%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Instagram Fake Hesap Açma

Instagram kullanıcılarının her geçen gün artış göstermesi sosyal medyanın aşırı derecede aktif olarak kullanılmasına sebebiyet veriyor. Bu doğrultuda kullanıcılar da kişisel hakların gizliliği konusunda birçok sorun ile karşı karşıya kalabiliyor. Tabii ki kendi hesabını kullanmak istemeyen kişiler kendi adı ve soyadı ile hesap açmayı değil tam tersine fake hesap açmayı tercih ediyor. Her ne kadar fake hesap deyip geçsekte bu hesabın insanlar tarafından fake olduğunun anlaşılmaması büyük önem arz ediyor. Hesabı kullanım amacınız tamamen instagramda bulunan erkekleri veya bayanları kandırmak ise yapacağınız şeyleri en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerekmektedir. Hele arkadaşlarınızın sizin kim olduğunuzu anlamamasını istiyorsanız bu konuya muhakkak dikkat etmeniz gerekiyor. Biz sizlere bu yazımızda fake hesap açarken en iyi gizlenme taktiklerini vererek aktif bir fake hesap kullanımının nasıl olacağını anlatacağız.

İnstagram Fake Hesap Açma

Instagram Fake Hesap Nedir?

Sosyal medya kullanıcılarının türlü amaçlarla kendi kimliklerini gizleyerek adını dahi bilmedikleri birinin adına açtıkları ve bu şekilde kullandıkları hesap fake hesap denilmektedir. Bu kelimenin Türkçede karşılığı “sahte hesap”tır. Bu hesapların kullanım amacı tamamen kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Şuan aktif olarak kullanılan her sosyal medya platformunda bazı kişilerin farklı amaçlar için kullandığı fake hesaplar bulunmaktadır. Hatta bu kullanım günümüzde daha yaygın bir hale gelmiştir. Bazı kişiler de kendi kimliklerini ortaya çıkarmamak ve bu şekilde istedikleri insanları takip ederek bu hesabın kullanımını devam ettirmeye çalışıyorlar.

Instagram Fake Hesap Açma Taktikleri

Her insan fake hesap açma konusunda gerekli bilgi birikimine sahip olduğunu düşünse de hesabı açtıktan sonra kendi kimliklerini gizleme konusunda sorun yaşayabiliyorlar. Tabii ki açılan hesabın diğer kullanıcılar tarafından fake olduğunun da anlaşılmaması gerekiyor. Bu doğrultuda fake hesabınızın ifşa olmaması için aşağıda vereceğimiz taktikleri kullanmanız gerekiyor. İlk olarak yeni oluşturacağınız hesabı bir mail adresine bağlamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu sebeple yeni bir mail adresi açarak bu mail adresinde de kendi adınızı ve soyadınızı kullanmamalısınız. Yeni bir mail adresi ile uğraşmak istemiyorsanız kendinize geçici mail adresi edinebilirsiniz. Bu mail adresini nasıl edinebileceğiniz ile ilgili bilgiler bir sonraki paragrafta verilmiştir.

Fake Instagram Hesabı İçin Geçici Mail Oluşturma

İnternet üzerinde birçok mail sistemi bulunuyor. Bu sistemlerden faydalanmak için bazı doğrulamaları geçmeniz ve en sonunda isteğe bağlı olarak telefon numaranız ile mail adresinizi onaylamanız gerekiyor. Tabii ki bu kadar uğraşmadan sadece birkaç adım ile geçici mail adresi oluşturup hesabınızı bu mail adresi ile oluşturabilirsiniz.

  • Geçici mail adresi almak için internetten “Temp Mail” araması yapın.
  • Yaptığınız arama sonucunda karşınıza çıkacak ilk siteye girerek belirli süreliğine size tanımlanan mail adresini hesap oluştururken mail adresinin istendiği kısma girin.
  • Bu durumda eğer ki herhangi bir doğrulama maili gelirse geçici mailin kullanım süresi boyunca bu mail adresine erişebilirsiniz.
  • Geçici mail oluşturma adımları” aslında üç adım kadar kolaydır.

Instagram Fake Hesap Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Herhangi bir şekilde insanlara yakalanmadan fake hesap ihtiyacınız varsa bazı hususlara dikkat etmeniz gerektiğini de bilmelisiniz. Kendinizi gizlemek için sadece kendi adınıza ve soyadınıza hesap açmamak yetmiyor. Aşağıda bu konu ile ilgili her türlü bilgi sizlere verilecektir. Her şeyden önce açacağınız hesabın erkek ya da bayan hesabı olacağına karar verin. Bu kararı doğru bir şekilde verdikten sonra aşağıda bulunan maddeleri tek tek yerine getirin.

  • Hesabınız için seçmiş olduğunuz kullanıcı adının kesinlikle ve kesinlikle gerçeğe yakın veya birebir gerçek olmasına özen gösterin.
  • Hesabınızı hazırladıktan sonra paylaşım yapmaya başlayabilirsiniz. Bu hususta paylaşacağınız görsellerin kesinlikle ajans çekimi fotoğraflar olmamasına dikkat edin. Fake hesap açanların aslında en fazla yaptığı hatalardan biri budur.
  • Ardından yaptığınız paylaşımları bir anda değil de belirli süre aralıklarla yapın. Aslında demek istediğimiz hesabı kendi hesabınızı nasıl kullanıyorsanız o şekilde kullanın.
  • Hesabınızı daha orijinal hale getirmek için aynı şekilde birkaç hesap açın ve bu hesaplardan asıl fake hesabınızın paylaşımlarına organik yorumlar yapın.

Eğer kendi hesabınıza yorum ve beğeni yapmak için yeni hesaplar ile uğraşmak istemiyorsanız sitemizden uygun fiyata yorum ve beğeni hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde profiliniz diğer insanlara karşı inandırıcı bir hal alacaktır. Bu adımları eksiksiz olarak yerine getirdiğinizde fake hesap oluşturma konusunda başarılı bir süreci ardınızda bırakmış olacaksınız.

Instagram Fake Hesap Neden Kullanılır?

Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan platformlardan biri olan Instagram içerisinde barındırdığı kullanıcı sayısının yoğun olmasından kaynaklı olarak her kullanıcının kendi güvenliği konusunda önlemler almasına sebebiyet vermektedir. Bu doğrultuda herhangi bir arkadaşını işletmek veya kandırmak istiyorsanız fake hesap kullanabiliyorsunuz. Günümüzün gençleri bu yola sürekli olarak başvuracaktır. Hepsi bir kenara bazı insanlar bu hesabı arkadaşlarına olan güvenini ölçmek için kullanabilirler. En yakın arkadaşınızın arkanızdan iş çevirdiğini düşünüyor ya da erkek arkadaşınızın hal ve hareketleri size şüpheli geliyorsa bu doğrultuda kişinin sadakatini ölçmek için bu hesabı kullanabilirsiniz. Aslında kısacası kullanım amacınızı kendiniz belirleyin. Bu sayede orijinal bir profile sahip olabilir ve arkadaşlarınızı rahatlıkla kendi isminizi görmesini engelleyerek takip edebileceksiniz.