%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

5000 Gerçek Takipçi

Sipariş Formu
Mobil ile Ödeme
Sipariş Detayları
  • 5000 Gerçek Takipçi
  • %100 Gerçek Takipçi
  • %100 Türk Takipçi
  • Telafi Garantili
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 649.99₺

Instagram’da diğer sayfalar gibi popüler mi olmak istiyorsunuz? Ya da takipçi sayınızla çevrenizdekilere ve yeni tanıştığınız insanlara ünlü biri havası mı vermek istiyorsunuz? O halde kesinlikle doğru yerdesiniz! Satın alacağınız 5000 gerçek takipçi sayesinde çevrenizdeki herkes sizi konuşacak!

5000 Gerçek Takipçi

Instagram 5000 Takipçi Almanın Avantajları Nedir?

5000 gerçek takipçi satın aldığınız zaman hesabınızın kalitesi artacaktır. Aynı zamanda belirli bir takipçi sayısına erişen hesapların sahip olduğu tüm özelliklere sahip olabilirsiniz. Bu özelliklerin başında ise hikayelerde kullanılan “Yukarı Kaydır” özelliği gelmektedir. Özellikle de bloggerler ve influencer olmak isteyenler için 5000 gerçek takipçi paketi ilaç gibi gelecektir.

5000 gerçek takipçi, resimli ve normal kullanıcı adına sahip takipçilerdir. Bu nedenle hiç kimse, bu takipçilerin sonradan satın alındığını anlayamaz. Aynı zamanda takipçiler hesabınıza aralıklarla eklenir ve Instagram tarafından güvenlik sorunları yaşamamış olursunuz.

5000 gerçek takipçi satın alarak diğer takipçi paketlerinden daha avantajlı bir ödeme planı oluşturmuş olursunuz. Böylece daha düşük fiyata daha fazla takipçi satın almış olacaksınız.

Takipçi Paketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler!

Güvenliğinizi en az sizin kadar biz de önemsiyoruz. Bu nedenle 5000 gerçek takipçi satın al işlemi sırasında sizden kesinlikle şifre istemiyoruz. Yalnızca kullanıcı adınızı bilmemiz bizim için yeterlidir. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra birkaç saat içerisinde tüm takipçileriniz hesabınıza yavaş yavaş aktarılır. Bundan sonrasında ise hesabınızda kalıcı olarak yer edinirler. Siz onları engellemediğiniz ya da takipten çıkartmadığınız sürece takibi bırakmazlar.

Aynı zamanda takipçilerimizin %100 gerçek ve gerçek takipçiler olduğunu bir kez daha hatırlatalım. 5000 gerçek takipçi paketini satın alarak sahte takipçilerle uğraşmaya son verin! Şimdi sipariş vererek indirimli fiyatlarla 5000 gerçek takipçi satın almış olursunuz ve böylece güvenilir hizmetin tadına varabilirsiniz.