%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Sık Sorulan Sorular

Instagram da kurumsal profilleriniz için alacağınız takipçilerin %100 türk olması çok önemlidir. Kurumsal hesaplarınız için Türk Takipçi satın alımı yapmanız profilinize prestij katacaktır.

organiktakipci.net üzerinden alınan Türk Takipçiler'in hepsi kaliteli ve garantili hizmetlerdir. Hiç bir şekilde kalitesiz profillerden takip isteği gelmez.

Alınan türk takipçi hizmetlerinde profiliniz kesinlikle kapanmaz. Bunun garantisini veriyoruz.

Alınan türk takipçilerde gelen takipçiler zamanla takipten çıkabilirler. Biz bu yüzden fazladan hediye takipçi gönderimi yapıp telafi garantisi de veriyoruz.

Türk takipçi kategorisinden alınan bütün takipçiler %100 türk profillerden oluşmaktadır. En küçük paketimizi satın alarak deneyebilirsiniz.

Bayan takipçi kategorisinde alınan takipçilerin hepsi %100 türk profillerden oluşmaktadır.

Instagram da bayanlara yönelik olan bütün butikler için önerdiğimiz en iyi hizmettir. Gelen kitle bayandan oluştuğu için direk satışlarınıza da etki gösterecektir.

organiktakipci.net üzerinden alacağınız Bayan Takipçi hizmetinde mobil ödeme ile satın alabilirsiniz.

Alınan bayan takipçi hizmetinde gelen takipçiler gerçek takipçi olduğundan zamanla takipten çıkabilirler. Biz bu yüzden telafi garantisi veriyoruz.

Bayan Takipçi kategorisinden alınan hizmetlerde gelen takipçiler %100 bayan takipçidir.

Instagram da profilinize gelen takipçilerin bayan cinsiyetinde almanız için verilen hizmettir.

Gerçek takipçi satın alımı yapan butiklerin satışlarında %100'lük bir fark olup, fenomen olmak isteyenlerinde bu konuda fazlasıyla katkısı olduğunu gözlemlenmiştir.

Instagram da butiklerin satışlarını arttırmak için %100 etki gösterip, fenomen olmayı düşünenler için de en iyi olacak şey takipçi satın almaktır.

Gerçek takipçi hizmetleri alım yapıldıktan sonra anlık işleme alınıp 60 dakika içinde tamamlanma garantisi veriyoruz. Sipariş yoğunluğuna göre bu süreç uzayabilir.

Gerçek takipçi satın alımında hesabınız kesinlikle zarar görmez. Aksine hesabınıza gelen takipçiler profilinizin daha marjinal gözükmesine sebep olur.

organiktakipci.net üzerinden almak istediğiniz bütün hizmetlerde kesinlikle şifre talep etmiyoruz. Şifre vermenize gerek yoktur.

Gerçek takipçi kategorisinden aldığınız takipçiler gerçek takipçidir. Gelen takipçiler profilinizde ki fotoğrafları beğenebilir veya hikayelerinizi izleyebilirler.

Gerçek takipçi kategorisinden aldığınız bütün takipçiler %100 gerçek ve türk takipçilerdir, organiktakipci.net olarak bunun sizlere garantisini veriyoruz.

Alacağınız takipçilerin hiç bir şekilde profilinize zarar vermez, aksine aldığınız her takipçinin sizin profilinize daha çok etkisi vardır.

İnstagram da sizleri yakından gözlemlemek için yapılan eylemdir.Birisi sizi takip ederse sizin yaptığınız paylaşımları ve attığınız hikayeleri görme fırsatları olacaktır.

organiktakipci.net de yaptığınız hiç bir işlemde şifre istemiyoruz. Güvenliğiniz için bir çok önlemi alıyoruz. Sizden şifrenizi talep eden olursa kesinlikle profilinize ait şifrenizi paylaşmayınız.

Sitemizden aldığınız bütün hizmetler maximum 60 dakika içinde işleme alınır. İşlemin yoğunluğuna göre bu süre artabilir. Sizlere daha iyi hizmet vermekten için elimizden geleni yapıyoruz.

organiktakipci.net den aldığınız bütün takipçiler %100 türk ve organiktir. Verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyeti amaçlayan organiktakipci.net, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Sitemizden aldığınız hizmetler de gelen takipçiler gerçek kişiler olduğu için yaptığınız paylaşımlardan memnun kalmadığı zaman tabiki de takipten çıkabiliyorlar. Ama bu sayı diğer aldığınız hizmet sitelerine çok düşük miktardır.

Sitemizden yaptığınız bütün alışverişlerde 3D Secure ile Güvenli şekilde kredi kartı ve havale eft ile ödeme yapabilirsiniz.Talep ederseniz fatura da kesebiliriz.

Sık Sorulan Sorular
5 Dakika Önce Aydın'dan bir müşteri Instagram 4000 Bayan Takipçi paketi için sipariş oluşturdu.