%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

15.000 Gerçek Takipçi

5/5 Toplam: 1045 Değerlendirme
15000
Teslimat Süresi: 0-120 Dakika içinde
1000 Tane Telafi
+1000 Hediye Toplam: 16000
Fiyat
1109.99   TL

Her geçen gün sayısı hızlı bir şekilde artan instagram kullanıcılarının genel olarak talep ettiği bir durum vardır. Bu artış ise instagram hesabında takipçi yoğunluğunun artmasını talep eden birçok kullanıcıyı ortaya çıkarıyor. Kurumsal veya kişisel profil farketmeksizin her durumda gerçek takipçi sayısının artması çok önemlidir. Bir profilin güvenilirliği içerisinde bulundurduğu gerçek takipçi sayısı ile sağlandığı için dikkatleri kesinlikle üzerinde topladıklarını söylemekte hiç yanlış olmaz.

15.000 Gerçek Takipçi

15 Bin Gerçek Takipçi Paketi Özellikleri

Bizim tarafımızdan sizlere sunulan 15 bin gerçek takipçi hizmeti hesabınızın gelişimi açısından çok önemlidir. Aktarılan takipçi sayısı bir süre sonra hesabınızı ziyaret eden diğer takipçilerin ilgisini çekecek ve rahatlıkla organik takipçi kasma yolu sizlere açılacaktır. Bu doğrultuda satın aldığınız paketin gelişiminize etki etmesi konusunda en iyi desteği sunacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Bu paketin içerisinde bulunan takipçiler tamamen organik olmasının yanı sıra etkileşim odaklı olarak sizlere sunuluyor. Bu sayede ekstra etkileşim almanıza gerek kalmıyor. Etkileşim sayınız arttıkça da her geçen gün daha zor hale gelen organik takipçi sayısı arttırma işlemi tam tersine kolaylaşıyor. İnstagram algoritmasında oluşan yenilikler ile birlikte keşfete düşme işlemi etkileşimler sayesinde olduğu için direkt olarak takipçi sayınızda artışlar meydana gelecektir.

Sistemimiz tarafından sizlere sunulan en iyi hizmetten faydalanmaya başlamadan önce satın alacağınız hizmet ile ilgili bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bu bilgilere ise 7 gün 24 saat hizmet veren canlı desteği kullanabilirsiniz. Bu sayede satın alacağınız paket ile ilgili tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz konusunda kendinizi rahatlatabilir ve gelişiminiz için sizlere açtığımız yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

15 Bin Gerçek Takipçi Paketi Faydaları

15 bin gerçek takipçi satın almak istediğiniz zaman bu paketin sizlere aşılayacağı faydalar hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Bu paket özellikle şifresiz gönderimi mümkün kıldığı için güvenlik konusunda herhangi bir problem yaşamayacağınızı sizlere söylememiz gerekiyor. Tamamen güvenli bir şekilde tarafınıza gönderilen gerçek takipçiler içerisinde bulundurduğu hesapların kaliteli ve herhangi bir düşüş ile karşılaşmayan hesaplardan oluşmasından dolayı birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

Bazı panellerde satılan gerçek takipçiler her ne kadar kaliteli ve etkileşim odaklı da olsa satın aldığınız miktar kadar gönderilmemektedir. Bizim tarafımızdan satışı gerçekleştirilen paketi satın almanız durumunda hesabınıza gönderilen gerçek takipçi sayısında hiçbir şekilde düşüş gözlemlenmeyecek tam aksine satın aldığınız miktarın aynı şeklinde takipçileriniz hesabınıza gönderilecektir. Bu durum genel olarak diğerlerine göre müşterilerimizi daha fazla mutlu etmektedir.

15 Bin Takipçi Paketi Güvenli Midir?

Bizim tarafımızdan satın aldığınız takipçi paketleri hesaplarınızın güvenliği açısından sizleri hiçbir şekilde mağdur etmeyecektir. Bunun sebebi ise satın alma işlemlerinizi gerçekleştirirken sizden hesabınıza ait herhangi bir şifreniz istenmediğidir. Bizim gönderdiğimiz takipçiler tamamen şifresiz olarak sizlere aktarılıyor. Bunun yanı sıra kullandığımız ödeme altyapısı da sizlerin güvenliğini ön plana çıkararak hizmet sunmaktadır.

Tüm dünya tarafından güvenli olarak kabul edilen 3d secure ödeme yöntemini sizlere sunuyoruz. Bu ödeme yönteminde hiçbir şekilde ödeme aracı olarak kullandığınız kart bilgileriniz saklanmamaktadır. Bu da ödemiş olduğunuz ücretin güvenle karşı tarafa aktarılmasını sağlıyor. Her konuda müşterilerimizin güvenliğini ön plana çıkardığımız için sizlere verilen hizmeti daha iyi noktalara getirmek için haftanın her günü, günün her saati verdiğimiz canlı desteğimizi size mükemmel bir şekilde yardımcı olması için faaliyete soktuk. Satın alım işlemlerinizde ortaya çıkacak her türlü sorunda direkt olarak canlı desteğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.