidir. Aldığnıız beğeniler hiç bir şekilde profilinize zarar vermez. Beğeni satın almak kurallara aykırı değildir.

Organik Takipçi üzerinden aldığınız bütün beğeni hizmetleri %100 türk ve aktif profillerden oluşmaktadır. En küçük paketi alıp deneme yapabilirsiniz.

Instagram da profinize aldığınız takipçilerin çok az miktarda düşüş yaşanıp 90 gün boyunca sürekli telafisi yapılan hizmettir.

Yüzlerce farklı siteden aldığınız takipçiler maximum 48 saatte gitmektedir. organiktakipci.net olarak bu konuda ömür boyu garanti verip 90 gün boyunca otomatik şekilde telafi yapıyoruz.

Düşmeyen Takipçi kategorisinden aldığınız takipçiler 90 gün boyunca otomatik şekilde düşüşlere karşı telafi yapılmaktadır.

Alacağınız takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde profilinize zarar vermez. organiktakipci.net olarak bunun garantisini veriyoruz.

organiktakipci.net sitesinden her hangi ürüne satın al butonuna tıklayarak çıkan formu doldurup ödemeyi PayTR 3D Secure, Havale/EFT ve Mobil ödeme ile ödeme yapabilirsiniz.

Sitemizden alacağınız takipçiler ile beraber bütün hizmetlerimiz son derece kalitelidir. Ve alınan her işlemde 7/24 sizlere destek sağlayıp sorularınıza cevap veriyoruz.

Instagram da kurumsal profilleriniz için alacağınız takipçilerin %100 türk olması çok önemlidir. Kurumsal hesaplarınız için Türk Takipçi satın alımı yapmanız profilinize prestij katacaktır.

organiktakipci.net üzerinden alınan Türk Takipçiler'in hepsi kaliteli ve garantili hizmetlerdir. Hiç bir şekilde kalitesiz profillerden takip isteği gelmez.

Alınan türk takipçi hizmetlerinde profiliniz kesinlikle kapanmaz. Bunun garantisini veriyoruz.

Alınan türk takipçilerde gelen takipçiler zamanla takipten çıkabilirler. Biz bu yüzden fazladan hediye takipçi gönderimi yapıp telafi garantisi de veriyoruz.

Türk takipçi kategorisinden alınan bütün takipçiler %100 türk profillerden oluşmaktadır. En küçük paketimizi satın alarak deneyebilirsiniz.

Bayan takipçi kategorisinde alınan takipçilerin hepsi %100 türk profillerden oluşmaktadır.

Instagram da bayanlara yönelik olan bütün butikler için önerdiğimiz en iyi hizmettir. Gelen kitle bayandan oluştuğu için direk satışlarınıza da etki gösterecektir.

organiktakipci.net üzerinden alacağınız Bayan Takipçi hizmetinde mobil ödeme ile satın alabilirsiniz.

Alınan bayan takipçi hizmetinde gelen takipçiler gerçek takipçi olduğundan zamanla takipten çıkabilirler. Biz bu yüzden telafi garantisi veriyoruz.

Bayan Takipçi kategorisinden alınan hizmetlerde gelen takipçiler %100 bayan takipçidir.

Instagram da profilinize gelen takipçilerin bayan cinsiyetinde almanız için verilen hizmettir.

Gerçek takipçi satın alımı yapan butiklerin satışlarında %100'lük bir fark olup, fenomen olmak isteyenlerinde bu konuda fazlasıyla katkısı olduğunu gözlemlenmiştir.

Instagram da butiklerin satışlarını arttırmak için %100 etki gösterip, fenomen olmayı düşünenler için de en iyi olacak şey takipçi satın almaktır.

Gerçek takipçi hizmetleri alım yapıldıktan sonra anlık işleme alınıp 60 dakika içinde tamamlanma garantisi veriyoruz. Sipariş yoğunluğuna göre bu süreç uzayabilir.

Gerçek takipçi satın alımında hesabınız kesinlikle zarar görmez. Aksine hesabınıza gelen takipçiler profilinizin daha marjinal gözükmesine sebep olur.

organiktakipci.net üzerinden almak istediğiniz bütün hizmetlerde kesinlikle şifre talep etmiyoruz. Şifre vermenize gerek yoktur.

Gerçek takipçi kategorisinden aldığınız takipçiler gerçek takipçidir. Gelen takipçiler profilinizde ki fotoğrafları beğenebilir veya hikayelerinizi izleyebilirler.

Gerçek takipçi kategorisinden aldığınız bütün takipçiler %100 gerçek ve türk takipçilerdir, organiktakipci.net olarak bunun sizlere garantisini veriyoruz.

Alacağınız takipçilerin hiç bir şekilde profilinize zarar vermez, aksine aldığınız her takipçinin sizin profilinize daha çok etkisi vardır.

İnstagram da sizleri yakından gözlemlemek için yapılan eylemdir.Birisi sizi takip ederse sizin yaptığınız paylaşımları ve attığınız hikayeleri görme fırsatları olacaktır.

organiktakipci.net de yaptığınız hiç bir işlemde şifre istemiyoruz. Güvenliğiniz için bir çok önlemi alıyoruz. Sizden şifrenizi talep eden olursa kesinlikle profilinize ait şifrenizi paylaşmayınız.

Sitemizden aldığınız bütün hizmetler maximum 60 dakika içinde işleme alınır. İşlemin yoğunluğuna göre bu süre artabilir. Sizlere daha iyi hizmet vermekten için elimizden geleni yapıyoruz.

organiktakipci.net den aldığınız bütün takipçiler %100 türk ve organiktir. Verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyeti amaçlayan organiktakipci.net, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Sitemizden aldığınız hizmetler de gelen takipçiler gerçek kişiler olduğu için yaptığınız paylaşımlardan memnun kalmadığı zaman tabiki de takipten çıkabiliyorlar. Ama bu sayı diğer aldığınız hizmet sitelerine çok düşük miktardır.

Sitemizden yaptığınız bütün alışverişlerde 3D Secure ile Güvenli şekilde kredi kartı ve havale eft ile ödeme yapabilirsiniz.Talep ederseniz fatura da kesebiliriz.

Sık Sorulan Sorular
2 Dakika Önce Hatay'dan bir müşteri Instagram 3000 Bayan Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.