%50 İNDİRİM'İN BİTMESİNE
Gün
Saat
Dakika
Saniye

15.000 Türk Takipçi

5/5 Toplam: 996 Değerlendirme
15000
Teslimat Süresi: 0-120 Dakika içinde
1000 Tane Telafi
+500 Hediye Toplam: 15500
Fiyat
1109.99   TL

Instagram aracılığıyla büyük bir kitleye sahip olmak neredeyse herkesin en çok istediği şeylerden biridir. Bunun sebebi büyük bir kitleye hitap etmek ve bu kitlenin bir yerden sonra size maddi gelir sağlamasıdır. Bu işlem OrganikTakipci.Net olarak tarafımızca tamamen Türk takipçilerden oluşan paketlerimiz ile mümkün oluyor. Instagram hesabınızın çok küçük yerlerden yavaş yavaş gelişmeye başlaması için uygun fiyatlarla düşük miktarda takipçi alma yolunu deneyebilirsiniz. Bu sayede gelişiminiz küçük adımlarla olacak ve organik bir şekilde büyüyeceksiniz. Bu süreç içerisinde yapmış olduğunuz paylaşımlarda organik büyümenizi büyük ölçüde etkileyecektir. Tarafımızca uygun fiyatlarla sizlere sağlanan takipçiler tamamen gerçek olup kesinlikle bot takipçi teslimatı yapılmamaktadır.

15.000 Türk Takipçi

Takipçi Paketleri ile Yükselişe Geçin

Servislerimiz tarafından size sunulan takipçi paketlerinden verdiğiniz siparişlerin teslimatı kesinlikle ve kesinlikle şifresiz bir şekilde gerçekleşiyor. Bu sayede hesabınız için oluşan güvenlik tehditleri de tamamen ortadan kalkmış oluyor. Instagram sayfanızda sahip olduğunuz kitlenin yabancı kişilerden oluşması sayfanın Türkiye’de keşfete düşmesini engelleyecektir. Bu sebeple organik Türk takipçi hizmetimiz ile birlikte sayfanızın sahip olduğu Türk takipçi kitlesini arttırabilirsiniz. Takipçileri satın alırken yapmanız gereken tek şey kullanıcı adı, e – mail adresi ve telefon numarası gibi bilgilerin girişini sağlamaktır. Bu bilgilerin istenmesinin sebebi sizlere sipariş ile ilgili durum raporlamasını yapabilmektir. Hizmetlerimizde müşteri güvenliğini her daim önplanda tutarak kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Takipçi Sayısını Siz Belirleyin

Sistemsel olarak belirlenen takipçi miktarlarından ihtiyacınız kadar olanını belirli bir ücret karşılığında satın alarak sayfanızı büyütme imkanınız bulunuyor. Türk takipçi yoğunluğunun sayfanıza hakim olması güvenilirliğinizi arttıracaktır. Sektörel bazda bakıldığında hızlı takipçi gönderme konusunda stabil olarak çalışan nadir servislerden biri olduğumuzu bilmeniz gerekiyor. Bu paketlerin fiyatlandırılması profesyonel bir şekilde müşterinin ekonomisini etkilemeden yapılmaktadır. Üye olmadan takipçi gönderimi hizmeti veren sistem birçok kişi tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Herhangi bir sorun olması durumunda internet sitemiz üzerinde bulunan telefon numarası aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve sorunun çözümüyle ilgili işlemler yapabilirsiniz. Bu durum satın aldığınız takipçiler ile ilgili yaşadığınız sorunları tamamen ortadan kaldıracaktır.