%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

10.000 Hikaye İzlenme

5/5 Toplam: 822 Değerlendirme
10000
Teslimat Süresi: 0-120 Dakika içinde
+1000 Hediye Toplam: 11000
Fiyat
44.99   TL

Instagram’da paylaşmış olduğunuz hikayeler anlık olarak kullanıcılarınıza paylaşım yapma konusunda sizlere destek sunmaktadır. Bu doğrultuda tabii ki paylaşılan hikayelerin de izlenme sayılarına önem vermeniz gerekiyor. Hesabınızın daha organik görünmesi hikayelerin izlenme sayısı ile doğru orantılı olmakla beraber takipçi sayınız ne kadar aktifse hikayelerinizi de izleme işlemi yapacaktır. Bu doğrultuda etkileşim oranlarınızın düşük olduğunu düşünüyorsanız tarafımızca sunulan 10000 hikaye izlenme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

10000 Hikaye İzlenme Ne İşe Yarar?

Instagram aracılığıyla kullanıcılarınızın daha aktif bir hal almasını sağlamak için gerek story kısmından gerekse paylaşım kısmından sürekli olarak post gönderimi yapmanız gerekmektedir. Her ne kadar durum böyle olsa da takipçilerinizin aktif kitle olduğunu ortaya çıkarmak ve paylaştığınız hikayelerin sizi takip etmeyenler tarafından da görülmesini sağlamak için “Keşfet” bölümünde yerinizi almanız gerekiyor.

10000 Hikaye İzlenme servisi ile paylaştığınız hikayelerin aktifliğini arttırabilir ve keşfette kendinize yer bulabilirsiniz. Bu servisi kullanmadan organik bir şekilde kısa sürede izlenme kazanma sizin için hiç kolay olmayacaktır. Her ne olursa olsun belirli ücretler ödeyerek dilediğiniz izlenme sayısına ulaşabilirsiniz.

10.000 Hikaye İzlenme

10000 Hikaye İzlenme Hesabın Gelişimi İçin Önemli Midir?

Bir profil için gerçek takip, organik beğeni ve video izlenmeleri ne kadar önemliyse story alanında paylaşılan hikayelerin izlenme sayıları da o kadar önemlidir. Bunun en önemli sebebi paylaştığınız hikayelerin çok fazla kişi tarafından izleniyor olmasının ilgi çeken bir profile sahip olduğunuzu gösterdiğidir. Bu sebeple kişiler keşfette size ait profili gördüklerinde hesabınızın fenomen olduğu kanısına varacak ve sizi takibe alacaktır.

Sizi takip etmeyen kişilerin sizlere erişebilir hale gelmesi özellikle takipçi konusunda çok büyük yol almanıza sebep olacak. Takipçileriniz arttıkça etkileşim oranlarınız da artacak ve instagramda bulunan fenomenlerin arasında kendinize yer bulma fırsatı yakalayacaksınız.

Hikaye İzlenme Satın Aldıktan Sonra Silinme Olur Mu?

10000 Hikaye İzlenme hizmetini satın aldıktan sonra her serviste olduğu gibi küçük miktarlarda silinmeler gerçekleşebilir ancak bu durum hesabınızın güvenliği konusunda endişe oluşturmaz. Biz tabii ki silinmeleri engellemek ya da silinme durumunda mağduriyet oluşturmamak için kullanıcılarımıza satın alma aşamasında satın aldıkları miktarın daha üstünde izlenmeler gönderiyoruz.

Bu hizmetimizde böyle bir politika uyguladığımız için olan küçük silinmeler sonucunda hiçbir şekilde mağduriyet ortaya çıkmıyor ve satın alınan miktar kadar izlenme hesapta kalıyor. Bu sebeple izlenme servisleri arasında en fazla tercih edilen servis bu oluyor.

Hikaye İzlenme Hizmeti Satın Aldığımda Hesabım Kapanır Mı?

Hikaye izlenme hizmeti satın alınan profiller için bu servis kesinlikle güvenlik açığı oluşturmamaktadır. Bir önceki dönemlerde satın aldığınız etkileşimler sebebiyle herhangi bir uyarı almadıysanız hesabınızın kapanma gibi bir durumu olmayacaktır. Biz bu durumun önüne geçmek için anlık teslimat fırsatı sunarken teslimatın belirli aşamalar ile birlikte size ulaştırması gerektiğini biliyoruz. Herhangi bir şekilde sorun oluşması durumunda 7 gün 24 saat hizmet veren canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilir aynı zamanda whatsapp destek hattımız aracılığıyla sesli görüşme yapabilirsiniz.

Hikaye İzlenme Hizmeti Nasıl Alınır?

Hikaye izlenme hizmetini satın almak diğer hizmetleri satın almak kadar kolaydır. Bu hizmeti sunarken sizden hiçbir şekilde hesabınıza ait bir şifre talebinde bulunmuyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta satın alma esnasında kaç adet hikaye bulunuyorsa bu hikayelere toplamda 10000 hikaye izlenme gönderildiğidir. Siz tek bir hikayeye gönderilmesini istiyorsanız diğer paylaşımları silmeniz gerekiyor.

Hikaye izlenme hizmetinin gönderiminin başlaması için Hemen Satın Al butonuna tıkladıktan sonra “Kullanıcı Adı, E – Posta Adresi ve Telefon Numarası” gibi bilgileri girmeniz ve ödeme adımına geçmeniz gerekiyor. Burada ödemeyi de başarılı bir şekilde tamamlarsanız artık anlık teslimat fırsatı ile sunulan 10000 hikaye izlenme servisinin tarafınıza gönderilmesini bekleyebilirsiniz.