%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

1000 Gerçek Takipçi

Sipariş Formu
Mobil ile Ödeme
Sipariş Detayları
  • 1000 Gerçek Takipçi
  • %100 Gerçek Takipçi
  • %100 Türk Takipçi
  • Telafi Garantili
  • Şifre İstemiyoruz
Toplam: 174.99₺

Kişisel hesaplar, daha fazla takipçi sayısına sahip olarak gerçek hayatta da daha fazla takipçiye sahip olabilirler. Çünkü Instagram, gerçek hayatı doğrudan etkileyen bir mecra haline geldi ve artık insanların gözünde ne kadar takipçi sayısına sahip olduğunuz çok önemlidir. Özellikle de 1000 takipçi barajını aşan hesaplar, insanların gözünde “yerel ünlü” olarak adlandırılmaktadır. Yani sizler de çevrenizde ünlü biri gibi algılanmak istiyorsanız gerçek ve doğal takipçi satın alabilirsiniz.

1000 Gerçek Takipçi

Bizden alacağınız 1000 adet takipçinin tamamı gerçektir ve doğal yollarla elde edilen takipçilerden kesinlikle hiçbir farkı yoktur. Bu nedenle insanlar sizin takipçi satın aldığınızı fark etmezler. Doğal olarak hesaba eklenecek olan takipçilerin tamamı profil fotoğrafına sahip, normal hesaplardır.

1000 gerçek Takipçi Almanın Avantajları

Dediğimiz gibi bireysel hesaplar, 1000 takipçi sayısına ulaştıkları zaman popüler olarak algılanırlar. Çünkü insanlar, gerçek hayatta tanıdıkları kişileri takip ederler ya da öyle algılarlar. Bu durumda hesabınıza fazladan eklenecek olan 1000 adet gerçek takipçi, sizin çevreniz tarafından tanınan ve sevilen bir kişilik olduğunuzu gösterecektir.

Bizden takipçi satın alarak sahte hesaplarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ya da aynı şekilde birkaç gün içerisinde takipçileriniz uçup gitmez. Hesaplar %100 gerçek ve gerçek hesaplar olduğu için sizi unfollow etmezler. Ek olarak Instagram tarafından da askıya alınmadıkları için gönül rahatlığıyla 1000 tane gerçek takipçi satın alabilirsiniz.

Yeni bir hesap açmak istiyor olabilirsiniz. Fakat yeni hesapların yükselmesi hiç de kolay değildir. Özellikle de 1000 takipçi altındaki hesapları insanlar takip etmek istemezler. Bu nedenle 1000 gerçek takipçi satın alarak hesabınız için başlangıç paketi olan bu özelliği aktif edebilirsiniz. Yani hesabınızı takip edilen bir hesap olarak gösterebilir ve insanların daha kolay takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Eğer 1000 takipçinin sayısız avantajlarını kendi gözünüzle görmek isterseniz, şimdi çok uygun fiyatlara takipçi satın alabilirsiniz.