%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Çekiliş Aracı

Instagram fenomenlerinin artış gösterdiği son zamanlarda fenomenlerin takipçileri için yaptığı büyük ödüllü çekilişler de bir hayli rağbet görmeye başladı. Bu çekilişler genellikle yoruma arkadaş etiketleme yöntemiyle gerçekleştiriliyor. Bu şekilde gerçekleştirilmesinin en önemli sebebi çekilişe katılım işleminin ne yazık ki gönderi paylaşma ya da buna benzer durumlarla mümkün olmamasıdır. Her ne kadar takipçi bir gönderiyi kendi hikayesinden paylaşmış olsa da kazanan kişinin belirlenmesinde muhakkak ve muhakkak gönderi altına yorum yapılması gerekiyor.

Hâl böyle olunca çekilişi düzenleyen kişiler kazananı belirlemek için mecburi olarak farklı bir araçtan destek almak zorunda kalıyor. Bir çekilişte ortalama olarak 3000 ile 100.000 arasında yorum olması sebebiyle çekilişin manuel olarak düzenlenmesi neredeyse imkansız duruma geliyor. Tam olarak bu noktada kazananı belirleme işleminin bir araç yardımıyla gerçekleştirilmesi gerekliliği ortaya çıkıyor. Basit, kullanışlı ve tamamen ücretsiz bir arayüz aracılığıyla düzenlediğiniz çekilişte kazanan kişiyi belirlemek istiyorsanız Organik Takipçi tarafından sunulan ücretsiz çekiliş aracını kullanabilirsiniz.

Instagram Çekiliş Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram Çekiliş Aracı olarak bilinen çekiliş sistemi aslında muadilleriyle tamamıyla benzer bir yapıya sahip olsa da herhangi bir sorunla karşılaşmadan anlık olarak kazananı belirlemek isteyen kişiler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu durumun yanı sıra tabii ki aracın ücretsiz olması da tek seferlik çekiliş düzenleyen kişiler için daha kullanışlı hale gelmesine sebep oluyor. Bu bağlamda ekstra olarak ücret ödemek zorunda kalmıyor ve ödülü kazanan kişiyi kolayca belirleyebiliyorsunuz. Çekiliş aracının kullanım aşaması aşağıda maddeler halinde sizlerle paylaşılmıştır.

 • Instagram Çekiliş Aracı sayfasında “Katılımcılar” başlığı altındaki metin kutusuna çekilişe katılacak olan kişilerin kullanıcı adlarını tek tek yazın.
 • Tüm katılımcıların arasından kaç kişinin kazanmasını istiyorsanız “Kazanan Sayısı” bölümüne sayı olarak girişini sağlayın.
 • “Yedek Sayısı” alanına asıl kazananlara alternatif olarak kaç kişinin yedekte olmasını istiyorsanız o sayıyı yazın.
 • “Robot Doğrulaması” adımını tamamlayın.
 • “Çekiliş Yap” butonuna tıklayın.

Bu işlem adımlarının hemen ardından gerçekleştirmek üzere olduğunuz çekiliş anlık olarak başlayacak ve kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Hem de üstelik düzenlediğiniz çekilişin sonucunu belirlerken hiçbir şekilde ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Instagram Çekiliş Aracı

Instagram Çekiliş Aracı Özellikleri Nelerdir?

Instagram Çekiliş Aracı olarak adlandırılan sistem kullanıcılarına farklı avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar sayesinde gerçekleştirilen çekilişin kazananı kolayca belirlenmekte ve kısa süre içerisinde sosyal medya hesaplarından açıklanma şansı vermektedir. Bu aracın özellikleri hakkında detaylı bilgiler vermek gerekirse;

 • Çekiliş aracı tamamen ücretsiz bir hizmet sunuyor.
 • Yaptığınız çekilişin sonucu anlık olarak sizinle paylaşılıyor.
 • Kazanan sayısını dilediğiniz miktarda seçebiliyorsunuz.
 • Kazanan kişilere yedek katılımcı belirlemek istiyorsanız bu da mümkün kılınıyor.
 • Kullanıcılara “Çoklu Katılım Hakkı” verebiliyorsunuz.

Bu özellikleri sayesinde hem ücretsiz olması hem de kullanışlı bir yapıya sahip olması birçok fenomenin bu aracı tercih etmesini sağlıyor. Bir çekiliş düzenliyorsanız ve bu bağlamda çekilişi sonuçlandırmak için ücretsiz çekiliş aracı arıyorsanız tam istediğiniz özelliklerde sunduğumuz hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Instagram Çekiliş Aracında Çoklu Katılım Hakkı Nedir?

Instagram Çekiliş Aracı kullanıcılarının merak ettiği en önemli özelliklerden biri de “Çoklu Katılım Hakkı” butonudur. Bu buton aracılığıyla gönderi altında tek hesaptan atılan farklı yorumlar baz alınıyor. Bir hesaba tek katılım hakkı değil de ne kadar yorum atarsa o kadar katılım hakkı vermek istiyorsanız bu butonu işaretlemeniz gerekmektedir. Bu özellik birçok kişinin çekilişte kazanma oranını arttırmakla beraber düzenlediğiniz çekilişi daha etkin kılmanızı sağlayacaktır. Bu butonu kullanmadan önce paylaştığınız çekiliş postunun altına “Çoklu Katılım Hakkı” tanıyacağınızı bildirmeniz katılım sayısını arttırmak için yeterli olacaktır.

Instagram Çekiliş Aracı Ücretli Mi?

Instagram’da düzenlenen çekilişlerin sonuçlandırılmasında büyük kolaylık sağlayan “Instagram Çekiliş Aracı” tamamen ücretsiz bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra birçok ücretsiz çekiliş aracı sunan servislerden farklı olarak herhangi bir kullanıcının sistemden faydalanması için tarafımızca satışı gerçekleştirilen herhangi bir ürünü satın alma zorunluluğu sunmuyoruz. Organik takipçi ya da izlenme gibi hizmetlerden faydalanmak zorunda olmaksızın dilediğiniz gibi çekiliş aracını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Çekiliş Aracı Kullanırken Herhangi Bir Kısıtlama Var Mı?

Instagram Çekiliş Aracı tüm kullanıcılara herhangi bir kısıtlamayla karşı karşıya kalmaksızın sunulmaktadır. Bu sebeple aşağıda belirtilen kullanım oranlarını dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

 • Günlük sınırsız kullanım
 • Sınırsız katılımcı ekleme
 • Sınırsız yedek katılımcı ekleme
 • Hesap şifresi paylaşmama

Bu sayede ekstra bilgiler sunmaya gerek duymadan çekiliş aracını kullanabilir ve profilinizde gerçekleştirdiğiniz çekilişlerin talihlisini belirleyebilirsiniz. Bu durumun sizin için tamamıyla bir avantaj olacağını unutmayın ve ücretsiz çekiliş aracını kullanmaya başlayın.

Instagram Çekiliş Aracı Güvenilir Midir?

Instagram Çekiliş Aracı tamamıyla güvenilir bir yapıya sahip şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple sizden herhangi bir şekilde çekiliş altındaki katılımcıların belirlenmesi amacıyla hesap şifresi ya da buna benzer bir bilgi talep etmiyor. Birçok hesap sahibinin güvenlik konusunda duyduğu endişeleri ortadan kaldırarak basit arayüzüyle güvenilir çekilişler yapmanızı sağlamaktadır. Hem de aynı şekilde katılımcıların haklarını korumak amacıyla verileri tek tek incelemekte olup katılımcıların çekilişe katılmamasını sebebiyet vermemektedir.

Instagram Çekiliş Aracı Herhangi Bir Haksızlığa Sebebiyet Verir Mi?

Instagram Çekiliş Aracı mükemmel bir şekilde stabilite sunuyor. Bu sebeple kullanıcılar kesinlikle ve kesinlikle çekilişte yer almama, ödülden faydalanmama ve buna benzer bir durumla karşı karşıya kalmıyor. Siz çekiliş postu altından tüm kullanıcı adlarını ilgili alana yazdıysanız katılımcıların çekilişe katılımı gerçekleşir ve sorunsuz bir şekilde talihli olmaya hak kazanırlar. Hem de bu kadar özelliği tamamıyla ücretsiz bir şekilde sunduğu için son zamanların en popüler çekiliş araçlarından biri olmaya hak kazanmıştır.

Instagram Çekiliş Aracı Kullanırken Hesap Şifresi Vermem Gerekir Mi?

Instagram Çekiliş Aracı ücretsiz çekiliş işlemini gerçekleştirirken sizden herhangi bir şekilde güvenliğinizi tehlikeye atacak bir bilgi talep etmemektedir. Bunların başında da hesabınıza ait şifre geliyor. Her şey tamamıyla manuel olarak gerçekleştirildiği için çekiliş postu altındaki katılımcıların kullanıcı adlarını çekmek için şifreye gerek duymuyoruz. Bu sayede hesabınızın güvenliği konusunda duyduğunuz endişeleri de rahatlıkla ortadan kaldırdığımızı söyleyebiliriz. Her geçen gün popülerliğini arttıran çekiliş aracını kullanırken şifresiz çekiliş yapma avantajından faydalanmak için aracımızı mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Instagram Çekiliş Aracı Hangi Cihazlardan Kullanılır?

Instagram uygulamasında takipçilerin arasında çekiliş düzenlediğinizde çekilişlerin sonucunu ücretsiz bir şekilde belirlemek için herhangi bir cihaz sınırlaması bulunmuyor. Tamamıyla mobil uyumlu olarak tasarlanan çekiliş aracından ister mobil cihazlarınızdan, isterseniz de masaüstü cihazlarınızdan ücretsiz çekiliş aracını kullanabilirsiniz. Tam anlamıyla kullanışlı bir yapıya sahip olduğu için birçok fenomen tarafından aktif olarak kullanıldığını söyleyebiliriz.

Instagram Çekiliş Aracı İle Çekiliş Sonuçlarını Paylaşabilir Miyim?

Instagram Çekiliş Aracı kullanarak yaptığınız çekilişlerin sonucunu “Çekiliş Yap” butonuna tıkladıktan sonra sonuç ekranında bulunan “Çekiliş Sonucunu Bu Link İle Paylaşabilirsiniz.” seçeneğini kullanarak takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Bu durum daha şeffaf bir çekiliş düzenlemeniz için sizlere büyük ölçüde fayda sağlayacaktır. Birçok kişi düzenlenen çekilişlerin güvenilirliğinden endişe duyduğu için çekiliş sonuçlarını bir bir inceleme imkanı bulacak ve katılımcılar arasında isminin olup olmadığını kolayca kontrol edebilecektir. Her zaman ücretsiz ve güvenilir yapısı sayesinde ilgili link paylaşıldığında bu link aracılığıyla gözlemlenen çekiliş sonuçlarında herhangi bir düzenleme yapılamayacaktır.